Metoda EST

ENERGETICKÁ SPIRITUÁLNÍ TRANSFORMACE


Tato metoda je nyní dostupná pouze ve Spirituálním Business Akcelerátoru, není ji možné zakoupit samostatně. 

Metoda EST funguje na bázi čištění skrze Zdrojovou energii, na kterou se napojuješ skrze tvé vyšší já. Napojení na vyšší já je opravdu jednoduché, ale je potřeba na to jít správně, abys měla jistotu, že vše probíhá v pořádku..

S vyšším já komunikuješ skrze kyvadlo, proto nepotřebuješ mít žádné speciální schopnosti. Používání kyvadla je stejně jednoduché jako používat příbory k jídlu.

VJ dokáže vyhledat a odstranit veškerá traumata a bloky. Tvůj úkol je je správně pojmenovat (což se naučíš v tomto výcviku). Poté je přemění na pouhou vzpomínku bez negativní emoce, tím pádem tě už nebude dál v životě trápit a omezovat.

Představ si, že bys měla každý den po ruce nástroj, který ti bude pomáhat v tvém podnikání, a podporovat tvoje výsledky. Jak?

 • Zbavila by ses strachu z prodeje
 • Dovolila by sis konečně zdražit, protože by ti v tom už nebránily žádné emoce
 • Stala by se z tebe sebevědomá podnikatelka, která si je vědoma svých kvalit a expertízy
 • Přestala by ses bát konkurence a uvěřila ve svou jedinečnost
 • Začaly by k tobě proudit peníze, protože by sis každým čištěním zvyšovala svou vibraci
 • A vůbec - dokázala by ses prostě zbavit jakéhokoliv bloku, který by tě trápil a stál ti v cestě :-)

Tohle není pohádka, ale princip fungování energie.

Energie v naší realitě funguje ve dvou pólech. V pólu lásky nebo strachu. Vše, co souvisí s fyzickou realitou či dimenzí myšlenek a emocí má pól strachu. Čištěním se dostáváš do svého přirozeného stavu - do lásky - protože se tvé vědomí vrací do té nejčistší formy, v jaké bylo úplně původně.

Toto vše dělá metoda EST (i jiné). Jedná se o duchovní metodu, která tě ve spolupráci s tvým vyšším já vyčistí od všech negativních programů, strachů, bloků a všeho, co ti už neslouží, a potřebuješ to propustit.

Co říkají o metodě EST?

Ahoj spolučističi, já si dnes dovolím menší sdílení. :) Dnes je to přesně měsíc, co jsem začala s čištěním - skoro jsem si ani neuvědomila, že je to dnešek, strašně rychle to uběhlo. Ještě že si vedu deníček. :D Co si naopak jasně uvědomuji, je to, že se mi během měsíce kompletně změnilo vnímání. Naprosto to racionálně nechápu, ale když si představím své "já" před měsícem, vůbec si nevzpomínám, proč jsem některé věci vůbec řešila. Je neuvěřitelné, jak je díky EST během jednoho měsíce možné pohnout s věcmi, jejichž zpracovávání mi doposud zabralo roky. A přesto nebylo hotovo. :D (Například ještě před měsícem bych si nedovolila skoro ani pomyslet na to, abych sdílela tento příspěvek.) Takže jen velké děkuji. 🙏 Cítím obrovskou vděčnost nejen za EST jako nástroj, ale i tuto skupinu, která je zdrojem inspirace, stejně jako bezpečnou zónou členů pomáhajících ostatním nahlížet na jejich situace z různých úhlů.
Megi Kuníková
„Alessandru jsem poznala díky jejímu online tréninku. Byl mi blízký její přátelský a srozumitelný výklad, líbilo se mi, že kdykoliv jsem potřebovala se na něco zeptat, vždy mi byla k dispozici. Hodně mi na mé cestě pomohly její EST terapie, online videa, osobní konzultace. Alis má neskutečný talent poukázat a píchnout do vašich nejskrytějších a nejbolestivějších míst, a o to v osobním rozvoji (pokud ho myslíte vážně) jde. Pokud skutečně chcete poznat sami sebe se vším, co k tomu patří, nemáte strach a chcete se posunout ve svém životě dál, bude vám Aless tou nejlepší, nejvěrnější a nejbáječnějšího průvodkyní. Ručím za to.“
Markéta JežkováTisková mluvčí pro Budvar
„Aless je pro mě velkou podporou a inspirací na cestě k sobě. Fascinuje mě, jak jednoduše dokáže pojmenovat i složitější témata. Pomocí EST terapie mi pomohla vyřešit hodně bloků a mohu si tak dovolit být autentická a jít svou cestou. Rozhodla jsem se následně se i tuto metodu od ní naučit a díky tomu poslední měsíce zažívám, že skutečně už jen přenastavením mysli ta hojnost přichází. Jsem moc ráda, že jsem Aless poznala.“
Ing. Hana Holá, ACCŘeditelka neziskové organizace, profesionální kouč a terapeut
„Aless je pre mňa veľkou inšpiráciou. Sledujem ju takmer dva roky a pomáha mi rásť vo všetkých oblastiach života. Absolvovala som u nej online tréning Cesta do lásky a k duši a kurz SRT. Oboje považujem za najlepšie investované peniaze tento rok. Vďaka nim som pochopila ako funguje naša myseľ, energetika a aké obrovské množstvo limitov máme. No už dokážem ísť do hĺbky a nájsť aj tie skryté bloky a postupne sa ich zbaviť. Niekedy je až neskutočné, ako rýchlo sa to dá. Tréning, konzultácie alebo akúkoľvek inú spoluprácu úprimne odporúčam. Aless má dar konkrétne veci pomenovať a pomôcť vám uvidieť to, čo máte pred očami, ale z nejakého dôvodu to prehliadate.“
Daniela PetrovskáFotografka
Jsem zaměřením matematik, mám ráda systém a mám ráda, když jsou věci přehledné a jasné. Než jsem se do kurzu přihlásila, tak jsem pochybovala, zda zvládnu napojení na Vyšší Já, zda jsem vůbec ochotná této metodě věřit, když nejsem až tak ezo. Výsledek předčil všechna má očekávání - v kurzu je vše přehledně a jasně vysvětleno, Aless je vždy k dispozici a napojení na Vyšší Já je kupodivu jednoduché. Úplně mě nadchnul Level 2, který pracuje s čakrami, vnitřními archetypy a duší - a já cítím, jak vše do sebe krásně logicky zapadá jako puzzle. Pozoruji u sebe velký posun směrem k sebepřijetí, autenticitě a sebelásce, který mi zrcadlí mé okolí a to je pro mě potvrzení, že metoda EST prostě funguje. Jsem na správné cestě. Děkuji moc, Aless.
Veronika Wilkovámanažerka
„Před časem jsem u Aless absolvovala online kurz EST level 1. Z počátku jsem z toho neměla dobrý pocit. Říkala jsem si, že ego mi nedovolí se napojit na mé vyšší JÁ. Že nebudu umět najít ty správná programy, že to prostě nebude fungovat. Žádná z mých obav se nepotvrdila. Během 2 dnů jsem se naučila vše potřebné a výsledky byly takřka okamžité. Hodně se mi ulevilo od různých strachů a nejistot. Nyní pokračuji v levelu 2 a tady to nabírá skutečné grady. Ještě to vše nemám úplně zažité, ale už teď se mi daří krásně napojovat na duši, vyhledávat bloky a hlavně je čistit. Díky EST prožívám první podzim, kdy se nepropadám do těžkých depresí."
Michaela Nálevkováprávnička

Týká se tě alespoň jeden z následujících bodů?

 • Trápí tě dlouhodobě nízké sebevědomí a i když na tom pracuješ delší dobu, tak tě to pořád neopouští?
 • Máš strach z úspěchu i neúspěchu, prokrastinuješ a tvoje sny zůstávají v AŽlandu?
 • Klienti ti nechodí v takovém množství, v jakém by sis přála?
 • Klienti ti zrcadlí tvůj strach zvýšit cenu, protože ti říkají, že si tvé služby nemohou dovolit?
 • Věříš tomu, že kvůli COVID situaci si teď nemůžeš vyskakovat a brát prostě to, co se zamane?

Tohle všechno jsou iluze, ve kterých tě drží tvoje podvědomí s dobrým úmyslem tě chránit, ale ve skutečnosti tě pouze brzdí. 

Brání ti stát se nejlepší verzí sebe sama.
Brání ti být bohatá.
Brání ti jít do akce a naplňovat svoje poslání.

Pokud ses v tomto textu našla, metoda EST je rozhodně pro tebe!

Jak tento výcvik probíhá?

 • Dostaneš přístup do členské sekce, která je rozdělena do několika modulů, ve kterých jsou instruktážní videa a podrobné písemné materiály
 • Získáš členství ve skupině na Facebooku, která slouží jako podpůrná platforma pro studenty
  Můžeš napsat dotaz kdykoliv a co nejdříve ti odpoví někdo z mého týmu. Jsme tu neustále pro tebe, když si nebudeš s něčím vědět rady.
 • Při jakémkoliv problému se na mě můžeš obrátit právě ve skupině nebo přes e-mail
  Nedoporučuji mě kontaktovat přes messenger, neboť mi píše spousta lidí, a tvůj dotaz by mohl zapadnout.

Výhody této metody ve srovnání s dalšími

EST vs. regresní terapie

Při regresní terapii se neobejdeš bez terapeuta, který ti pomůže dostat se do jiného stavu vědomí tak, aby ses napojila na problematický minulý život. Regresní terapie trvá i 3 až 4 hodiny a vyřešíš při ní pouze jedno trauma z daného života. EST je metoda, kterou můžeš provádět sama na sobě a za plného stavu vědomí bez nutnosti se napojovat na minulé životy, protože to za tebe udělá vyšší Já. Za 3 až 4 hodiny zvládneš vyčistit i stovku vzorců.

Je rychlejší než konstelace, eft, ruš či kineziologie

U těchto metod zpracováváš vždy jeden konkrétní vzorec, aby ses mohla pohnout dál. U metody EST můžeš zpracovat i stovku vzorců naráz, protože vyššímu Já stačí dát pokyn, co chceš vyčistit, a ono to udělá.

S EST můžeš vyřešit jakýkoliv problém na úrovni podvědomí

Ať už se jedná o traumata z dětství, negativní programy v čakrách nebo bloky na duchovních úrovních, vyšší já odstraní cokoliv. Systém EST je natolik propracovaný, že stačí pouze vzorec nebo blok pojmenovat a vyšší já udělá všechno za tebe

EST vs. afirmace a vědomé překonávání strachů

Strachy a limitující vzorce chování jdou překonat vědomě, například pozitivními afirmacemi, ale je to vždy nejistý běh na dlouhou trať vyžadující čas a silnou vůli. Co ale vědomě změnit nedokážeš, jsou podvědomé vzorce, které, stále ovlivňují tvé energetické pole, a tím pádem i tvou fyzickou realitu. Je možné je odstranit jen na podvědomé úrovni.

EST. vs. kvantová terapie

Při kvantové terapii (a i jiných dalších) je potřeba se vracet zpátky do konkrétní situace a znovu si ji prožít. Terapeut poté skrze energii dané emoce odstraňuje z tvého energetického systému. Výhoda EST je, že se zpátky do prožití dané vzpomínky vracet nemusíš. Je potřeba vědět, v čem je problém a jaké s ním máš spojené emoce, ale nemusíš si bolestivé zážitky prožívat znovu.

Nejčastější otázky a pochybnosti

Opravdu se zvládnu napojit na vyšší Já? Na internetu jsem se dočetla, že to může být problém.

Hned v úvodním modulu najdeš čistící video, které tě připraví na napojení se na vyšší Já. Součástí studijních materiálů jsou seznamy obvyklých překážek, které lidem brání se 100% napojit na vyšší Já. Dále jsou částí výcviku pravidelné měsíční videokonference, při kterých osobně kontroluju, případně čistím překážky k napoení na vyšší já. Dávám ti 100 % garanci, že se zvládneš napojit, a budeš mít mou podporu při jakémkoliv problému.

Jakým zůsobem je veden tento výcvik?

Celý výcvik probíhá formou samostudia podle instruktážních videí a bohatých, písemných materiálů, které najdeš v členské sekci na mém webu. Čeká tě také videokonference a odpovědi na tvé dotazy. Můžeš se metodu učit a vše procvičovat v pohodlí domova a podle vlastního tempa. Zároveň se staneš členem soukromé FB skupiny, ve které budeš mít mou neustálou podporu.

Kolik času je potřeba, než se naučím tuto metodu?

Vyhraď si alespoň jeden den pro sebe, kdy se budeš moct naplno ponořit do této metody. Technika je velice jednoduchá, jen je potřeba postupy vstřebat a v klidu se na ně soustředit.

Nemůžu si na sebe natáhnout nějaké entity?

Pokud se někomu něco takového stane, znamená to, že tento člověk v sobě nosí programy, kterými tyto entity přitahuje. Hned na začátku kurzu najdeš postup, jak takové programy odstranit.

Už jsem zkoušel/a práci s kyvadlem a nefungovalo to, je to pro mě?

Kyvadlo je pouze nástroj pro komunikaci s jemnohmotnými sférami. Důvod, proč ti nefungovala práce s ním, byl ten, že jsi nebyla napojena na vyšší já. To se v tomto kurzu naučíš, navíc získáš zasvěcení, které tvé spojení s vyšším já pojistí.

Co když neumím pojmenovat zdroj svých traumat, jak to budu čistit?

V 1. stupni tohoto kurzu se naučíš základní postup, jak dojít k příčině tvého problému. V 2. stupni se již věnuji dopodrobna tomu, jak vznikají traumata a kde hledat příčiny tvých problémů, takže dostaneš opravdu podrobný návod, jak k nim dojít.

Tato metoda je nyní dostupná pouze ve Spirituálním Business Akcelerátoru, není ji možné zakoupit samostatně.