3+1 opravdový důvod, proč se chtít stát milionářem

„Proč to chceš? K čemu ti ty peníze budou? Tolik přece nepotřebuješ. To za život neutratíš.“ Další a podobné dialogy se s vámi může pokoušet vést váš vnitřní skeptik. Tomu se nelíbí nic. Ten vás chce udržet v bezpečí. Ten vám říká, že to není možné a že to není možné pro vás. Proč ale chtít vydělávat miliony? Proč je to pro nás užitečné?

Schopnost vydělávat peníze je jednou z největších školou osobního růstu

Začít podnikat a jít do nejistoty? Vytvořit produkt, který se třeba nikomu nebude líbit? Aktivně ho nabízet a riskovat odmítnutí a ztrapnění? Říct si o vyšší částku a klepat se hrůzou, kdy přijde první hejtr?

Jestli tohle nevyžaduje koule (nebo spíš vagínu), tak už nevím co. Tohle je to, co lidi nejvíce děsí, ale tohle je to, co když překonáte, tak budete mít spoustu věcí v životě u prdele. Najednou si uvědomíte, kolik toho dokážete a co ve vás je. Je to pouze otázka toho si to dovolit a vyzkoušet si to. Být ti blázni, kteří si řeknou: „A ty vole, proč ne? Já do toho jdu!“

Projdete velice hlubokým očistcem (napište mi do komentářů, kdo to zažíváte), ale vyjdete jako znovuzrození lidé. Když překonáte svoje limity a strachy, život se fakt promění před očima, nejen finančně, ale hlavně z hlediska toho, jak se budete dívat sami na sebe. Už nikdy nebudete stejní. A proto si chcete dovolit si snít o milionech, protože to už chce milionovou odvahu.

Milionové myšlení odstraní vaše současné problémy

Když si dovolíte začít přemýšlet v milionových cifrách, najednou už vám nebude dělat problém prodat něco za 5 000, za 10 000 Kč … Lidé se patlají se stovečkami, aby je podnikání sotva uživilo, hryžou si u toho nehty a vkládají do toho příliš energie, ale jaký je ten výsledek v reálu? Peníze horší, než kdyby ten člověk šel do práce? Nechápejte mě špatně, nemám nic proti lidem, kteří nechtějí jít do milionů a nabízet drahé věci, to je v pořádku. Ale já si denně čtu vaše zprávy a e-maily, jak máte strach sotva něco nabídnout za tisícovku, neuživí vás to a pak se motáte v začarovaném kruhu.

Když už se chcete nervovat, nervujte se aspoň nad těmi desetitisící a statisíci, ne? Nervujte se u něčeho, co když vyjde, tak to bude stát za to a budete si moc odfrknout. Nastavte si vaše měřítka úplně jinak a uvidíte, co to začne dělat s vaším mindsetem. Zamyslete se nad tím, co je pro vás aktuálně to nekomfortní číslo, za které něco prodáváte a dejte si výzvu – přidejte k tomu nulu, dejte si to na 24h na web, nabídněte to na stories a uvidíte, co se bude dít za fičák. Ale pak si uvědomíte, že ty vaše titěrné částky vlastně nejsou žádný problém.

Je to hra – tak si hraj

Můj osobní důvod, proč neustále finančně expanduji není to, že bych potřebovala tolik peněz. Ale mě to neskutečně baví. Vidět, jak překonávám vlastní sračky, jak se ladím na novou energii, jak se stávám někým novým a jak to vlastně neuvěřitelně prospívá všem mým službám, protože jdou kvalitativně střemhlav nahoru… Obecně vzato ale je to hra. O nic nejde. Když budu miliardářka, nebudu se cítit ohledně sebe jinak. Ale je to stejné, jako když začnete běhat a chcete po nějakém čase uběhnout víc kilometrů, prostě si říct: „Jop, já to dala a bylo to hustý.“

Přestaňte ta čísla brát tak vážně a otevřete vaši mysl. Ale ono to není tak lehký, co? Ten strach ze smrti, který se skrývá reálně za všemi strachy, tedy i za strachem z odmítnutí a toho, že vás někdo zjebe, že si dovolujete nabízet služby za vysoké částky, se prostě nedá jen tak setřást, že? Na to mám dvě rady. Zpracujte si to a jděte do akce nebo to překonejte a jděte rovnou do akce. To číslo nemá žádný význam. O tomhle velice do detailu mluvím ve svém 3denním mini-tréninku zdarma: Energetické principy úspěšného podnikání.

Když o tom začnete takhle uvažovat, vnesete si do vašeho života neuvěřitelné množství svobody. Najednou všechno půjde snáz. Nebudete tolik věci soudit. Víc věcí pro vás v životě bude prostě možných a reálných. Čím více nereálné věci si začnete do vašeho života připouštět, tím víc bezlimitní reálně budete.

Takže?

  1. Mega rychle vyrosteš jako osobnost
  2. Zbavíš se spousty malicherných problémů, které dnes řešíš, a plýtváš na nich energii
  3. Osvobodíš se a staneš se skutečně bezlimitní bytostí
  4. Bonus: Když to vyjde, budeš nechutně bohatá :-))))

Napiš mi zase do komentářů, co si o tom myslíš, jak se ti článek líbil a samozřejmě ho sdílej. 😛

Pomůžu ti transformovat dary a talenty tvé duše v prosperující podnikání. Naučím tě pochopit energetiku prodeje, nastolit soulad s tvými ideálními klienty a rozpustit v tobě všechny negativní vzorce a strachy, které ti v tom brání.
Komentáře