1. level výcviku DarkLight Alchemy PORTAL

Power ALCHEMY

Dej své nekončící transformaci KONEC díky práci
s archetypy a stínové alchymii

Rozumím Ti...

Jsi člověk, který na sobě pracuje už několik let

a máš nastudováno spoustu metod, jak pracovat se svými vzorci chování, traumaty a emocemi. Nejsi žádný zelenáč a máš toho zpracováno MRAKY.

Principy zákonu přitažlivosti a manifestace bys mohla recitovat nazpaměť, když tě probudí uprostřed noci.

Jednoduše řečeno se považuješ za experta v osobním a duchovním rozvoji

a máš pocit, že už se nemáš co nového naučit.

Občas máš ale pocit, že jdeš hlavou proti zdi,

a hlavně tě naprosto vysírá, že jsou témata, která se neustále vrací.

Už víš, že jsme tvůrci našeho života,

všechno si tvoříme sami a naše okolnosti jsou naším odrazem. Dokážeš perfektně identifikovat, kdy se ty nebo ostatní chovají z role oběti

Nejsi člověk, co má strach jít do sebe a do hloubky,

ale už jsi frustrovaná z toho, kolik jsi toho absolvovala a nainvestovala, a nemáš důvěru v to, že existuje něco, co tě může dostat z toho začarovaného kruhu ven.

I když jdeš do akce a vyzkoušela jsi různé metody,

postupy od jiných mentorů, byla jsi v různých individuálních spoluprací, víš, že TVOJE SNAHA A ENERGIE, které jsi už do svého rozvoje složila, neodpovídá výsledkům, které víš, že bys měla mít, ale i přesto je nemáš.

Program Power Mastery je výtah do vyšších pater,

do, kterých se potřebuješ dostat proto, abys:

Všechno, co jsi doposud vyzkoušela, je stejné, jako bys pobývala v prvním patře, které máš naprosto zmáknuté a zmasterované. Ale nedostane tě tam, kam potřebuješ, což už vnitřně tušíš.

Vyřešila témata, která se ti neustále vracejí,

naprosto definitivně a takovým způsobem, že uvidíš výrazné změny i v tvé fyzické realitě.

Dostala do hloubky, která ti dosud unikala,

protože jsi nevěděla, že tam vůbec je. V té hloubce nalezneš opravdové příčiny toho, proč se pořád se svými výsledky motáš v kruhu, a nevidíš výrazné změny.

Nejen pořád něco zpracovávala,

ale opravdu věděla, co přesně dělat jinak – jak se CHOVAT V REALITĚ z pozice moci, tak abys začala dělat kroky, které tě konečně dovedou k výsledkům, které chceš.

Co ti tento program přinese?

1

Naučíš se naprosto přesně identifikovat, kdy reaguješ ze strachu a jak se chovat vždy z pozice ultimátní osobní moci díky pochopení projevu stínových a zlatých archetypů.

2

4krokovou techniku stínové alchymie, která tě naučí opravdu identifikovat zdroj tvých problémů, okamžitě to změnit a nastavit si nová, posilující přesvědčení, která začneš žít a chovat se podle nich ihned.

3

Urychlení tvojí transformace. Témata, která sis řešil(a) roky, tady vyřešíš za pár týdnů, max. měsíců (v závislosti na tvé píli).

4

Nárůst fyzické energie, odhodlání a pocit, že opravdu ownuješ svůj život, podnikání a že ty jsi skutečně ten, který si tvoří výsledky, a že to není dílo náhody nebo dobré vůle druhých lidí.

Pro koho tento program není?

Nejsou na 200 % odhodlaní do tohoto procesu investovat čas, energii a úsilí. Bude to zpočátku náročné.

Nemají otevřenou mysl a nechtějí se učit nové věci a principy.

Nejsou samostatní a neumí se sami zamyslet, vyhledat si informace a mají potřebu ptát naprosto na všechno.

Jsou emocionálně a fyzicky přecitlivělí, případně trpí nějakou psychickou poruchou.

Jsou v péči psychologa nebo psychiatra.

Nemají vůbec žádnou zkušenost s prací na sobě, se svými emocemi a vzorci chování.

Jedná se o self-study program bez podpory.

Čeká tě studium minimalistických, zato ale bohatých materiálů, ve kterých najdeš konkrétní a specifické návody tak, abys všechno zvládla sama. Konkrétně tě čeká studium techniky stínové alchymie, techniky alchymie stínové euforie, a precizní projevy jednotlivých stínových a power archetypů.

Obsah v členské sekci

Jaké konkrétní výsledky můžeš očekávat,

pokud budeš tuto práci dělat precizně?

Naučíš se jednat z pozice moci
Pochopíš přesně, kdy se chováš z pozice bezmoci (stínových archetypů), a to včetně drobností v každodenním životě, a naučíš se, jak to přesně změnit.
Přestaneš řešit, jestli to, co děláš, má hodnotu nebo ne,
a začneš tvořit opravdu ze sebe, beze strachu z odsouzení a z toho, zda za to dostaneš zaplaceno.
Začneš se rozhodovat opravdu sám/a ze sebe,
přestaneš se omlouvat za to, co opravdu chceš a dělat v životě i podnikání jakékoliv kompromisy.
Výrazně se posílí tvá sebedůvěra.
Začneš vnímat svou hodnotu, přestaneš o sobě pochybovat a díky tomu budeš mít mnohem více odhodlání dělat ty opravdu „bold“ kroky, které sis dosud nedovolila/a.
Začneš být magnetický/á.

Toxická energie ze stínů je odpuzující, naopak díky tomu, že začneš ztělesňovat autoritu budeš přitahovat ty správné lidi i klienty v mnohem větší míře.

Půjdeš do akce nekompromisně.
Přestaneš se sám/a před sebou vymlouvat, proč něco nejde a proč to nebude fungovat, ale začneš dělat ty reálné kroky k naplnění tvých vizí.
Uvidíš bezpodmínečně příležitosti na každém rohu,
přestaneš hledat problémy na každé řešení. 😀
Přestaneš řešit dokola ta samá témata
jako sebelásku, sebepřijetí, nedostdobráctví, vztah s rodiči, zraněné vnitřní dítě a v podstatě vše, co dokážeš vymyslet.

Co o mně říkají

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor
Read More
Jsem v SBA od začátku, začínala jsem v totálním nedostatku a oběti, zrovna jsem přešla ze zaměstnání na volnou nohu a dost reálně hrozilo, že to nezvládnu finančně, zvládla jsem to i se splátkami Akcelerátoru, na což jsem hrdá. Frčela jsem v programu rok hodně intenzivně, čistila jsem mraky věcí, podnikání jsem posunula o hodně levelů dopředu, mám spoustu zakázek, ale finančně pořád velké propady, jsem v mentalitě pracovníka a chci z ní letos vystoupit do tvůrce a práce v lehkosti a radosti, přejít na on-line a vytvořit první on-line kurz. Taky se chci dostat víc k „srdcovým zákazníkům“, což jsou ti, co s nimi bude má práce maximálně rezonovat. Pořád jsem se podceňovala a neviděla v mé práci skutečnou hodnotu. Na vnitřní úrovni to byl vážně hukot, objevila jsem vyšší já, mé duchovní pomocníky na cestě, naučila se pracovat s Akášou, konstelacemi a vizualizacemi, zatím testuju, čeho všeho jsem schopná a jak to využít, je to jízda a jsem za to vděčná. Občas se něco nedaří, jak bych chtěla, vracím se k programu, vždycky tam najdu dobrou radu, video nebo něco, co mě znovu nakopne, díky moc za vše😁❤
Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor
Read More

Do SBA jsem vstoupila v červnu 2021. Nevstupovala jsem kvůli penězům nebo podnikatelské činnosti. Moje podnikání účetní mě slušně živilo, i když to znamená měnit čas za peníze.


Moje myšlení a postoje se za ten rok tak hodně změnily, že dnes ty nahrávky poslouchám úplně z jiného úhlu a slyším tam úplně jiné věci. Je to jako když se loupe cibule. Pokaždé když se posuneme, tak nám SBA odhalí další vrstvy. Je to prostě úžasné. Až mám husinu. 🙂 Transformace se začala dít od začátku a jak jinak ….. rozpadalo se všechno kolem mě, kromě financí ze stávajícího podnikání. Řešila jsem hlavně sebe, vztahy s přáteli , s rodinou, minulost, přítomnost, budoucnost a zase sebe.


Na rozjetí mého online podnikání, psaní a jiných kreativních činností nebyl vůbec čas ani síla. Ale inspirace se mi už nevejde do hlavy 🙂. Té jsou mraky. Já děkuji Alessandra Lanzafame a nelituji, protože jsem se naučila že.: Cena je abstraktní pojem a neznamená hodnotu. A že hodnota se nedá vždycky měřit. Správně uchopená hodnota takového programu se rozprostírá dál a dál a má nekonečný potenciál.


Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy
Read More
Pusťte Alessinu energii a ono to vaše stíny tak sevře, že vám budou vyskakovat před očima. Už během minitreninku se mi začaly spouštět procesy, že nepochybuju o tom, že jdu údolím stínů. MASAKR! Dominantní archetyp mám hrdinu a už dva dny mě svírá oběť, kterou vytáhla prostitutka a bez hrdiny bych snad nevstala z postele.
Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy
Read More
Konečně mě někdo přestal utěšovat, že je všechno OK (ono defacto je 😃) a adresoval moji lenost, vyhýbání se akci a spousta dalších věcí… a pojmenoval konkrétně směr, kam se ubírat… Puzzle zapadá, cítím se skvěle (mysl dostala napapat) a těším se na další dávku emocí. 😃 Shadow work je TOP!
Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy
Read More
Od malička se léčim s atopickým ekzémem. 5 posledních let se věnuju duchovnějšímu pojetí celé nemoci a letos na začátku roku jsem si dala záměr, že přijdu na podstatu a poznám sama sebe kompletně a do hloubky. Celá ta nemoc souvisí s nedostatkem pozornosti a rolí oběti. Což jsem si začala uvědomovat a prožívat letos během jara. . Ale jen během Tvého minitréninku se mi to celé ve mně tak srovnalo, jako nikdy předtím. Ekzém se mi fakt srovnal a když se role oběti ukáže hned to poznám, protože ekzém začne svědit nebo se něco nového objeví.
Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor a Mistrovství v energetickém prodeji
Read More
Absolvování programu Mistroství v energetickém prodeji transformovalo můj vztah k penězům. Peníze jsem viděla jako naprosté zlo lidstva, logicky se u mě nedržely 😃 po změně mindsetu jsem se zase finančně posunula výš, jasně statisíce to nejsou, ale pro mě je asi z 15 tis. krásný příjem i 35 – 40 k, teď se mi rýsuje další spolupráce, která mě zvedne cca na 45 – 50 tis. Až se ukotvím tady, půjdu zase výš 🙂
Previous
Next

Cena: 36 300 Kč / 1540 €

s možností rozdělit na 10 měsíčních splátek

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní odpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.