PRO PODNIKATELKY, KTERÉ CHTĚJÍ MÍSTO BUSINESSU TVOŘIT UMĚNÍ,
A PRO KOUČKY, MENTORKY A TERAPEUTKY, KTERÉ CHTĚJÍ MASIVNĚ UPGRADOVAT
PRÁCI SE SVÝMI KLIENTY

DarkLight Alchemy PORTAL

Zatoč se svými stíny nadobro, dej své transformaci konečné datum a otevři průchod svému monstróznímu géniovi.

Tipnu si...

Nejsi v oblasti transformace žádný nováček.

In fact, prošla sis spoustou metod, výcviků a terapií. Už víš, jak pracovat se svými vzorci chování, traumaty a emocemi. Nejsi žádný zelenáč a máš toho zpracováno MRAKY. Říkáš si, že tebe už nic ve vnitřní práci překvapit nemůže.

Jenže ty výsledky neodpovídají tvé snaze.

Strávila jsi roky a roky prací na sobě, ale tvoje RADOST z podnikání zmizela kdesi v dáli, a tvoje výsledky vypadají jako výsměch.

I když jdeš do akce a vyzkoušela jsi různé přístupy

vizualizovat, meditovat, zmasterovat zákon přitažlivosti, pak ses uchýlila ke strategiím a precizní prodejní komunikaci, přijdeš si rozbitá, protože ti to nenese to, co sis od toho slibovala.

Znáš sice principy zákonu přitažlivosti a manifestace nazpaměť jako básničku,

ale i tak to vypadá, jako by ti to fungovalo nárazově. Ztrácíš tak nějak víru v tyhle "ezo kecy" a místo opírání se o tvou energii začínáš víc a víc tlačit, cítíš urputnost a jediné, co ti přináší pocit kontroly nad situací, je to, že jdeš opakovaně do akce. Jenže akce bez adekvátních výsledků vede akorát k vyhoření.

Podnikáš už nějakou dobu,

prošla sis "smrtí" v podnikání a najednou nic nedává smysl. Máš v sobě tu touhu vydělávat velké peníze, ale nevíš jak, cítíš se ztracená a beze směru.

Jsi koučka, terapeutka či mentorka. Máš bohatou praxi s klienty a víš, jak vést sezení profesionálně.

Jenže víš a vnímáš, že potenciál vašich sezení je zdaleka nevyčerpaný, chceš se naučit, ja jít hlouběji a jak facilitovovat doslova kulervoucí transformaci, jejíž výsledky budou prodávat samy tvoje sezení.

DarkLight Alchemy PORTAL není transformační kurzíček.

A není to kurzíček na "odstranění tvých limitujících přesvědčení na témata XYZ".

Je to brána do tvojí ultimátní osobní moci a k odemčení tvého génia.

JEDNÁ SE O BULLETPROOF SYSTÉM - tvou GPS

Která tě dostane do hloubky, která uniká většině (ne-li všem) seberozvojovým metodám, a je to důvod, proč i když na sobě pracuješ x let, témata se ti neustále vrací. 

 

Ukáže ti pravdu o tom, kdy a proč jednáš z pozice strachu, sebesabotáže a oběti, což je reálný důvod, proč nemáš výsledky v realitě, které chceš. 

Nabídne ti jízdu tou nejrychlejší trasou

k destinaci s názvem OSOBNÍ MOC, což znamená:

Vím, co chci.

 

Netrpím rozhodovací paralýzou.

 

Vím, že to, co dělám, mě dovede k výsledkům.

 

Nepodbízím se klientům a vidí mě jako autoritu.

 

Dokážu sebevědomě vést svůj business bez strategií, které omezují mou kreativitu.

 

Věci se dějí pro mě atd.

 

tO, CO CHCEŠ, NENÍ TRANSFORMACE

To, proč ses pustila do cesty osobního a spirituálního rozvoje, je proto, abys byla komandérem tvojí reality. Abys vytvářela zázraky ve svém životě.

 

Ano, z počátku byla motivace „nežít neustále to utrpení a nebýt v zajetí tvých rozbouřených emocí“, ale pokud jsi tady, pokud tě to přitáhlo, to, co chceš, je zažívat magii, zázraky a euforii v životě i podnikání. 

Co se stane, když vstoupíš do DarkLight Alchemy portálu?

DarkLight Alchemy a svět archetypů je jako spolknutí červené pilulky z matrixu.

 

Začneš vidět sebe v opravdovém světle, jako bys zhasnula, zapnula ultrafialovou lampu. A v té tmě spatříš svého génia.

1

Přestaneš zpracovávat své stíny NEEFEKTIVNĚ. Přestaneš hledat zuřivě příčiny v rodovce, v minulých životech a v dětství, což je stejné, jako bys pouze sekala větve stromu, když ho chceš vytrhnout i s kořeny

 

Naučíš se tedy precizně chytit tvůj stín pod krkem a místo měsíců ho umět zpracovat v řádech hodin. 

2

Porozumíš tomu, jak fungují energetické orgány v tvém těle, jak je využít k ještě rychlejší alchymii stínů, stejně tak ale k manifestaci reality dle tvých nejvyšších standardů.

 

Učím se od těch nejlepších, světových expertů, kteří mají přístup k opravdovému „back-endu“ naší reality a tvoření.

Místo toho, aby ses pořád snažila vizualizovat tvou realitu, začneš její základy stavět tam, kde je to opravdu potřeba – v tvém těle. Manifestujeme skrze tělo, ne skrze vizualizace.

3

Důvod, proč sis prošla smrtí v podnikání, je proto, že jsi dosáhla další úrovně probuzení.

 

Úrovně, ve které se odpojuješ od kolektivních pravidel a zákonitostí toho, jak má vypadat dokonalý život a dokonalý úspěch, a otevírá se ti cesta k tomu, abys designovala svá vlastní pravidla.

 

V DLA se znovu probudí tvá láska k podnikání a zahodíš všechny ty poučky, které tě brzdily od projevení tvého grandiózního génia, který tě poňouká k tomu, abys konečně spolkla tu červenou pilulku, a projevila ho naplno.

4

Všechno, co se ode mě naučíš, budeš moci používat se svými klienty.

 

Tvoje práce s nimi se zprecizní, budete mít společně rychlejší a dechberoucí výsledky, které ti zajistí to, že se k tobě budou s radostí vracet a doporučovat tě dál.

 

Tohle nejsou prázdné sliby, ale realita, kterou zažívám já a spousta dalších lidí, kteří mají k dispozici informace a nástroje, které se chystám předat tobě.

Obsah v členské sekci

Jak je program koncipovaný?

Studium materiálů v členské sekci

Kde tě čekají klasická videa, pracovní listy a jednoduché návody

5+ sebezkušenostních úkolů v podobě výzev, v rámci kterých budeš soutěžit s ostatními účastníky o 1:1 konzultaci se mnou zdarma, kde se mě budeš moci zeptat na cokoliv a mít mě pouze pro sebe

To vše tak, aby sis dané informace opravdu osvojila, a věděla, jak je používat v praxi ihned.

FB podpora na 3+3 měsíců

Podpora v rámci FB skupiny, ve které budeš moci se mnou a s kolegyní Julií Zinyk řešit cokoliv, co ti nebude jasné, konkrétní situace, přes které se nemůžeš prokousat či reálné situace s klienty

Podle potřeby  budeme dělat i živá vysílání navíc, ve kterých budeme reflektovat nejčastější témata a otázky účastníků

Výcvik lze zakoupit na 6 nebo 12 splátek

DarkLight Alchemy PORTAL

Splátky mohou být s drobným navýšením.

120 000 Kč

Přečetli jste si celou prodejku, jste nadšení, ale máte stále pochybnosti, jestli je to pro vás? Zarezervujte si se mnou krátký, 10minutový hovor, ve kterém vám pomohu určit, zda je tento program opravdu pro vás.

Program je koncipovaný ve formátu 3+3 měsíců podpory na FB a 2 měsíců pauzy v létě.

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní odpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.

Časový harmonogram

Vstup do programu

Získáš okamžitě přihlašovací údaje do členské sekce a přístup do FB skupiny.

17. 4. 2023

Zpřístupnění všech materiálů v členské sekci

24.4.2023

Oficiální start programu

1.5.2023

První výzva

10. 7. 2023

Archivace skupiny, odpočinek

11. 9. 2023

Znovuotevření FB skupiny

19. 12. 2023

Oficiální ukončení programu a uzavření skupiny

Účastníci předchozího běhu programu

Hana MaUa Koníčková
Read More
Alessandra Lanzafame kurzy doporucuju vsema deseti, jsem s ni na vsech uz od SBA a totalne mi prekopaly zivot. Ochutnala jsem,jaky to je být ve sve moci a uz nechceš jinak. Jsem v poradku, tak jak jsem a komu se to nelíbí...znáte pokračování. .I diky ni jsem se postavila za to, co umím a pochopila,že je to vyjimecne a nemusim to schovávat.A pro konzultanty je to fakt dar.Pouzivam stinovou alchymii v konstelacnich náhledem a je to mega rychlý a účinný, klienti se mi meni pred očima.zaradila jsem praci s nimi jako vykopaci i na mých individuálních transformacnich víkendech a ve spojeni s mým reflektorim pohledem a vhledy do energii je to super kombo.Takze vůbec neváhejte.
Kristýna Pa
Read More

Ahoj Aless, mě to totál změnilo život, konečně jsme se dostala z celoživotní oběti. Stínová alchymie je pro mě skvělej nástroj, protože je prostě suprově popsaná, můj mozek je ji schopen pochopit. Je napsaná jako pro “debila”. Archetypy jsou skvěle popsaný a i když je možná ve finále jedno, kterej z nich ve mě mluví, mně to určení hodně pomáhá v celém procesu. A konečně jdu do hloubky. Prostě se nespokojím s polořešením, ale jdu k té zdrojové iluzi. Po 3/4 roce jsem začala pocity cítit pořádně v těle a zas mě to posunulo o level hloubš.


Chodím k tomu i k terapeutce, se kterou to uchopuje z trochu jiného pohledu, ale moc mě baví, jak to funguje dohromady. .


Díky SA když fakt na mě přijde nějaká sračka, tak aniž bych musela volat terapeutce, jsem schopna velmi efektivně mnoho věcí posunout sama. .


Za toho 3/4 roku jsem se posunula fakt skokem mílovým (a možná ještě o chlup větším) Mě dost pomáhá v celém procesu i energie tebe s Juli. Když se někde zaseknu, vzpomenu si na vás a řeknu si: na co by se teď zeptala Aless nebo Juli a vždycky mě to posune. Nebo si zformuluju otázku tady do skupiny a představím si, na co se mě budete dál ptát a trigrovat, kam mě popostrčíte a chodí to často samo. .


Ještě bych dodala, že o letech terapii se teď konečně cítím lehce. Postupně začínám věřit, že jsem umělecké dílo, že nemusím hnout pro nic prstem. .


Díky SA jsem skutečně poznala kdo jsem. Přiznala jsem sama o sobě svoje “démony” a začala je brát jako dar. Ano, takže shifty JAKO PRASE A když si zvědomím strach, tak si pak řeknu no a nějak to přežiju. Žije se mi prostě mnohem mnohem lépe. .


Ale hlavní výhoday PM: je to easy, funguje to na cokoliv a výsledky jsou super rychlé. U mě se to ukazuje hned na těle, ekzém i držení těla a celkově energie je hned lepší..

Jana Kindlmannová
Read More
Pro me je zasadni rozdil mezi PM a ostatnimi systemy v tom, ze tam vychazim z toho, ze se mnou je vlastne vse v poradku, ale jde jen o to, ze mi neco vadi/nesedi/sere me…to byl pro me nejvetsi shift, jako fakt wow! Pak me na tom bavi, to ze to ma system=archetypy (obecne tihnu k systemum), ktere mi ukazuji smer k tomu nejpodstatnejsimu prinosu, ktery u PM vnimam a to je PRAVDA. Proste to jde k podstate, miluju otazku “o co tady doopravdy je”; cely to je tak uplne jednoduse a zaroven uzasne poskladany, porad nad tim vlastne zasnu, jak jednoduchy to je. A jinak jsem ti fakt neskutecne vdecna, osvobodilo me to na opravdu hodne rovinach a stale to jede; proste miluju i kdyz me to jeste obcas sere.
Alena Da Silva
Read More
Ahoj Aless, SM mi pomohla odkrýt jádro mých strachů. Dřív to byl takový tanec po povrchu, který přinesl jakousi úlevu, ale teď to bylo jako prolomit led a skočit do studené vody, místo toho abych se učila bruslit a poznávat led. Taky mi vrátila energii. Byla jsem taková vyprahlá, vyčerpaná, ztracená, neviditelná…. A skrz SM jsem se naučila nenechat se ovládat svým strachem a být zase “vidět”. A mám dva příklady. První - po nehodě na motorce jsem nedokázala řídit. Několik let jsem byla úplně paralyzovaná, jen jsem se k motorce přiblížila. Nic nepomáhalo. Až jsem díky SM došla k jádru, proč neřídím. Poslala jsem pak všechny stíny do prdele, sedla na motorku a jela jsem! Tak snadný to najednou bylo… A druhý příklad, děti mého muže. Já sama děti nechci, nemám ani takový ten mateřský pud. A i když jsou jeho děti už dospělé, tak já se pořád bála něco říct, že mě nepřijmou. Tak jsem se pořád upozaďovala, až jsem byla neviditelná a nerespektovaná. A když jsem si to uvědomila díky prostitutce, rozpustila jsem to a vztahy se krásně narovnaly:). Celkově bych řekla, že jsem se přestala bát být sama sebou a tak stíny ztratily moc. Neovládají mě, spíš je vnímám jako upozornění, že se něco děje.
Monika Jirásková
Read More
  • můžeš to dělat sama, když Ty chceš/potřebuješ a hlavně když tě něco sere teď, tak jdeš a teď s tím něco uděláš (rozuměj, nemusíš čekat na úplněk, až bude mít terapeut čas, až ti doroste obětní koza, …)

  • když to “pochopíš” je to mega jednoduchý (co mě sere, kde mě to sere, proč si myslím, že by mě to mělo srát, čau)

  • pokrývá to kompletní spektrum trigerů (neřešíš jenom vztahy, nebo jenom peníze, prostě řešíš co Tě sere - většinou třeba vztahy a pak skončíš u peněz nebo tak…

  • nemusíš se babrat v tom co tvoje prabába nebo Ty ve své 16 inkarnaci…

  • jde o to najít pravdu, maximální a ryzí a ne o to jí hodnotit, což je pro mě boží, ikdyž jí občas nechci vidět, tak mít jako cíl najít tu nejčistší pravdu a nic si o ní nemyslet

  • PM neopravuje, protože ví, že nejseš rozbitej

  • všechno co v PM děláš je Tvoje volba, Tvoje rozhodnutí, Tvoje odpovědnost, můžeš - nemusíš… Dohrabeš se k pravdě a buď si jí necháš, protože Ty chceš a nebo jí změníš, protože Ty chceš, takže je to hrozně empowering, protože je to Tvoje věc
Jan Perlík
Read More
Oproti jiným metodám přináší Stínová alchymie jednoduchý systém, podle kterého se zpracovávají jednotlivá témata s mnohem lepším pojmenováním a precizním pohledem na danou příčinu. Netočím se tak v kruhu, protože mnohem lépe dokáži identifikovat, jaké přesvědčení příčinu drží. I když jsem dříve bral dané téma z různých úhlů pohledu, řešil jsem ho dlouhodobě s minimálními výsledky. Stínová alchymie přinesla do práce na sobě zachytné body a řád, takže je změna rychlejší a efektivnější. Zároveň se více pracuje s tělem, což je klíčové. Největší změnou bylo vyřešení mého problému s vnímáním energie všeho kolem sebe, kvůli kterému jsem se nemohl svobodně stýkat s druhými lidmi, protože mě jejich energie a emoce pohltily. Vyhýbal jsem se tak místům s vyšší frekvencí lidí a nemohl se tak účastnit různých akcí. Často jsem potřeboval být pouze ve vlastní energii. Transformoval jsem to 4 roky s určitou úlevou, ale díky Stínové alchymii jsem to za 6 měsíců vyřešil úplně. A ta získaná svoboda je k nezaplacení.
Previous
Next

Často kladené dotazy

Samozřejmě. Tento program je koncipovaný tak, aby se dal aplikovat pouze pro vlastní potřebu, stejně tak jako na práci s klienty.

V tomto programu NEPOKRÝVÁM základní a důležité informace o tom, jak správně a řádně vést sezení s klienty a základy terapeutické praxe. Počítám s tím, že do tohoto programu vstoupí ženy, které již praxi mají, a obsah programu poslouží k prohloubení jejich znalostí. Proto ti doporučuji buď ho využít čistě pro sebe nebo nejprve absolvovat nějaké oficiální vzdělání, které slouží pro úplně nováčky v oboru.

Ano, pokud si zvolíš VIP variantu s podporou, tak můžeš používat materiály volně a to, co se naučíš, dále vyučovat s uvedením autora – tedy mě. 😀 Jestliže budeš chtít na základě daných materiálů vytvořit svůj vlastní program, budeš mít k dispozici 1:1 konzultaci za zvýhodněných podmínek, ve které probereme, jakým způsobem to chceš učit tak, aby nedošlo k pokřivení informací. Současně stále platí copyright na dané materiály, takže je nemůžeš kopírovat.

Já a moje kolegyně Julie Zinyk vám poskytneme prostředí v rámci FB platformy, ve kterém budete moci klást jakékoli otázky formou příspěvků, na které vám budeme odpovídat v co nejkratším možném čase (zpravidla studenti čekají max. 24 hodin). Na otázky na messengeru neodpovídáme, od toho je právě skupina, protože váš dotaz může pomoci i dalším účastníkům. Podle potřeby budeme dělat i nárazová živá vysílání, ve kterých budeme dovysvětlovat témata, která vám nebudou jasná. 

Verzi s podporou u tohoto programu již otevírat nebudu, protože tyto informace budou poté součástí programu dalšího, který budu otevírat na podzim, a který bude orientovaný na energetické principy podnikání. Prozatím bude možnost vstoupit do verze bez podpory zhruba do podzimu 2023. Poté nevím, zda budu tento program prodávat samostatně.

Záleží, co přesně ti v podnikání chybí. Někdy jsou to praktické znalosti a někdy je to to vnitřní přenastavení, na kterém náš úspěch v podnikání stojí a padá. Pokud je to druhý případ, tak URČITĚ. Stínová práce je univerzální na všechna témata, je úplně jedno, jestli si řešíš podnikání, téma peněz nebo vztahy. Pokud netvoříme naše podnikání z kreativní úrovně vědomí, ale z té reaktivní (orientované na přežití), tak úspěchu nedosáhneme. Chceš-li se posunout v podnikání, určitě vstup do varianty s podporou, protože tě ráda povedu i v businessových otázkách.

Původní záměr byl mít časově ohraničenou skupinu, tedy s tím, že se zavře v půlce prosince 2023. Pokud naskočíš později, skupinu mít k dispozici budeš, ale zatím toto časové ohraničení platí. Čím déle tedy budeš váhat, tím kratší bodu podpory budeš mít k dispozici. Zda-li bude skupina otevřená i po tomto datu, se budu rozhodovat intuitivně v daném čase.

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní odpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.