Power Mastery – Alessandra

Dej své nekončící transformaci KONEC díky práci s archetypy a stínové alchymii

Rozumím Ti…

Všechno, co jsi doposud vyzkoušela, je stejné, jako bys pobývala v prvním patře, které máš naprosto zmáknuté a zmasterované. Ale nedostane tě tam, kam potřebuješ, což už vnitřně tušíš.

Program Power Mastery je výtah do vyšších pater, do kterých se potřebuješ dostat proto, abys:

Co ti tento program?

Pro koho tento program NENÍ? Pro lidi, kteří:

Jedná se o self-study program bez podpory.

Čeká tě studium minimalistických, zato ale bohatých materiálů, ve kterých najdeš konkrétní a specifické návody tak, abys všechno zvládla sama. Konkrétně tě čeká studium techniky stínové alchymie a konkrétní projevy jednotlivých archetypů.

OBSAH V ČLENSKÉ SEKCI

MODUL 1: Nástroj stínové alchymie

Naprosto jednoduchý, zato nejúčinnější nástroj pro transformaci vašich stínů, který na této planetě je. Nebudete potřebovat kyvadlo, cokoliv vizualizovat a naciťovat. To, co budete ovšem potřebovat, bude vysoká míra sebereflexe, která je klíčovým principem tohoto nástroje.

MODUL 2: stínové archetypy

V tomto modulu se podíváme opravdu do hloubky na všechny konkrétní projevy těchto archetypů (a to i v kontextu podnikání, prodeje a peněz) tak, abyste dokázali precizně identifikovat, kdy sami sebe sabotujete, kdy se rozhodujete z pozice strachu (a tedy ne v integritě a pravdě) a jak přesně se to manifestuje
ve vašem životě.

MODUL 3: power archetypy

V tomto modulu se podíváme na to, jakým způsobem ztělesnit a začít projevovat aktivně ve vašem životě power archetypy. To znamená, že se naučíte identifikovat rozdíl mezi tím, když jednáte ze stínů a jak to vypadá, když jednáte z pozice ultimátní moci. Půjdeme mnohem dál než za popis power archetypů, vysvětlím vám principy tvoření, a proč je nutné tyto archetypy zmasterovat.

Jaké konkrétní výsledky můžeš očekávat, pokud budeš tuto práci dělat precizně?

Nebudu lhát.

Pokud na tohle nejsi připravená, tak nemá smysl do tohoto programu vstupovat.

Aless

Co o mně říkají klienti?

Pusťte Alessinu energii a ono to vaše stíny tak sevře, že vám budou vyskakovat před očima. Už během minitreninku se mi začaly spouštět procesy, že nepochybuju o tom, že jdu údolím stínů. MASAKR! Dominantní archetyp mám hrdinu a už dva dny mě svírá oběť, kterou vytáhla prostitutka a bez hrdiny bych snad nevstala z postele.

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Konečně mě někdo přestal utěšovat, že je všechno OK (ono defacto je 😃) a adresoval moji lenost, vyhýbání se akci a spousta dalších věcí… a pojmenoval konkrétně směr, kam se ubírat… Puzzle zapadá, cítím se skvěle (mysl dostala napapat) a těším se na další dávku emocí. 😃 Shadow work je TOP!

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Od malička se léčim s atopickým ekzémem. 5 posledních let se věnuju duchovnějšímu pojetí celé nemoci a letos na začátku roku jsem si dala záměr, že přijdu na podstatu a poznám sama sebe kompletně a do hloubky. Celá ta nemoc souvisí s nedostatkem pozornosti a rolí oběti. Což jsem si začala uvědomovat a prožívat letos během jara. . Ale jen během Tvého minitréninku se mi to celé ve mně tak srovnalo, jako nikdy předtím. Ekzém se mi fakt srovnal a když se role oběti ukáže hned to poznám, protože ekzém začne svědit nebo se něco nového objeví.

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Absolvování programu Mistroství v energetickém prodeji transformovalo můj vztah k penězům. Peníze jsem viděla jako naprosté zlo lidstva, logicky se u mě nedržely 😃 po změně mindsetu jsem se zase finančně posunula výš, jasně statisíce to nejsou, ale pro mě je asi z 15 tis. krásný příjem i 35 – 40 k, teď se mi rýsuje další spolupráce, která mě zvedne cca na 45 – 50 tis. Až se ukotvím tady, půjdu zase výš 🙂

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor a Mistrovství v energetickém prodeji

Do SBA jsem vstoupila v červnu 2021. Nevstupovala jsem kvůli penězům nebo podnikatelské činnosti. Moje podnikání účetní mě slušně živilo, i když to znamená měnit čas za peníze.

Moje myšlení a postoje se za ten rok tak hodně změnily, že dnes ty nahrávky poslouchám úplně z jiného úhlu a slyším tam úplně jiné věci. Je to jako když se loupe cibule. Pokaždé když se posuneme, tak nám SBA odhalí další vrstvy. Je to prostě úžasné. Až mám husinu. 🙂 Transformace se začala dít od začátku a jak jinak ….. rozpadalo se všechno kolem mě, kromě financí ze stávajícího podnikání. Řešila jsem hlavně sebe, vztahy s přáteli , s rodinou, minulost, přítomnost, budoucnost a zase sebe.

Na rozjetí mého online podnikání, psaní a jiných kreativních činností nebyl vůbec čas ani síla. Ale inspirace se mi už nevejde do hlavy 🙂. Té jsou mraky. Já děkuji Alessandra Lanzafame a nelituji, protože jsem se naučila že.: Cena je abstraktní pojem a neznamená hodnotu. A že hodnota se nedá vždycky měřit. Správně uchopená hodnota takového programu se rozprostírá dál a dál a má nekonečný potenciál.

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor

Jsem v SBA od začátku, začínala jsem v totálním nedostatku a oběti, zrovna jsem přešla ze zaměstnání na volnou nohu a dost reálně hrozilo, že to nezvládnu finančně, zvládla jsem to i se splátkami Akcelerátoru, na což jsem hrdá.

Frčela jsem v programu rok hodně intenzivně, čistila jsem mraky věcí, podnikání jsem posunula o hodně levelů dopředu, mám spoustu zakázek, ale finančně pořád velké propady, jsem v mentalitě pracovníka a chci z ní letos vystoupit do tvůrce a práce v lehkosti a radosti, přejít na on-line a vytvořit první on-line kurz.

Taky se chci dostat víc k „srdcovým zákazníkům“, což jsou ti, co s nimi bude má práce maximálně rezonovat. Pořád jsem se podceňovala a neviděla v mé práci skutečnou hodnotu. Na vnitřní úrovni to byl vážně hukot, objevila jsem vyšší já, mé duchovní pomocníky na cestě, naučila se pracovat s Akášou, konstelacemi a vizualizacemi, zatím testuju, čeho všeho jsem schopná a jak to využít, je to jízda a jsem za to vděčná. Občas se něco nedaří, jak bych chtěla, vracím se k programu, vždycky tam najdu dobrou radu, video nebo něco, co mě znovu nakopne, díky moc za vše😁❤

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor

CENA: 30 250 Kč / 1300 €

s možností rozdělit na 5 měsíčních splátek (5×6050 Kč nebo 5×260 €)

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra.

Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní odpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.