2dílná MASTERCLASS

EFFORTLESS MANIFESTATION

HOJNOST bez úsilí

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ,
ve kterém se dozvíš, jak vyjít ze začarovaného kruhu práce na sobě, jak se PŘESTAT SNAŽIT, a DÍKY tomu mít hojnost všeho bez hnutí prstem

To, že se ti nic nechce dělat pro tvůj úspěch, že nemáš drive, motivaci a chuť se jakkoliv snažit, neznamená, že jsi líná, ani že se musíš „hecnout“. Znamená to, že jsi na hraně prohlédnout iluzi, ve které všichni kolektivně žijeme.

Děláš tohle?

Když přijde negativní zkušenost do tvojí 3D reality, analyzuješ, co ti to zrcadlí

Ať už se jedná o něco, co v tobě spustilo negativní emoce, nějakou nežádoucí situaci, kterou si přeješ nezažívat v 3D nebo sis nastavila nějaký cíl a nepodařilo se ti ho dosáhnout.

Pracuješ konstantně na svých vzorcích a vnitřním světě

Léčíš si vnitřní dítě, integruješ stíny, řešíš traumata z rodu a harmonizuješ ženskou a mužskou energii, abys využila jejich plný potenciál pro manifestaci tvých tužeb.

Řešíš neustále, jak prodávat, jak zaujmout klienty, jak mít dokonalou prodejní komunikaci

Protože když správně neodkomunikuješ hodnotu toho, co děláš, tak lidé přece nebudou mít důvod, proč nakoupit, že?

Jdeš si aktivně za svými cíli a touhami

Protože kdo si nejde za svými cíli, životem snů a nechává se unášet životem, je naivní lesana, která má pocit, že jí všechno spadne do klína bez práce, a to ty přece nejsi. Přebíráš zodpovědnost za svůj život a chceš pracovat na tom, abys žila jeho nejlepší verzi.

Pracuješ na své identitě, tedy snažíš se být verzí, která už to všechno má

Snažíš se myslet a jednat jako ta verze, která už všechno má. Snažíš se díky tomu zbourat iluzi času, abys do svého těla integrovala verzi reality, kterou chceš žít, a díky tomu urychlila její zhmotnění.

Co kdybych ti řekla, že nic z toho není potřeba, a všechno je to iluze mysli, která tě nutí věřit tomu, že tohle všechno musíš dělat, abys měla to, co chceš?

Ještě před pár lety jsem na tom byla úplně stejně a dělala ty samé věci. Lol, ještě pár měsíců zpátky jsem věřila tomu, že tohle všechno je potřeba a je to normální součást úspěšného/vědomého života. Jenže už v roce 2022 jsem začala zažívat pomalou a úmornou smrt ega, aniž bych věděla, co se mi doopravdy děje. Před pár týdny přišel zlomový moment, kdy jsem už nemohla dál.


Nemohla jsem se v sobě hrabat, v čemkoliv šťourat, bylo mi špatně ze sledování klasických business mentorů a jejich masáže toho, že člověk musí mít business strategii a plán, aby uspěl.


Moje mysl se vzdala a všechno to pustila pod vlivem neuvěřitelné mentální únavy a něčeho, co by člověk nazval jako vyhoření. A jakmile se to stalo, nastalo moje prozření – odpojení od matrixu a iluze ega a mysli, ve které všichni od narození žijeme.

Prozřela jsem do uvědomění toho, že...

Veškerá práce na „sobě“ je pouze management ega, a to i když se to tváří spirituálně

Najednou jsem uviděla, že žádná práce „na sobě“ není potřeba, není potřeba nic léčit, zpracovávat, pracovat se stíny, implementovat strategie, protože to není to, kdo my doopravdy jsme. Je to pouze ego snažící se opravit samo sebe.

Spirituální rozvoj nám slibuje bezpodmínečné přijímání, ale je to daleko od pravdy

Bezpodmínečné přijímání znamená, že nemusíme vynakládat žádné úsilí a věci k nám přichází samy. Ale i vnitřní práce je pořád směna energie za to, abychom něco dostali. A není to nutné.

Se neustále snažíme změnit 3D realitu, i když je to pouze hologram

Je to stejné, jako kdybys seděla v kině, dívala ses na film a vrhala se na to plátno, abys změnila jeho děj. Díky tomu vynakládáme ohromné úsilí, které je doopravdy zbytečné, protože se snažíme opravovat něco, co je naprosto v pořádku, a co změnit ani nelze.

3D realita odrážíš náš stav bytí

Jsme Human BEINGS, ne human doings. Ale naše iluze ztotožňování se s naším egem nás nutí neustále fungovat naopak. A pokud takto žijeme, okolnosti nás neustále budou nutit do toho v tomto začarovaném kruhu setrvávat.

Co kdybych ti řekla, že...

1

Nemusíš implementovat žádné manifestační techniky, šťourat se v každém jednom vzorci a sračce v sobě, mít naprosto dokonale naplánovaný business a všechno pod kontrolou, abys měla všechno, co chceš?

2

Místo toho, aby ses snažila manifestovat z tvého ega, což je náš sekundární, podmíněný zdroj přijímání, který nemá šanci fungovat stabilně kvůli jeho duální povaze, fungovala z tvojí absolutní přirozenosti bez nutnosti vynakládat snahu, a tvoje realita se měnila v reálném čase dle tvých nejdivočejších představ, a to i včetně tvojí postavy? 😛

3

Můžeš permanentně fungovat ve stavu, který nazýváme intuicí, která tě bez snahy, úsilí a síly vůle povede přesně tam, kde máš být, aby ses dostala tam, kam chceš?

 

A současně ti můžou chodit skvělé příležitosti do tvého života, aniž bys pro to musela cokoliv udělat?

4

Se tvoje podnikání můžeš vrátit zpátky do stavu, ve kterém tě naprosto naplňuje, lidé za tebou chodí sami, ukazuješ se jen tehdy, když ti přijde impuls, prodejní texty vychází z tebe přirozeně, aniž by ses musela učit, jak je psát správně, a u toho si žiješ naprosto svobodně svůj život v klidu a euforii pouze z toho, že jsi?

Btw, psaní prodejek jsem dřív fakt nesnášela :-), cítila jsem odpor a bylo to utrpení. Psaní této si užívám, protože už nežiju konstantní odpor mysli, kterému čelíme každý den.

POKUD TO S TEBOU SOUZNÍ A VNITŘNĚ UŽ cítíš, že výše uvedené je pravda, ZVU TĚ NA TUTO MASTERCLASS, ve které všechno probereme do detailu.

EFFORTLESS MANIFESTATION

Tahle masterclass je pro tebe, pokud:

Už tě nebaví ta konstantní práce na sobě

A podobně jako já začínáš zažívat určitou únavu z veškerého seberozvoje, a začínáš zpochybňovat to, jestli to nejde i jinak.

Cítíš se vyhořelá

Už nějakou dobu se ti do ničeho nechce, nebaví tě jít si za tvými cíli a začínáš být ve stavu, kdy si říkáš, ať se celá tvoje realita klidně rozpadne, že už je ti to jedno, protože chceš hlavně existovat.

To, co ti dříve fungovalo v manifestaci, už nefunguje

Ztrácíš tak nějak půdu pod nohama, protože i to, co dřív fungovalo skvěle, najednou nefunguje. A čím víc to nefunguje, tím větší tendenci tlačit na pilu máš. 

Tvoje mysl a tělo jako by se praly

Tvoje tělo nechce nic dělat. A tvoje mysl se ho snaží konstantně tlačit do akce, protože jak jinak se zhmotní to, co chceš? Tenhle konflikt tě tak trošku vnitřně trhá na kusy a jen zesiluje vnitřní odpor.

Nejsi ani unavená, ani vyhořelá, ale chceš ultimátní hack

Jsi v pohodě, život tě baví, ale ta manifestace úplně nefunguje tak, jak bys chtěla? Chtěla bys, aby tvoje „práce“ (aka podnikání) mělo adekvátní výsledky, ale odmítáš být otrokem strategií a vnitřní práce.

Co se na masterclass dozvíš?

Konkrétní chyby, které nás učí osobní rozvoj

A děláme je všichni ve VÍŘE , že nám pomáhají k dosažení cílů, i když nás doopravdy od dosažení našich cílů drží.

 

Díky pochopení těchto základních bodů je (doufejme) přestaneš dělat, a to urychlí tvou manifestaci

Jak doopravdy funguje 3D realita v souvislosti s manifestací

Získáš přesné informace o tom, jak mechanismus 3D reality funguje v souvislosti s naší manifestací, a díky tomu jí začneš jít naproti, a ona začne jít naproti tobě.

Mýty o bytí a tvoření z vědomí Zdroje

Ani Eckhart Tolle to nepochopil úplně na stoprocent správně. 😀

 

Takže i když si myslíte, že je potřeba být v přítomnosti, a neustále o to usilovat, tak to není pravda.

Jak funguje naše ego a mysl

Tohle bude fun! Dozvíte se rozdíl mezi fungováním z vědomí Zdroje a z ega, a proč chce ego neustále DĚLAT, aby mělo.

Pro maximalizaci efektu této masterclass...

Přijďte s maximální otevřenou myslí a buďte připraveni na to pustit spoustu iluzí, které jste dosud brali jako samozřejmost stejně, že k životu potřebujeme kyslík.

DETAILY

Záznamy z masterclass najdeš ve skupině, do které se dostaneš po zaplacení. V první části jsem se věnovala tomu, jak funguje naše ego a jak brání naší manifestaci, ve druhé části už jsme šli do praxe.

Po masterclass se mnou můžete spolupracovat formou absolvování programu Source Portal, který nabízím v individuální či skupinové formě.

Účastníci programu získají slevu na obě verze programu ve výši 10 000 Kč.

Slevový kód naleznete ve skupině.

freedom-tablet