Jsem Alessandra, těší mě.


Těší mě především to, že tě zajímá, jak Tvé podnikání posunout na novou úroveň, a začít přitahovat hojnost do tvého života.


Hojnost je tady pro každého z nás a nejrychlejší cestu k ní nalezneš ve tvé duši.

alessandra-lanzafame

Podnikání v souladu s duší

Možná si kladeš otázku, co to vlastně znamená. Duše je tvoje podstata, jsi to ty, nejhlubší esence tvého bytí. Tvá duše byla stvořena z nekonečného Zdroje všeho a všech, a proto je její unikátní skladba (protože každá je jiná) klíčem k hojnosti. Je úžasným zdrojem moudrosti, na kterou, když se naučíš napojit,
a naslouchat ji, už nikdy v životě nebudeš tápat. Přestaneš ignorovat svou intuici, přestaneš jít po cestách, které ti nenáleží, ale začneš stoupat ke hvězdám. Bezpomínečně a nekompromisně.

To, co nám reálně brání naslouchat naší duši, jsou strachy, limity, bloky a traumata, která si neseme nejen z těchto, ale i minulých životů. Zároveň jsou to ale právě tyto bloky, vzorce a traumata, která se nám nekompromisně zrcadlí v naší realitě ve formě neúspěchu, chaosu a překážek. Proto je klíčové pracovat na svém nitru

Mým posláním je navýšit prosperitu lidí na této planetě. Mám zkušenosti, mám nástroje a se mnou nikdo nemůže selhat. Zdá se ti to jako troufalé tvrzení? Ale takhle to je. Moje duše je předurčena
k tomu, aby tě dovedla k úspěchu. Mým úspěchem je totiž úspěch mých klientů.

Pokud jsi ambiciózní podnikatelka, která miluje duchovno, chce porozumět své duši a zároveň chce vydělávat statisíce měsíčně, já jsem ten správný člověk pro tebe, který tě k tvým cílům dovede.
A ještě dál.

Jsem inspirátor, transformátor, nakopávač, médium, ale i tak trochu autentický blázen. Neberu si s někým a s ničím servítky, protože nerada ztrácím čas a jdu k věci. Mám unikátní schopnost propojit duchovní sféru s tou fyzickou, a přinášet klientům díky svým vhledům reálné výsledky v podobě navýšení jejich příjmu.

Je naprosto běžné, že moje klientky se z měsíce na měsíc díky tomu, že se dozví, kým jsou na úrovni duše, odstraní klíčové bloky a limitující vzorce, dostávají z měsíce na měsíc z takřka nulových příjmů na 40-70 tis. Chceš důkaz? Podívej se na toto video.

Když už se mnou ale ženy začnou spolupracovat, rvu se jako lvice za jejich podnikání a dělám vše, co je i není v mých silách, aby uspěly.

Několik zajímavostí o mně

 • Duchovnu se věnuji intenzivně od roku 2016
 • Svoboda je pro mě životně důležitá jako vzduch
 • Moje transformace probíhala skrze partnerské vztahy 
 • Užívám si řízení silných aut
 • Miluju zvedat těžké váhy v posilovně
 • Narodila jsem se na Sicílii v roce 1992
 • Jsem jemně drsná a diplomaticky nekompromisní

Teď už mě znáš. Podívej se, jak ti můžu pomoct naskočit na vlnu hojnosti.

alessandra-lanzafame

Můj příběh

Od mala jsem byla takové to typické, šikanované dítě - ať jsem udělala cokoliv, bylo to terčem posměchu a narážek mých spolužáků. I když by to u kohokoliv jiného přešli, protože jsem to udělala já, tak museli hned útočit. Bála jsem se chodit na tělocvik, protože moje kyčelní vada mi bránila v tom, abych se mohla hýbat stejně jako běžný smrtelník. Zjistila jsem, že nejlepší strategie je nebýt vidět, být schovaná a snažit se co nejvíc zapadnout tak, abych měla aspoň chvíli klid.

Z dětství jsem si odnesla obrovský strach z kritiky, zranitelnosti, bála jsem se dělat chyby, potřebovala jsem být perfektní, aby mě nikdo nenachytal na švestkách. Měla jsem neexistující sebevědomí, a věřila jsem tomu, že jsem absolutně neschopná, nic neumím a nikdy v životě nic nedokážu.

Moje ambiciózní a neoblomná duše mě ale tahala dopředu a mojí duši... prostě nemůžete říct ne, protože pro ni NE neexistuje. Vyzkoušela jsem spoustu prací, brigád, ale vždycky jsem se vrátila k podnikání. Přestože se začalo dařit a začala jsem sklízet úspěch, právě strach z úspěchu a zodpovědnosti, kterou jsem v té době nechtěla přebírat, bylo to, co mě nakonec přimělo od svých rozdělaných projektů utéct.

V roce 2015, ve svých necelých 23 letech, jsem prožívala psycho-spirituální krizi. Nevěděla jsem, kdo jsem, proč tu jsem, měla jsem pocit, že můj život nemá smysl a zároveň jsem trpěla touhou po jednom člověku, se kterým jsem nemohla být.  Nerozuměla jsem sama sobě a měla jsem pocit, že  ať udělám, co udělám, všechno je špatně. Byla jsem přesvědčená o tom, že konstantně zklamávám lidi kolem mě, ale zejména sama sebe.

V jeden moment jsem se ale naštvala a říkala jsem si, že takhle to dál nejde, že nemůžu proplouvat životem bez smyslu, a musím se sebou něco udělat. Začala jsem se sebepoznáním a se základním osobním rozvojem. Pamatuji si, jak jsem četla článek ve First Class o tom, že dělat chyby je v pořádku. "Cože? Fakt? Já můžu dělat chyby?", takhle zasekaná a nevědomá jsem byla. Ale měla jsem touhu a chuť jít vpřed. 

Moje vzdělání a praxe

 • Certifikované koučovací výcviky
  2017-2018 pod agenturou Život Jako Hra a 2018-2019 pod vedením Vladimíra Tuky v Neuroleadership group
 • Terapeut energetické psychologie
  V roce 2018 pod vedením Sindy Katayama
 • Tapping into wealth coaching program
  V roce 2019 pod vedením Margaret Lynch
 • Spiritual response therapy
  V roce 2018 pod vedením Pavla Kaisera
 • BEING ALOHI METHOD - Soul Alignment Blueprints
  Leimomi Keliikuli v roce 2019
 • Soul realignment and akashic records reading
  V roce 2020 pod vedením Andrey Hess
 • Quantum Human Design Level 1 & 2
  Říjen 2021
0
hodin
strávených koučováním a mentoringem
0
+
hodin, které lidé strávili u mých videí
0
hodin
praxe s transformací podvědomí u mě a klientů od roku 2018
0
Ve výnosech od roku 2018
0
klientů
kteří u mě prošli koučováním, čištěním, mentoringem, online programy, nebo si koupili mapu duše od roku 2017

Hvězdné a nejprodávanější produkty

Spirituální Business Akcelerátor

Transformační Business Program

Představuji ti Spirituální Business Akcelerátor. Tvůj vesmírný online urychlovač úspěchu ve formě nabušených tréninků v členské sekci a podpůrné FB skupiny.

Mapa duše

Objev dary své duše

Skrze Mapu duše ukazuji ostatním jejich jedinečné dary duše, které od nich druzí doopravdy chtějí. Skrze soulad s hlavními dary duše lze v podnikání dosáhnout neuvěřitelných výsledků.

V tomto mini-tréninku nalezneš ultimátní klíč k tvorbě tvojí (podnikatelské) reality. Co z tebe musí vyzařovat, abys byla neodolatelná pro tvoje klienty a zaplatili ti cokoliv, co si řekneš?