Ovládni své vnitřní archetypy - Alessandra.cz

Naučte se základy efektivní práce s podvědomím a osobní energií pro úspěch v podnikání

naprosto odlišným způsobem, než který jste doposud znali v rámci 3denního mini-tréninku:

 Ovládni své vnitřní archetypy pro úspěch v podnikání

Zjisti svůj dominantní archetyp, který ovládá tvé podnikání

Představte si vědomí jako počítač, ve kterém jsou nainstalované různé programy. Vnitřní archetypy jsou jako operační systém našeho vědomí. Všichni se s těmito archetypy rodíme a jsou společné pro všechny lidi bez rozdílu. To můžete brát tak, že všichni máme vrozené určité vzorce a tendence našeho chování, které nám slouží pro přežití.

Jak konkrétně se tyto archetypy projevují v našem životě, je pro každého člověka individuální. Co mají ale společné, je to, že ovlivňují naše činy a to, jakým způsobem tvoříme naši fyzickou realitu, a to včetně výsledků v našem podnikání.

Pokud už práci s archetypy znáte či ji dokonce používáte, vězte, že se dozvíte spoustu nových informací, které vaši práci s archetypy posunou na úplně jiný level.

Úspěch není o tom, jakou konkrétní strategii zvolíte a čí rady budete následovat. Bohužel mnohdy následujeme postupy, které s námi vnitřně opravdu nesouzní, což vytváří chaos v našem podnikání.

Úspěch vašich kroků bude záviset na tom, z jakých archetypů fungujete – zda ze stínových (prostitutka, oběť, dítě nebo sabotér) či z těch zlatých (milenec, hrdina, vládce nebo mág). Jinými slovy – z pozice přežití nebo z pozice integrity.

V tomto mini-tréninku vás naučím, jak identifikovat, z jakého archetypu operujete, a samozřejmě mnoho dalšího.

Je vám to povědomé?

Pak je tento trénink pro vás!

Čemu konkrétně se budeme věnovat v minitréninku?

Úvod do vnitřních archetypů

Vysvětlíme si rozdíl mezi stínovými a světelnými archetypy, čili jaký je rozdíl mezi zónou strachu a zónou osobní moci. Podíváme se na to, jakým způsobem stínové archetypy ovlivňují naše chování, činy a výsledky v našem podnikání. Dozvíte se nové informace i přesto, že typickou práci s vnitřním dítětem/mužem/ženou ovládáte. A propos, řekneme si, proč tento přístup není natolik efektivní jako ten, který vám představím v tomto mini-tréninku.

Demystifikace ezobullshitu v podnikání

Aplikace spirituality a energetických zákonů začala být čím dál oblíbenější v rámci podnikatelské komunity. Komu by se nelíbilo prodávat pouze díky svojí energii a mít miliony na účtu, že? Problém je v tom, že se z toho stala určitá forma vyhýbání se, létání v oblacích a neschopnosti čelit podnikatelské realitě. Podíváme se na to, jak ty spirituální principy v souvislosti s archetypy opravdu fungují, a jak je používat tak, aby vám skutečně pomáhaly prakticky.

Jak si zajistit opravdový a stabilní růst

Mnoho lidí v podnikání zažívá stagnaci, propady, prokrastinují a nejsou schopni dělat konzistentní akci. V tomto nastavení vstoupí do několika business programů s nadějí toho, že se to konečně změní a konečně se „jejich smůla prolomí.“ My se společně podíváme na to, co za opravdovým růstem stojí a co je potřeba dělat, abyste investovali SPRÁVNĚ a peníze se vám VŽDY vrátily.

Tento trénink je pro ambciózní podnikatele, kteří:

AL-minitrenink

Co získáte zakoupením minitréninku?

3 video-tréninky

a speciální sleva na program Shadow Mastery

Doživotní přístup k záznamům

Ve speciální členské sekci, kam dostanete přístup okamžitě po zaplacení.

"Doživotní" členství ve FB skupině

Ve které vás čeká další, exkluzivní obsah, který nebude dostupný nikde jinde. Ze skupiny se můžete kdykoliv odhlásit.

Jednorázová platba: 222 Kč / 8.88 EUR

Co řekli ostatní účastníci o jiných mých trénincích?

Nejčastější otázky

Samozřejmě. Kvalita našeho života a našich rozhodnutí závisí na tom, z jaké úrovně vědomí fungujeme. Moje cílovka jsou sice podnikatelé ve službách, ale v případě tohoto mini-tréninku je to irelevantní, protože tyto principy jsou platné pro všechny. Jestliže máte strachy, točíte se v kruhu a máte pocit, že nevíte, co je pro vás správné, tak tento trénink pro vás správný je.

Tak to si pište. Jsem transformátor a neustále hledám nové a efektivní způsoby, jak se sebou pracovat. Doba, energie i kolektivní vědomí se neustále vyvíjí, a metody a techniky, na které jsme byli zvyklí, už nemusí fungovat efektivně jako dříve. Pokud jste progressivní a rádi se vzděláváte, tak vám doporučuju vstoupit. Základním předpokladem ale je, že máte otevřenou mysl, a nemyslíte si, že když už něco umíte a víte, tak tím ta práce končí. Je pravděpodobně, že se dozvíte i věci, které znáte, ale z mojí zkušenosti vím, že slyšet něco znovu, jinými slovy (a přesně z jiné úrovně vědomí), přináší spoustu aha momentů.

Mně také podnikání funguje skvěle a chodí mi objednávky, i když zrovna neprodávám. To ale neznamená, že se není kam posouvat. Podnikání není jen o penězích, ale zejména o kvalitě a dopadu, který naší činností máme na svět. Náš dopad se zvyšuje tím, jak otevíráme naši zónu génia a zvyšujeme radikálně sebelásku, standardy a zesilujeme naši integritu. Náš vnitřní génius je ale uzamčen v našich stínových archetypech. Pokud jste tedy zvědaví, kam se může posunout nejen vaše tvorba a produkty, ale i kvalita vašich klientů, tak je trénink i pro vás.