Mistrovství v energetickém prodeji - Alessandra.cz

Staň se MASTEREM energetického prodeje a aktivuj ultimátní flow hojnosti a klientů

Nauč se hacknout svou energii tak, aby tě podporovala v tvých prodejích!

Úspěšné prodeje jsou výsledkem zažehnutí ohně v srdcích tvých zákazníků. Tato jiskra ale vychází z tebe a tvojí energie.

Není to o dokonalé strategii.
Není to ani o dokonalých textech či profesionálním vystupování.
Není to ani o tom, že musíš prodávat každý den a být každý den aktivní na sociálních sítích.
Je to o tvém nastavení.

Pokud z tvojí energie vyzařuje neúspěch, nedůvěra, nedostatek autority, oběť a zoufalství, nikdo si od tebe nenakoupí. Ale tvůj mindset i energie se dají přenastavit na úspěch a na to, abys prodala pokaždé, co vypustíš svou nabídku. A já ti nabízím nástroje, jak toho dosáhnout.

V Mistrovství energetického prodeje tě čeká...

Co od tebe očekávám, aby ti program přinesl maximální užitek?

Obsah programu

Modul 1: Principy energetického prodeje

Co je to doopravdy prodej? Co přiměje člověka na druhé straně říct: „Ano, to chci!“ ? V tomhle modulu se dozvíš nejen mechaniku energetického prodeje, ale setkáš se i se svými vnitřními sabotéry a zatočíš se svými strachy, bloky a limity ohledně prodeje a peněz.

Modul 2: Energetická analýza

Naučíš se číst ve svojí energii a vnímat, co se děje na energetické (podvědomé) úrovni na straně tvých potenciálních klientů. Díky tomu pochopíš, proč od tebe nenakupují, proč ti nechtějí dávat peníze, jaké ty chceš, a čím ji TY bráníš. To tě žádný jiný trénink nenaučí.

Modul 3: Hojnost a peníze

Posvítíš si do hloubky na svoje bloky ohledně peněz. Naučíš se, jak o penězích a cenotvorbě přemýšlet, zároveň se naučíš, jak s penězi zacházet prakticky, aby od tebe neutíkaly.

Modul 4: Jdi do integrity

Dokud nebudeš stát plně ve svojí síle, tvoje prodeje budou při nejlepším pokulhávat a budou nestabilní, v tom horším případě nebudou fungovat vůbec. Abys mohla vyskočit na další, grandiózní level tvých příjmů, je potřeba si nekompromisně stoupnout do tvé síly a integrity, a aktivovat tvého vnitřního lídra.

Modul 5: Vnitřní svět

Čeká tě představení do světa stínových a zlatých archetypů, jakožto pilířů našeho vědomí. Díky tomu pochopíš, kde v prodeji operuješ z pozice bezmoci a jaký archtetyp ztělesnit tak, abys podpořila úspěch v prodejích.

Modul 6: Objev svůj unicorn factor

Unicorn factor je tvoje zóna génia v tvojí zóně génia. Je to specifická vlastnost nebo dovednost, kterou děláš vlastním, specifickým způsobem, který vychází z tvého vnitřního génia. Je spojený s tvou unikátní message, kterou máš přinášet světu, tudíž je to způsob, jak se na 100 % propojit s tvými spřízněnými klienty. Naučíš se také, jak svým unicorn factorem podpořit tvůj energetický marketing.

Online trénink bude obsahovat

Výuková videa

Spoustu výukových modulů ke každému modulu

Ve kterých se dozvíš základní teorii, na které pak budeš moci stavět, a budeš na ni navazovat v pracovních listech tak, abys všechny informace integrovala do svého podnikání co nejrychleji.

Prožitkové meditace

Aneb transformační cesty do (ne)vědomí

Speciálně nachannelované meditace přímo pro účely tohoto tréninku se silými transformačními záměry a energetickým kódováním. Díky těmto meditacím budeš poznávat sama sebe, půjdeš do integrity, pochopíš, jak funguje tvoje energie a odhodíš sračky, které ti brání v úspěchu.

Pracovní listy

Pro integraci a ukotvení všech informací, které získáš

Jedna moje klientka prohlásila, že moje pracovní listy jdou opravdu do hloubky a že je to vážně síla. 🙂 Co to přesně znamená? Budu ti klást takové otázky, které tě donutí se podívat opravdu do sebe, uvědomit si svoje bloky a limity, ale i svoje silné stránky a přenastavíš si díky nim svoje přemýšlení o prodeji a penězích. Těším se, až to zažiješ taky.

Původní cena: 45 000 Kč s možností rozdělit na 3 splátky (3×15 000 Kč)

LETNÍ VÝPRODEJ PROGRAMU

ZA CENU 15 000 Kč / 600 euro (možno rozdělit na 3 měsíční splátky, tj. 3 x 5 000 Kč / 200 euro)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Na splátky je možné platit pouze platební kartou, ujisti se, že máš správně nastavené limity před tím, než objednáš.

Výsledky mých klientek