O mně - Alessandra.cz

Jsem Alessandra, těší mě.

Jsem expandér a transformátor vědomí. Řadím se do skupiny, které se říká darkworkers, což znamená, že pracuji
s neotevřeným potenciálem, bourám to staré a nefunkční, jsem kanálem pravdy a pracuji s odlišným typem energií, než většina lidí.

Jsem tady pro lidi, kteří patří do stejné skupiny.

Můj příběh

Od mala jsem byla takové to typické, šikanované dítě – ať jsem udělala cokoliv, bylo to terčem posměchu a narážek mých spolužáků. I když by to u kohokoliv jiného přešli, protože jsem to udělala já, tak museli hned útočit. Bála jsem se chodit na tělocvik, protože moje kyčelní vada mi bránila v tom, abych se mohla hýbat stejně jako běžný smrtelník. Zjistila jsem, že nejlepší strategie je nebýt vidět, být schovaná a snažit se co nejvíc zapadnout tak, abych měla aspoň chvíli klid.

Z dětství jsem si odnesla obrovský strach z kritiky, zranitelnosti, bála jsem se dělat chyby, potřebovala jsem být perfektní, aby mě nikdo nenachytal na švestkách. Měla jsem neexistující sebevědomí, a věřila jsem tomu, že jsem absolutně neschopná, nic neumím a nikdy v životě nic nedokážu.

Moje ambiciózní a neoblomná duše mě ale tahala dopředu a mojí duši… prostě nemůžete říct ne, protože pro ni NE neexistuje. Vyzkoušela jsem spoustu prací, brigád, ale vždycky jsem se vrátila k podnikání. Přestože se začalo dařit a začala jsem sklízet úspěch, právě strach z úspěchu a zodpovědnosti, kterou jsem v té době nechtěla přebírat, bylo to, co mě nakonec přimělo od svých rozdělaných projektů utéct.

V roce 2015, ve svých necelých 23 letech, jsem prožívala psycho-spirituální krizi. Nevěděla jsem, kdo jsem, proč tu jsem, měla jsem pocit, že můj život nemá smysl a zároveň jsem trpěla touhou po jednom člověku, se kterým jsem nemohla být. Nerozuměla jsem sama sobě a měla jsem pocit, že ať udělám, co udělám, všechno je špatně. Byla jsem přesvědčená o tom, že konstantně zklamávám lidi kolem mě, ale zejména sama sebe.

V jeden moment jsem se ale naštvala a říkala jsem si, že takhle to dál nejde, že nemůžu proplouvat životem bez smyslu, a musím se sebou něco udělat. Začala jsem se sebepoznáním a se základním osobním rozvojem. Pamatuji si, jak jsem četla článek ve First Class o tom, že dělat chyby je v pořádku. „Cože? Fakt? Já můžu dělat chyby?“, takhle zasekaná a nevědomá jsem byla. Ale měla jsem touhu a chuť jít vpřed.

Moje vzdělání a praxe

Pocházím z podnikatelské rodiny, takže podnikání pro mě bylo něco jako mateřské mléko, na kterém jsem byla odkojena. Na střední škole jsem pomáhala rodičům v jejich firmě s účetnictvím a sama jsem začala rozjíždět svoje vlastní aktivity, a to zejména v oblasti vzdělávání. Doučovala jsem svoje spolužáky, a tuto činnost jsem si přenesla i na vysokou školu, kde jsem si postupně vybudovala tým lektorů (které jsem neuměla vést, protože jsem fungovala z archetypu prostitutky, lol), ale vždycky jsem měla dobrou ruku na ty nejkvalitnější lidi. Pořádali jsme přípravné kurzy na zkoušky na mojí alma mater Vysoké škole ekonomické. Naše kurzy byly vždy pravidelně naplněné, kapacita účastníků do 25 lidí na lekci. Této činnosti jsem se věnovala s pauzami cca 3 roky.

Díky svojí praxi jsem byla v roce 2015 přizvána do startupu Techambition, jehož účelem bylo rozšíření matematické aplikace na střední školy. Jelikož jsem ale sólo kapr, brzy jsem zjistila, že mi tato pozice nevyhovuje a šla si zase vlastní cestou.

V roce 2016 jsem se pustila do výživového poradenství, neboť jsem měla za sebou v té době tříletou praxi a báječné výsledky. Pracovala jsem s klientkami na individuální bázi, přičemž jsem je učila se správně stravovat tak, aby dosahovaly výsledků, které si posléze udrží. Měsíčně jsem měla cca 5-10 klientek. Opět jsem se ale dostala do stejné situace – zjistila jsem, že tato práce pro mě není dostatečně hluboká a transformační, takže jsem se tomu přestala věnovat. Tato éra trvala 9 měsíců. V rámci tohoto období jsem byla opět přizvána do projektu někoho jiného, který se týkal taktéž poskytování doučování na vysokých školách. V tomto projektu jsem zastávala pozici manžera kvality, což zahrnovalo jednak kontrolu kvality lektorů, jejich lekcí, ale i jejich náboru. V tomto projektu jsem setrvala taktéž pouze několik měsíců.

V roce 2017 jsem se už naplno pustila do své osobně rozvojové praxe. Absolvovala jsem koučovací výcvik a začala shánět klienty, což mi nešlo. Byla to moje první podnikatelská aktivita, která mi nefungovala. Důvodů bylo mnoho, nicméně tato zkušenost byla finální lekcí, která mi ukázala, že musím pracovat sama a dělat si věci po svém. Proto jsem si v průběhu roku vytvořila svůj první full-time podnikateslký projekt o dvojplamenech, který odrážel mou osobní cestu, a vedla jsem svoje klienty k tomu, aby se zbavili závislosti na svém dvojplamenu, vymanili se z bolesti a vytěžili z této cesty pro sebe maximum. Mnoho lidí, kteří mě poznali díky tomuto projektu, mě sledují i po letech dnes, kupují moje programy a jdou po této cestě se mnou. V rámci tohoto projektu mi rukou prošlo cca 200 klientů a za necelé dva roky, které jsem se mu věnovala, jsem vydělala cca 1,5 mio Kč.

V roce 2019 jsem svou dvojplamennou cestu do velké míry uzavřela, přerostla jsem toto téma a rozhodla se vydat cestou jinou. Trochu jsem se po cestě ztratila, chtěla jsem utéct od duchovna, ale nešlo to. V létě 2019 jsem si nakonec vytvořila projekt Umění vědomé hojnosti, jehož cílem bylo přenést spirituální principy, které jsem se naučila díky DP cestě, do oblasti peněz a bohatství, neboť peníze byly vždy téma, které mě zajímalo, bavilo a fascinovalo. Měla jsem za sebou už mnoho nejen finančních úspěchů, a proto jsem věděla, že mám lidem v této oblasti co předat, a pokud mě budou následovat, tak to bude fungovat i jim.

Od roku 2019 jsem ušla velkou cestu, a to ať v oblasti podnikání, tak i své osobní transformace. Prošla jsem si role business mentora, sales mentora, ale ať už jsem dělala cokoliv, vždycky to mělo základ v osobní transformaci vlastní energie, změně mindsetu a vnitřní reality, která se bezprostředně odráží v realitě fyzické. Na jaře 2022 jsem se rozhodla zahodit všechny business role a stoupnout si do toho, čím jsem byla vždycky. Shadow Masterem, transformátorem a kanálem čisté pravdy a integrity.

Ať už jsem dělala cokoliv, vždycky jsem pracovala na svých limitech, nefunkčních programech a jednoduše řečeno mých stínech. To bylo 90 % mojí práce, která mi přinesla přes 30 000 000 Kč v mém full time podnikání. Nenechte se ale mýlit. Vždycky jsem byla člověk, co šel do akce, překonával sám sebe a houževnatost mi rozhodně nechyběla. Slovo nejde v mém slovníku opravdu neexistuje, a i když jsem po ruce neměla žádné nástroje transformace, tak jsem to překonala prostě hlavou. Archetyp hrdiny mě vždycky držel nad vodou a pomáhal mi jít vpřed.