EBOOK

Stínové archetypy

Přestaň pracovat neefektivně s tvým podvědomím a dostaň se do mnohem větší hloubky díky znalosti stínových archetypů. 

stinove-archetypy-ebook

Pokud funguješ ze Stínových archetypů,
tak danou energii nemáš pod kontrolou.

Jistě znáš archetypy a možná jsi s nimi zvyklá pracovat. Všechny mainstreamové archetypy jsou ale deriváty 4 pilířů vědomí – duše, duch, tělo a mysl, které jsou vyobrazeny vždy 1 sadů archetypů pro každý pilíř (stínové, light power masculine a dark power feminine). Tyto archetypy aktivně ovlivňují management energie v daném pilíři, a pokud funguješ ze stínových, tak danou energii nemáš pod kontrolou a nedokážeš ji vědomě směrovat tak, aby dělala to, co ty chceš. 

Lidsky řečeno – ze stínových archetypů nedokážeš v životě nic vybudovat, žiješ v módu přežití, a to ovlivňuje tvoje výsledky v podnikání.

To, že nemáš výsledky, které si přeješ, není chybějící strategií ani nedostatečnou prodejní komunikací. Je to tím, že v tvém těle vládnou stínové archetypy.

Když se naučíš rozpoznat do detailu, jak se projevují stínové archetypy, tak:

Si urychlíš a zefektivníš tvou vnitřní práci. Z mých letitých zkušeností z oboru transformace a práce s podvědomím vím, že lidé na sobě intenzivně pracují s minimálními výsledky. Jestliže nemáš výsledky v podnikání, jaké chceš, hrají v tom roli stínové archetypy, i když už si myslíš, že toho máš zpracováno hodně.

Neustále studovat business a marketingové strategie, které stejně už víš, že nefungují, i když ti každý říká, že ano, pokud budeš konzistentní a dáš tomu ČAS

Přestaneš stát na místě, protože budeš přesně vědět, kdy ti do toho kecá sabotér, a budeš se moci vědomě rozhodnout, že ho nebudeš poslouchat.

Naši realitu si vždycky tvoříme ZEVNITŘ. A pokud hackneš svoje nitro, právě i ty marketingové strategie ti začnou fungovat. Začneš dělat ty akční kroky, o kterých všichni tak rádi mluví, ale podle svého přirozeného nastavení, a tedy podle TVÝCH pravidel.

Stínové archetypy

Představují REAKTIVNÍ část našeho vědomí, která nám slouží pouze k přežití, ale ne TVOŘENÍ a hojnosti. Jinými slovy, pokud funguješ ze stínových archetypů, dokážeš si tvořit pouze takové okolnosti, které budou odrážet právě to – přežití. 

 

Stínové archetypy ti ukážou, jak se přesně projevuje v tvém životě to, že se sabotuješ, proč ti utíkají peníze, proč nedokážeš překonat ten neviditelný finanční strop, proč ti neroste komunita, kdy si něco nalháváš, jak se projevuje to, že ti chybí autorita, a proto neprodáváš atd.  

 

Je to takový vnitřní sněm, který tě DRŽÍ ZPÁTKY, drží tě v malosti, obelhává tě v tom, že ti říká, že to, jak jsi, je špatně, že to, co chceš, nezávisí na tobě, a že to, JAK toho chceš dosáhnout, nebude fungovat.

Cena za jeden e-book

3 500 Kč

Cena za balík e-booků

5 000 Kč

Vyber si svůj e-book

Dítě

3 500 Kč

Prostitutka

3 500 Kč

Oběť

3 500 Kč

Sabotér

3 500 Kč

Balík všech e-booků

5 000 Kč