Naučte se základy efektivní práce s podvědomím a osobní energií pro úspěch v podnikání

naprosto odlišným způsobem, než který jste doposud znali

V rámci 3denního mini-tréninku: Ovládni své vnitřní archetypy

Cena 222 Kč / 8.88 €


Představte si vědomí jako počítač, ve kterém jsou nainstalované různé programy. Vnitřní archetypy jsou jako operační systém našeho vědomí. Všichni se s těmito archetypy rodíme a jsou společné pro všechny lidi bez rozdílu. To můžete brát tak, že všichni máme vrozené určité vzorce a tendence našeho chování, které nám slouží pro přežití.

Jak konkrétně se tyto archetypy projevují v našem životě, je pro každého člověka individuální. Co mají ale společné, je to, že ovlivňují naše činy a to, jakým způsobem tvoříme naši fyzickou realitu, a to včetně výsledků v našem podnikání.

Pokud už práci s archetypy znáte či ji dokonce používáte, vězte, že se dozvíte spoustu nových informací, které vaši práci s archetypy posunou na úplně jiný level.

Úspěch není o tom, jakou konkrétní strategii zvolíte a čí rady budete následovat. Bohužel mnohdy následujeme postupy, které s námi vnitřně opravdu nesouzní, což vytváří chaos v našem podnikání.

 

Úspěch vašich kroků bude záviset na tom, z jakých archetypů fungujete - zda ze stínových (prostitutka, oběť, dítě nebo sabotér) či z těch zlatých (milenec, hrdina, vládce nebo mág). Jinými slovy - z pozice přežití nebo z pozice integrity.

 

V tomto mini-tréninku vás naučím, jak identifikovat, z jakého archetypu operujete, a samozřejmě mnoho dalšího.

Je vám tohle povědomé?

 • Pořád děláte nějaké kroky a akce pro vaše podnikání, ale výsledky stále nejsou takové, jaké byste si představovali?
 • Máte pocit, že se ve vašem podnikání točíte v začarovaném kruhu, a jako by všechno stálo proti vám?
 • Už jste dosáhli nějakých úspěchů v podnikání, ale cítíte, že už jste připraveni na další skok, a to nejen finanční, ale i ve vaší tvorbě a dopadu na vaše publikum a klienty?
 • Dosáhli jste finančního stropu, který nejste schopni překonat, a nevíte proč?
 • Máte pocit, že jedete jako fretka, už vás tohle tempo nebaví a cítíte, že potřebujete vnitřní změnu?

PAK JE TENTO TRÉNINK PRO VÁS

Čemu se konkrétně budeme věnovat v mini-tréninku?

Úvod do vnitřních archetypů

Vysvětlíme si rozdíl mezi stínovými a světelnými archetypy, čili jaký je rozdíl mezi zónou strachu a zónou osobní moci. Podíváme se na to, jakým způsobem stínové archetypy ovlivňují naše chování, činy a výsledky v našem podnikání. Dozvíte se nové informace i přesto, že typickou práci s vnitřním dítětem/mužem/ženou ovládáte. A propos, řekneme si, proč tento přístup není natolik efektivní jako ten, který vám představím v tomto mini-tréninku.

Demystifikace ezobullshitu v podnikání

Aplikace spirituality a energetických zákonů začala být čím dál oblíbenější v rámci podnikatelské komunity. Komu by se nelíbilo prodávat pouze díky svojí energii a mít miliony na účtu, že? Problém je v tom, že se z toho stala určitá forma vyhýbání se, létání v oblacích a neschopnosti čelit podnikatelské realitě. Podíváme se na to, jak ty spirituální principy v souvislosti s archetypy opravdu fungují, a jak je používat tak, aby vám skutečně pomáhaly prakticky.

Jak si zajistit opravdový a stabilní růst

Mnoho lidí v podnikání zažívá stagnaci, propady, prokrastinují a nejsou schopni dělat konzistentní akci. V tomto nastavení vstoupí do několika business programů s nadějí toho, že se to konečně změní a konečně se "jejich smůla prolomí." My se společně podíváme na to, co za opravdovým růstem stojí a co je potřeba dělat, abyste investovali SPRÁVNĚ a peníze se vám VŽDY vrátily.

Tento trénink je pro ambciózní podnikatele, kteří:

 • Naprosto jednoduše už nechtějí žít ve strachu, limitovat se, žít pod vlivem svých stínů místo z nejvyššího potenciálu. Touží po tom udělat první krok na cestě k bezlimitnímu životu.
 • Chtějí nejen od podnikání, ale i od života víc, a jsou ochotni radikálně zvýšit svou sebelásku, hranice i standardy
 • Jsou ochotni čelit svým stínům, strachům a ne úplně pěkným věcem, které se z jejich podvědomí mohou vynořit
 • Chtějí se stát mistry svojí energie a mít ji kompletně pod kontrolou. Jinými slovy - chtějí vědomě svou energii používat a nenechat se ovládat svými stíny
 • Milují na sobě pracovat a chtějí se otevřít novým konceptům práce se sebou a přístupu ke svému podnikání
 • Se nebojí pracovat se sebou a svými emocemi sami

Co vše získáte zakoupením mini-tréninku?

3 video-tréninky

a členství ve skupině Ovládni své vnitřní archetypy

Doživotní přístup k záznamům

Ve speciální členské sekci, kam dostanete přístup okamžitě po zaplacení.

CENA 222 Kč / 8.88 €

Co řekli ostatní účastníci o jiných mých trénincích?

Nejčastější otázky

Nepodnikám (nebo neprodávám služby či programy) - je tento program i pro mě?

Samozřejmě. Kvalita našeho života a našich rozhodnutí závisí na tom, z jaké úrovně vědomí fungujeme. Moje cílovka jsou sice podnikatelé ve službách, ale v případě tohoto mini-tréninku je to irelevantní, protože tyto principy jsou platné pro všechny. Jestliže máte strachy, točíte se v kruhu a máte pocit, že nevíte, co je pro vás správné, tak tento trénink pro vás správný je.

S archetypy a podvědomím pracuju - dozvím se něco nového?

Tak to si pište. Jsem transformátor a neustále hledám nové a efektivní způsoby, jak se sebou pracovat. Doba, energie i kolektivní vědomí se neustále vyvíjí, a metody a techniky, na které jsme byli zvyklí, už nemusí fungovat efektivně jako dříve. Pokud jste progressivní a rádi se vzděláváte, tak vám doporučuju vstoupit. Základním předpokladem ale je, že máte otevřenou mysl, a nemyslíte si, že když už něco umíte a víte, tak tím ta práce končí. Je pravděpodobně, že se dozvíte i věci, které znáte, ale z mojí zkušenosti vím, že slyšet něco znovu, jinými slovy (a přesně z jiné úrovně vědomí), přináší spoustu aha momentů.

Podnikání mi funguje skvěle, nejsem si jistý/á, že toto potřebuji

Mně také podnikání funguje skvěle a chodí mi objednávky, i když zrovna neprodávám. To ale neznamená, že se není kam posouvat. Podnikání není jen o penězích, ale zejména o kvalitě a dopadu, který naší činností máme na svět. Náš dopad se zvyšuje tím, jak otevíráme naši zónu génia a zvyšujeme radikálně sebelásku, standardy a zesilujeme naši integritu. Náš vnitřní génius je ale uzamčen v našich stínových archetypech. Pokud jste tedy zvědaví, kam se může posunout nejen vaše tvorba a produkty, ale i kvalita vašich klientů, tak je trénink i pro vás.

Další moje hvězdné programy

Spirituální Business Akcelerátor

Transformační Business Program

Představuji ti Spirituální Business Akcelerátor. Tvůj vesmírný online urychlovač úspěchu ve formě nabušených tréninků v členské sekci a podpůrné FB skupiny.

Mistrovství v energetickém prodeji

12týdenní online program

Navyš svoje prodeje za 3 měsíce o 100% aktivací tvojí unikátní energie, bez složitých strategií, zoufalství a dřiny.

Mapa duše

Momentálně nedostupné, pouze v rámci nákupu Spirituálního Business Akcelerátoru

Skrze Mapu duše ukazuji ostatním jejich jedinečné dary duše, které od nich druzí doopravdy chtějí. Skrze soulad s hlavními dary duše lze v podnikání dosáhnout neuvěřitelných výsledků.