Mini-PROGRAM

Freedom Business Makeover

3DENNÍ ZÁŽITEK,
ve kterém se ponoříš do opravdových, energetických principů podnikání a aktivuješ SÍLU A MOC, která v tobě dřímá

Úspěch je otázkou schopnosti jednat z pozice moci, ne toho, jestli následujeme nějaké strategie.

Něco o tobě vím...

Jsi žena, která touží po grandiózním úspěchu,

jenže i když děláš učebnicově v podnikání všechno správně (jsi aktivní, neprokrastinuješ), tak ty výsledky tomu neodpovídají.

Zákon přitažlivosti ti není cizí

a už jsi zkoušela několik manifestačních technik, ale bez úspěchu.

Máš nastudované prodejní i marketingové strategie

Nicméně jsi z jejich následování pravděpodobně vyhořela, protože ti nepřinesly výsledky, které ti byly slibovány.

Jakmile vyděláš o trošku víc peněz,

tak to skoro působí jako náhoda a správná konstelace daného měsíce. Chybí ti konzistence ve vydělávání peněz.

A i přesto...

Se neustále cyklíš v tom, jak to dělat správně

protože nevěříš tomu, že když si to budeš dělat po svém, povede to k výsledkům, které chceš, a proto se neustále spoléháš na rady zvenčí, a máš CHAOS v tom, co tedy vlastně dělat, a tvoje akceschopnost jde postupně ke dnu.

Jsi unavená, dochází ti tak nějak šťáva a ztrácíš smysl a chuť pokračovat dál.

Víš, že už to další, novou akcí neurveš, chceš fyzicky ubrat, ale i přesto finančně růst.

Že jsi vyzkoušela jak implementaci marketingových strategií,

nastavení si cesty zákazníka, sepisovat dokonalé prodejní stránky se všemi argumenty, tak vizualizace, meditace, ztělesnění tvojí nové verze a práci na tvojí energii, stejně tvoje výsledky nejsou stabilní.

Co kdybys místo toho...

1

Aby ses neustále koukala na to, jak to dělají ostatní, a vzhlížela k mentorům a business koučům, se doslova na všechno vysrala, zmáčkla tlačítko restart, a začala si TVOŘIT svou vlastní cestu?

2

Věděla naprosto přesně, co ti stojí v cestě k tvému úspěchu, vykročila na cestu změny a díky tomu se začaly věci v tvojí realitě doslova měnit před očima?

3

Se přestala honit za výsledky, snažit se být kapitánem tvého businessu, který zvládne naprosto všechno, neustále doručovat hodnotu a být užitečná, si začala hrát, a přestala brát všechno tak vážně, což je stejně to, po čem vnitřně toužíš.

4

Aby ses snažila, aby mělo všechno řád, strukturu a logiku v tvém podnikání, si dovolila se naplno ponořit do přirozenosti tvého ženského „chaosu“ tak, abys odemkla svého génia, a uvědomila si, že tvoje přirozenost a feminine power je ten x-factor úspěchu, který nikdy žádné „zaručené“ strategie nenahradí.

POKUD TO S TEBOU SOUZNÍ, ZVU do 3DENNÍHO MINI-programu

Freedom Business Makeover

Jedná se o 3denní zážitek, ve kterém:

Se ponoříme do metafyziky ženské a mužské energie

Každá z těchto energií má v sobě svoje kódy moci, které je potřeba aktivovat v tvém těle tak, abys začala zažívat diametrálně odlišné věci v tvé realitě.

Si povíme, jakým způsobem využívat tvou přirozenou „feminine power“

a co to doopravdy je (nečekej, že si budeme povídat o tom, jak tančit v lese, dělat úplňkové rituály a promeditovat se k úspěchu, protože o tom to fakt není).

Aktivujeme 3 základní power codes

Mini-program rozhodně není pouze o teorii, ale zejména o tvém vlastním prožitku a ZMĚNĚ v tvém těle.

 

Aktivujeme tvou nejhlubší touhu duše, poté si v sobě ukotvíš nárok na tvé touhy a v posledním dnu aktivuješ naplno svou intuici, která tě povede do inspirované akce.

Zkušenosti jiných žen...

Hanka
Read More

Hanka se nechtěla svazovat tradičním přístupem k tvorbě online podnikání. Štvalo ji, že musí tvořit magnety, být na sociálních sítích neustále aktivní a proaktivní. Zjistily jsme, že její přirozeností je touha po tom, aby měla sponzora. Že kdyby bylo opravdu po jejím, tak by měla manžela, který by ji živil, a ona by si dělala to svoje v klidu a bez stresu. Místo toho, abych ji tlačila do toho převzít odpovědnost za její podnikání a za všechny kroky, které jsou k jeho budování potřeba, jsem jí řekla, ať si to DOVOLÍ. Že je jedno, že teď žádného partnera nemá, ale že jde o její vnitřní přístup a o to, aby tohle přestala potlačovat.
Druhý den mi dávala zpětnou vazbu, že se jí naskytla příležitost získat grant na její projekt, a že se jí otevřela neuvěřitelná kreativita, inspirace a začaly k ní proudit nové nápady.

Julie
Read More

Julie nesnášela prodej. Přišlo jí, že se vnucuje tím, že se snaží zachytit hodnotu toho, co dělá, protože její síla je v jejím channelingu a v tom, že dá člověku přesně to, co potřebuje, ale ona neví předem, co to je. Nechtěla se omezovat v tom, co lidem nabízí, ale myslela si, že to je jediný přístup, který může ve svém podnikání využít. Místo toho, abych se s ní snažila definovat výsledky její práce, jsem jí dala svolení k tomu, aby svoje prodejní příspěvky psala tak, jak se jí zachce, aby si dovolila je psát nekonkrétně a vyzdvihla pravdu o tom, co dělá, protože byla kvůli svému limitu zaseknutá.
Díky tomu získala drive, entusiasmus a radost do toho nabízet svoje služby, a přišla velká úleva, že NEMUSÍ jet podle tabulek a škatulek.

Andrea
Read More

Andrea v sobě měla vždycky touhu být princezna, které je všechno podáno na stříbrném podnose bez práce. Vlivem života a jejího okolí uvěřila tomu, že je to špatně, že je to nezodpovědné a začala ztělesňovat mužský přístup k podnikání (totální zodpovědnost, „já si to tvořím“, výsledky jsou to nejdůležitější), který jí fungoval do té doby, než se začaly dít kolektivní změny, které ženy „vrací“ do jejich přirozenosti.
Když jsem začala mluvit, co to doopravdy znamená být ve feminine power, a že je naší přirozeností být princezny, o které je postaráno, a že je v pořádku hledat zkratky a nesnažit se dělat všechno „pořádně“, něco se v ní zlomilo. Přišla úleva, ale i vztek, že to vždycky cítila správně. Není na konci cesty svého osvobození, ale důležité je, že si uvědomila pravdu o sobě.

Magdalena
Read More

Tak ten začátek (myslím meditaci) byl hodně jiný vesmír a synchronicita 😳😳😳👌😀
Šárka
Read More

To je masakr Aless ...celou dobu to mám před nosem ...a přes to viděla jen alternativy ....a teď jsi mě fakt rozstřelila :-))))))
Veronika
Read More

Tyvado, Aless...tolik hlubokým myšlenek...tohle si budu muset pustit ještě znovu...díky za neuvěřitelně pravdivé vhledy...zní to tak jasně a logicky...ale ta integrace...nesedět na prdeli...z chaosu řád...
Zuzka
Read More

Meditácie, ani vizualizácie nemusím. Ale toto bolo úžasné 😍 teším sa čo spolu z touto novo objavenou dračicou vytvoríme
Previous
Next

PROGRAM MINI-PROGRAMU

Čekají vás vždy aktivační energetické cesty, povídání a pracovní listy.

1. DEN

Aktivace archetypu Seductress a vašich nejhlubších tužeb

2. DEN

Aktivace NÁROKU na naše tužby skrze Creatrix a Vládce

3. DEN

Aktivace intuice & naladění se na inspirovanou akci z archetypu Mága

freedom-tablet