E-BOOK, který ti pomůže odhalit jádro tvého ega

Stínové archetypy

Přepni se do stavu: Všechno, co dělám, mi funguje, vždy a za každých okolností, díky rozpoznání hlasů tvého ega.

stinove-archetypy-ebook

Pokud funguješ z EGA,
ovládají tě stínové archetypy

Stínové archetypy jsou pilíře našeho ega, což je reaktivní vědomí založené na strachu, kontrole a přežití.


Pokud funguješ z ega, omezuješ svůj potenciál asi tak na tisícinu procenta toho, čeho je schopná tvoje energie a tvoje vědomí.


Naše vědomí je projektor naší reality a ego vytváří nežádoucí filtry, které jsou nekompromisně projektovány do tvé 3D reality, což znamená:


  • nedokážeš vydělávat peníze, které chceš
  • zažíváš drama a hádky ve vztazích
  • jsi neviditelná ve svém podnikání
  • musíš aktivně prodávat, aby od tebe klienti nakupovali – neděje se to samo, což je naprosto reálné
  • zažíváš pravidelné cykly vyhoření a chuti se na všechno vykašlat
  • jsi v módu lpění na změně, která tě fyzicky vysává, a nedovoluje ti otevřít kanál šťavnaté kreativity, inspirace a zábavy, která bude naplňovat tebe a bavit tvoje klienty

Když se naučíš rozpoznat do detailu, jak se projevují stínové archetypy, tak:

Se konečně otevřeš změně, a to bez nutnosti cokoliv zpracovávat. Naše tělo disponuje samočistícími mechanismy, ale programy, limity a strachy, které jsou v tvém nevědomí, zpracovány být nemohou. Díky práci s těmito archetypy a jejich uvědomování, se můžou začít konečně transformovat.

Otevřeš přístup k tvému géniovi a autentické tvorbě. Tvůj génius se nemůže naplno projevit, pokud funguješ ze stínů, protože tvůj génius je tvé nejsyrovější a bezprostřední sebevyjádření, které se aktivuje ve stavu bez sebekontroly, což v egu není možné.

Přestaneš se topit ve svých emocích, točit se v nekonečných cyklech opakujících se příběhů, které, i když jsi zpracovala už milionkrát, tak se ti stejně odráží v tvé 3D realitě, a ty se chytáš za hlavu, protože už nechceš nic zpracovávat, ale zároveň nechceš žít tyto nefunkční příběhy.

Postupnou transformací tvých stínových archetypů do stavu neutrality čili MOCI, se začne dít to, že každý tvůj krok, který uděláš (právě z tvého génia) bude mít neskutečnou potenci. To znamená, že tvoje akce už nebude přicházet nazmar, ale vždy uvidíš kýžené výsledky.

Stínové archetypy

Představují REAKTIVNÍ část našeho vědomí, která nám slouží pouze k přežití, ale ne TVOŘENÍ a hojnosti. Jinými slovy, pokud funguješ ze stínových archetypů, dokážeš si tvořit pouze takové okolnosti, které budou odrážet právě to – přežití. 

 

Stínové archetypy ti ukážou, jak se přesně projevuje v tvém životě to, že se sabotuješ, proč ti utíkají peníze, proč nedokážeš překonat ten neviditelný finanční strop, proč ti neroste komunita, kdy si něco nalháváš, jak se projevuje to, že ti chybí autorita, a proto neprodáváš atd.  

 

Je to takový vnitřní sněm, který tě DRŽÍ ZPÁTKY, drží tě v malosti, obelhává tě v tom, že ti říká, že to, jak jsi, je špatně, že to, co chceš, nezávisí na tobě, a že to, JAK toho chceš dosáhnout, nebude fungovat.

Cena za jeden
e-book

1 500 Kč

Cena za balík
e-booků

5 000 Kč

Vyber si svůj e-book

Dítě

1 500 Kč

Prostitutka

1 500 Kč

Oběť

1 500 Kč

Sabotér

1 500 Kč

Balíček

5 000 Kč