5 energetických principů, které si musíte osvojit, abyste se otevřeli příjmu MILIONŮ

V minulém článku jsme si řekli, proč je super si začít osvojovat milionářský mindset a chtít ve svém podnikání směřovat k milionovým částkám. V dnešním článku bych vám ráda dala bodový návod, jak na to, abyste se energeticky nastavili na takové to příjmy.

Než se do toho ale pustíme, nejprve vám ukážu pár čísel.

V prosinci 2020 jsem spustila kampaň na svůj první stotisícový produkt, který byl rozdělen na klasickou a VIP verzi. Během 6 týdnů se do Akcelerátoru přidalo celkem 58 lidí, nakonec jsem se klasickou verzi rozhodla nechat otevřenou, a do ní se přidalo dalších 9 lidí. Ve výnosech to dalo cca 5 260 000 Kč, v první vlně, tedy za 6 týdnů, to bylo 4 360 000 Kč.

Před 10 dny jsem spustila kampaň na můj nový 12týdenní trénink Mistrovství v energetickém prodeji, (cena v předprodeji 19 999 Kč, takže žádná pálka), ve kterém vás budu učit to, co budu zmiňovat v tomto článku, který za 10 dnů dopadl následovně (a přišly také 4 nové účastnice Akcelerátoru, které jsou v tomto grafu započítané):

To dělá cca 100 000 Kč denně v posledních 10 dnech. Celý měsíc tedy vypadá takto.

Proč vám ukazuju tato čísla? Abyste viděli, že je to realita, že to nejsou teoretické kecy, ale že všechno, co vás učím, vychází z praxe. Moje klientky si začínají sahat na velice podobné výsledky a s několika z nich najdete živá vysílání na mé FB stránce.

1. Dovolte si přijímat bez práce

Máme v sobě zažrané až do morku kosti, že peníze a obživu získáme za práci. Netvrdím, že tohle všechno nevyžaduje vůbec žádné moje úsilí a energii, ale jde o to, že pokud si v sobě nastavíte přesvědčení, že je v pořádku přijímat bez práce, automaticky se navýší vaše kapacita přijímat i takové částky bez pocitů viny a studu, což jsou emoce/energie, které vás stahují nesmírně dolů a nedovolují, aby k vám přicházela ta „milionová inspirace“.

2. Jděte do absolutní autenticity a souladu s duší

Chápu, zní to romanticky a klišovatě, ale takhle to prostě je. Jsem člověk, který klidně udělá reels (vtipné krátké video na instagramu, podívej se) v masce banánu, protože to je můj humor, takhle mě to baví a chci bavit svoje publikum, kromě toho, že je budu vzdělávat v businessu a spiritualitě.

Moje unikátní energie vyzařuje ze všeho, co dělám, ať už v marketingu, tak v mých produktech, protože ji nechám, aby se ukázala, protože se v ničem nebrzdím a neblokuju a nekoukám na to, co si o tom druzí budou myslet. Koho odpudím, není člověk pro mě, koho přitáhnu, tak jsou z toho spříznění klienti, se kterými máme stejný smysl pro humor, hodnoty a nemají žádný problém mi zaplatit za služby, které poskytuji.

Soulad s duší je o něco větší oříšek, protože prvním krokem je poznat vaše dary duše, ale tím cesta nekončí, teprve začíná. Je to o nalezení vaší unikátní message/unicorn factoru, což je zóna génia ve vaší zóně génia. Něco, co umíte pouze vy vaším unikátním způsobem, a za co vám lidé utrhnou ruce. Protože když budete prodávat něco, co není v souladu s vaší energií/duší, co není v souladu s vaším nastavením a účelem stvoření vaší duše, tak to může být skvěle vyšperkované, ale nebude se to prodávat v tak hojném množství, případně vás to bude stát spoustu práce.

Sebepoznání a autenticita je opravdovým klíčem.

3. Uvědomte si, že vy a vaši klienti a peníze nejste odděleni

Je to něco, co neustále opakuji ve svém mini-tréninku zdarma Energetické principy úspěšného podnikání, ale tohle je chyba, kterou dělá úplně každý, protože žijeme v iluzi oddělenosti. Energeticky jsme propojeni se všemi, a pokud chcete ovládnout zákon přitažlivosti a manifestaci (zhmotňování přání), musíte začít vnímat vaše cíle jako vaši součást.

Ne někde v budoucnosti, ne mimo vás, ne tak, že „pro mě tady žádní klienti nejsou“ a házet se do role oběti, ale že už jsou tady a teď s vámi a stačí je aktivovat. Stalo se vám někdy, že vás oslovil klient/zákazník naprosto nečekaně, ani jste nechápali, kde vás našel? To je přesně ono. Volání energie je tak silné, že dokáže překonat veškeré překážky. ALE to neznamená, že budete praktikovat hope marketing (výraz markeťačky Jany Svobodové, perfektní), že si budete myslet, že vaše energie všechno udělá za vás a vy si sednete k Netflixu. Musíte být vidět, musíte jít do akce a dělat často věci, které vám budou sakra nekomfortní.

A jak to souvisí s miliony? Přijímat tyto částky je jednak o rozhodnutí, že to je vaše nová realita, druhak o absolutní důvěře v to, že pro vás to je naprosto nejen možné, ale zcela samozřejmé. 

Ty peníze vám nikdo nedá, dokud si o ně neřeknete. Ty miliony vám na účtu nepřistanou, dokud se celým vaším bytím nepřenastavíte na tuto vaši verzi.

4. Nelpi na starém a otevři se novému

Pravda je, že spousta lidí má nastaven svůj business tak, že v tuto chvíli není možné ho zkonvertovat na milionový business. To, že se tady bavíme o energetice a vesmírných zákonech neznamená, že máte zapomenout na selský rozum. Možná patříte mezi ty lidi, kteří se hází do role oběti a řeknou si, že „já nemám online program, nemůžu vydělávat miliony“ a částečně máte pravdu.

Částečně proto, že pokud se opravdu chcete posunout na milionový level, je dost možné, že změníte obor nebo to, co ve vašem oboru děláte, za jaké ceny např. vaše výrobky prodáváte atd. Je jasné, že za náramek z minerálů, který stojí 200 Kč a vyrábíte ho ručně, milionový business neuděláte.

Ale z mojí praxe i od mých klientek vím, že jakmile se rozhodnout, že chtějí vydělávat miliony, začnou jim chodit úplně nové nápady. Buď na zcela nový směr jejich podnikání nebo na to, jak to kompletně přetransformovat. A v tomto je u spousty lidí kámen úrazu, protože lpí na tom starém a nejsou ochotni k sobě nechat přijít zbrusu novou inspiraci. V pořádku, ale pak netvrďte, že chcete vydělávat miliony, protože to není pravda. Není to vaše priorita, což je naprosto v pohodě, ale buďte k sobě upřímní, ušetříte si čas a energii. 🙂

5. Umilujte svou oběť k smrti

Možná jste o tom takto nikdy nesmýšleli, ale představte si někoho, kdo si opravdu tvoří svou realitu a život. Co to vlastně znamená? To, že si může dělat, co chce, a že má ve fyzické realitě možnosti. Co způsobuje, že má člověk možnosti? To, že má velké množství peněz. Co si budeme povídat, čím víc peněz, tím víc možností a svobody ve fyzické realitě (záměrně zmiňuji fyzické, protože můžeme mít peníze a cítit se jak ptáček v kleci).

Oběť je tohoto pravým opakem. Lidé v roli oběti nevidí možnosti, nevidí cesty a neustále přehazují zodpovědnost za svůj život a výsledky na druhé. Stěžují si, že něco nejde, ale zejména odevzdávají svou moc externím okolnostem. Neuvědomují si, že oni jsou bezpodmínečně ti, kteří si tvoří svou realitu. Co tím chci říct? Začněte si povídat se svou vnitřní obětí, začněte ji přijímat, zpracovávat všechny limitující programy, které z ní vypadnou a stoupněte si do svojí síly.

Protože peníze chodí k těm, kteří jsou ve své síle. Toto je zákon, který jsem vám popsala v těchto dvou odstavcích. Máte na čem makat. A ráda vám s tím pomůžu.

Jestliže se chcete naučit prodávat díky svojí energii nebo posunout vaše podnikání na milionový level, zvu vás buď do svého programu Mistrovství v energetickém prodeji nebo přímo do Spirituálního business akcelerátoru (jehož je MEP součástí a dostanete tento program k tomu). A to se vyplatí.

Pomůžu ti transformovat dary a talenty tvé duše v prosperující podnikání. Naučím tě pochopit energetiku prodeje, nastolit soulad s tvými ideálními klienty a rozpustit v tobě všechny negativní vzorce a strachy, které ti v tom brání.
Komentáře