Metoda AREA

V PŘÍPRAVĚ


Nová metoda je na cestě!

Stará známá metoda EST už není dostupná k prodeji, protože nadešel čas jejího konce. Nicméně, když něco končí, vytváří to prostor pro něco nového, lepšího, revolučnějšího, což bude moje nová metoda AREA. Součástí této metody bude efektivní práce a míchání různých energií (energetická alchymie), čtení z Akáši, práce s archetypy nejen pro vaše vlastní užití, ale pro práci s klienty.

Žádná taková metoda na světě neexistuje a věřte mi, že to, co se naučíte, se v této formě nikde nedozvíte. Díky absolvování tohohle výcviku se z vás stanou transformátoři vědomí per excellence. Pokud vás k tomu srdce táhne, tahle metoda bude pro vás. 

Metoda je v přípravě, takže pokud si nechcete nechat ujít novinky, tak se přihlašte níže k odběru.

Transformační metoda práce s energií a čtení z akáši

Doba se vyvíjí a kolektivní vědomí se otevírá čím dál více a rychleji. To vyžaduje odlišný způsob práce s naší energií i podvědomím - rychlejší, snazší, ale i hlubší - abychom zbytečně neprocházeli dlouhými a komplikovanými procesy transformace, které již dnes nejsou potřeba.

Pokud tě zajímá nová metoda, kterou za pár měsíců chystám, zanech mi tady email a budeš první, kdo se o ní dozví. :)

Nová metoda bude formou oficiální certifikace, takže se z tebe stane i praktikant této metody, který ji bude moci využívat pro další lidi, pokud si to budeš přát.

Waiting list

.