E-BOOK: Ovládni svůj vnitřní svět


ULTIMÁTNÍ PRŮVODCE k vaší osobní moci v životě i v podnikání

Pochopte do hloubky to, jakým způsobem se rozhodujete v každodenním životě, kam a čemu odevzdáváte vaši osobní moc a vydejte se na cestu transformace díky do detailu zpracovaným informacím o stínových a zlatých archetypech!

Představte si vědomí jako počítač, ve kterém jsou nainstalované různé programy. Vnitřní archetypy jsou jako operační systém našeho vědomí. Všichni se s těmito archetypy rodíme a jsou společné pro všechny lidi bez rozdílu. To můžete brát tak, že všichni máme vrozené určité vzorce a tendence našeho chování, které nám slouží pro přežití.

Jak konkrétně se tyto archetypy projevují v našem životě, je pro každého člověka individuální. Co mají ale společné, je to, že ovlivňují naše činy a to, jakým způsobem tvoříme naši fyzickou realitu, a to včetně výsledků v našem podnikání.

Pokud už práci s archetypy znáte či ji dokonce používáte, vězte, že se dozvíte spoustu nových informací, které vaši práci s archetypy posunou na úplně jiný level.

Stínové archetypy jsou části našeho vědomí, které nás drží v iluzích o tom, že něco nebo někdo má nad námi moc, a fungujeme díky nim z reaktivní části našeho vědomí, která se stará o naše přežití. To znamená, že jednáme ze strachu, držíme se v komfortní zóně a kompromitujeme náš život.

Zlaté archetypy jsou naopak naše PRAVDA. Ukazují nám, že jsme absolutní tvůrci našeho života a že veškerá moc nad naším životem, výsledky a okolnostmi vždy leží v našich rukách. Když se naučíte fungovat ze zlatých archetypů, začne se vaše realita měnit před vašima očima. Stanete se suverénní bytostí, která bude naprosto nezastavitelná. 

Kdy si e-booky o archetypech pořídit?

 • Pokud chcete opravdu uvidět pravdu o tom, zda fungujete ze strachu nebo z pozice osobní moci
 • Chcete se dostat z nekonečného koloběhu vracení se k řešení určitých témat ve vašem životě
 • Toužíte po srozumitelném a jednoduchém systému, který vám bude sloužit jako mapa vašeho vědomí do konce života
 • Už vás nebaví být v roli oběti, řešíte toto téma už nějakou dobu a chcete se z něj konečně vymanit
 • Jste zvyklí na práci s archetypy, ale toužíte jít mnohem více do hloubky
  Učení o archetypech, které vás čeká zde, jde daleko za hranice tradiční práce s archetypy jako vnitřní muž, žena, dítě a další. Jdeme k jádru pudla!

KAPITOLY VŠECH E-BOOKŮ

 • Velie podrobný popis dvojic archetypů: Prostitutka × Milenec, Dítě × Vládce, Oběť × Hrdina, Sabotér × Mág
  Tyto dvojice představují 4 pilíře našeho vědomí - duši, ducha, tělo a mysl. Jsou stavebními kameny naší existence. Popisy jdou mnohem více do hloubky než to, co jsem zvládla pokrýt na mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy v podnikání.
 • Konkrétní projevy těchto archetypů - jak je poznat v každodenním životě
  Rozpoznání archetypů je 50 % úspěchu. V momentě, kdy si uvědomíte, že jednáte z pozice strachu a bezmoci, můžete udělat změnu a zachovat se JINAK.
 • Pracovní listy s pár (mocnými) otázkami, které vás opravdu donutí se zamyslet a udělat první krok ke změně
  Otázek není moc, ale zato se strefí přesně tam, kam potřebujete. Otázky jsou vždy jak ke stínovému, tak ke zlatému archetypu.
 • Jak se konkrétní archetypy projevují v podnikání
  Což vám pomůže se začít chovat jinak a dělat kvalitnější rozhodnutí, která vám pomohou tvořit výsledky podle vašich představ

E-BOOKY lze zakoupit buď po jedné dvojici (Prostitutka × Milenec, Dítě × Vládce, Oběť × Hrdina, Sabotér × Mág) nebo jako celý balík.

Každý e-book má cca 42 stran a získáte dvě verze - barevnou a černobílou pro tisk. Při zakoupení celého balíku vás tedy čeká nadupaných cca 160 stránek.

CENA 5000 Kč za jeden e-book

CENA 20 000 Kč za balík všech e-booků

AKCE - ušetřete 50 % díky zakoupení celého balíku.

Cena  10 000 Kč za balík všech e-booků