Shadow Mastery – Alessandra

Zvu tě do svého světa archetypální magie.

Světa, ve kterém se naučíš:

Ztělesňovat a ŽÍT nejlepší verzí sebe sama, skrze každodenní rozhodnutí a hmatatelné výsledky.

Tohle všechno tě ale bude stát daň.

Musíš se stát masterem tvojí energie. To znamená, že veškerou energii, sílu a moc, kterou máš aktuálně uzamčenou v tvých mentálních limitech, blocích a straších, musíš uvolnit ven.

Bude to transformační proces, který bych přirovnala k porodu. Porod má ale začátek a konec, a potom vidíš v ruce ten zázrak. Stejně jako transformace pod mým vedením bude mít definitivní konec.

Tento konec je ale ve skutečnosti začátkem tvého opravdového tvoření a kreativního sebevyjádření, které si teď ani nedovedeš představit.

Možná si říkáš, že...

„Už na sobě pracuju dlouho, v čem tohle bude jiné?“

„Mně vlastně stačí to, co mám, víc nepotřebuji.“

„Já už to mám všechno vyřešený, vím, jak se sebou pracovat.“

Vždycky existuje způsob, jak jít hlouběji. A já ti ho ukážu.
Důvod, proč se neustále dokola vracíš k řešení a čištění určitých témat, je proto, že pracuješ stále na povrchu.

Svět archetypů a shadow mastery pod mým vedením jde do té největší hloubky, které lze dosáhnout. Naučím tě, jak odbouchnout ložiska tvých limitů a strachů skrze jednoduchou, ale zato preciznost vyžadující techniku stínové alchymie.

Hloubková práce se stíny je to, co ti odemkne tvůj potenciál. Jinak se k němu doopravdy dostat nelze. Pokud cítíš rezistenci, super – to znamená, že máš v sobě sabotéra, který si myslí, že všechno ví a zná, a ví, jak to chodí. 😀 Dovolím si nesouhlasit.

Archetypy totiž nejsou ve skutečnosti zobrazením tvého podvědomí. Archetypy jsou pilíře naší lidské bytosti a našeho vědomí. Naučím tě je využívat jako cheat kódy pro tvoření tvojí reality a vysněného života.

Stínové archetypy jsou ztělesněním toxické energie, která se projevuje emocionálními spouštěči, bolestmi, únavou, přetížením, pocity tlaku, strachu, úzkostí, potřeby kontroly a neustálými pocity toho, že nejsi dost. Brání ti dosahovat fenomenálních výsledků.

Pokud se se mnou na tuhle transformační cestu vydáš a budeš ji dělat s opravdovou vervou a odhodláním, čeká tě následující:

Nebudu lhát.

Pokud na tohle nejsi připravená, tak nemá smysl do tohoto programu vstupovat.

Aless

Co tě přesně v Shadow Mastery čeká?

Shadow Mastery program je živá entita, která se bude vyvíjet i podle tvých potřeb. To znamená, že budu postupně doplňovat obsah, který bude reflektovat situace, kterým budeš čelit, ať už v podnikání nebo v mezilidských vztazích.

Tento program má tedy dvě složky – obsahovou a mentoringovou. Obsahová složka je studium materiálů v rámci členské sekce, které budou postupně přibývat. Nejprve tě čeká hloubkové studium techniky stínové alchymie a 4 párů archetypů. Půjdeme více do hloubky než na mini-tréninku, protože je potřeba se naučit přesné projevy daných archetypů tak, abys mohla svoje stíny odbouchnout. Stabilně a natrvalo.

Mentoring bude probíhat ve formě podpory v rámci FB skupiny a skupinových online setkání 1x měsíčně, a to po dobu 12 měsíců. To znamená, že budu připravená ve všední dny (pondělí – pátek) spolu s mou pravou rukou Julií Zinyk, která je masterem stínové alchymie stejně jako já, ti odpovídat na všechny otázky, rozebírat s tebou situace, kterým čelíš, a díky tomu tě budu učit identifikovat správně tvé stínové archetypy a ztělesňovat ty zlaté.

Kompletní studium archetypů a technika stínové alchymie

Čekají vás podrobná videa a manuály včetně pracovních listů.

Transformační mentoring

„Doživotní“ členství ve skupině a 3, respektive 12 online skupinových setkání (dle varianty, kterou si zvolíš). Skupinovým setkáním rozumějte živé setkání pod mým vedením s dalšími účastníky programu.

BONUS: Členství v aplikaci Shadow Mastery Society

Kam budu doplňovat další videa a informace ohledně archetypů. Dále si tě přidám do uzavřené skupiny na instagramu, díky které budete mít přístup ke speciálním stories pouze pro vás.

Obsah v členské sekci

MODUL 1: Nástroj stínové alchymie

Naprosto jednoduchý, zato nejúčinnější nástroj pro transformaci vašich stínů, který na této planetě je. Nebudete potřebovat kyvadlo, cokoliv vizualizovat a naciťovat. To, co budete ovšem potřebovat, bude vysoká míra sebereflexe, která je klíčovým principem tohoto nástroje.

MODUL 2: Archetyp prostitutky / milence

V tomto modulu se podíváme opravdu do hloubky na všechny konkrétní projevy těchto archetypů (a to i v kontextu podnikání), které představují pilíř hodnot, tužeb, standardů, sebevyjádření a poslání. Zmasterovat tento pilíř je důležité proto, abyste se projevovali naprosto autenticky, beze strachu a hlavně se přestat zaprodávat za peníze, uznání druhých lidí a bezpečí. Přestanete se držet v malosti a začnete se vám otevírat vaše skutečná identita.

MODUL 3: Archetyp dítěte / vládce

Zde se dozvíte konkrétní projevy těchto archetypů, které představují pilíř identity, autority, leadershipu, vizí, snů, osobní moci a zodpovědnosti. Zmasterovat tento pilíř je důležité proto, abyste jednak věděli, co ty vaše vize a sny jsou, ale také proto, abyste za ně převzali konečně zodpovědnost a tyto vize se začaly stávat skutečností. Pokud fungujete z dítěte, vaše nejdivočejší sny zůstávají přesně pouze jenom sny. Vaše záměry se neplní a váš život a podnikání nemáte pevně ve vašich rukách.

MODUL 4: Archetyp oběti / hrdiny

Zde se dozvíte konkrétní projevy těchto archetypů (taktéž i v kontextu podnikání), které představují pilíř fyzické energie, zdrojů (peněz, lidí, podpory, příležitostí, zdraví) a síly vůle. Tento pilíř musíte zmasterovat proto, abyste začali opravdu konat v souladu s vašimi záměry, přestali se vymlouvat na vaše okolnosti, začali vnímat sebe sama jako zdroj všeho ve vašem životě a vidět realitu očima hojnosti místo nedostatku. V tomto modulu vaše oběť dostane opravdu na prdel.

MODUL 5: Archetyp sabotéra / mága

Zde se dozvíte konkrétní projevy těchto archetypů (taktéž i v kontextu podnikání), které představují pilíř času, mysli, manifestace, kreativity a inspirace. Tento pilíř je potřeba zmasterovat proto, abyste začali vidět plody vaší práce ve fyzické realitě. Abyste měli opravdové a hmatatelné výsledky. Tento pilíř je ten nejvíc lstivý, protože váš sabotér vás blokuje v tom, abyste věřili v zázraky, abyste dělali kvantové skoky, přitahovali skvělé klienty, vytvářeli finanční přebytek a hlavně vám blokuje kreativní sebevyjádření.

Pro koho tento program NENÍ? Pro lidi, kteří:

Kdo z tohoto programu vytěží NEJVÍCE? Lidi, kteří:

Rekapitulace: Co získáš vstupem do programu?

Aless

Doživotní přístup do členské sekce, ve které najdete videa, podrobné návody k archetypům, které budou zároveň velice jednoduché a funkční a pracovní listy.

3 nebo 12 měsíců transformačního mentoringu, respektive 3 nebo 12 online skupinových živých setkání (1x za měsíc)

„Doživotní“ členství ve FB skupině (tedy na dobu neurčitou, ale určitě nejméně na rok).
Vyhrazuji si právo na to uzavřít skupinu kdykoliv to uznám za vhodné, o čemž vás budu informovat nejpozději 2 měsíce předem. Minimální délka trvání členství ve skupině bude ale určitě rok.

Co o mně říkají klienti?

Pusťte Alessinu energii a ono to vaše stíny tak sevře, že vám budou vyskakovat před očima. Už během minitreninku se mi začaly spouštět procesy, že nepochybuju o tom, že jdu údolím stínů. MASAKR! Dominantní archetyp mám hrdinu a už dva dny mě svírá oběť, kterou vytáhla prostitutka a bez hrdiny bych snad nevstala z postele.

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Konečně mě někdo přestal utěšovat, že je všechno OK (ono defacto je 😃) a adresoval moji lenost, vyhýbání se akci a spousta dalších věcí… a pojmenoval konkrétně směr, kam se ubírat… Puzzle zapadá, cítím se skvěle (mysl dostala napapat) a těším se na další dávku emocí. 😃 Shadow work je TOP!

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Od malička se léčim s atopickým ekzémem. 5 posledních let se věnuju duchovnějšímu pojetí celé nemoci a letos na začátku roku jsem si dala záměr, že přijdu na podstatu a poznám sama sebe kompletně a do hloubky. Celá ta nemoc souvisí s nedostatkem pozornosti a rolí oběti. Což jsem si začala uvědomovat a prožívat letos během jara. . Ale jen během Tvého minitréninku se mi to celé ve mně tak srovnalo, jako nikdy předtím. Ekzém se mi fakt srovnal a když se role oběti ukáže hned to poznám, protože ekzém začne svědit nebo se něco nového objeví.

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Absolvování programu Mistroství v energetickém prodeji transformovalo můj vztah k penězům. Peníze jsem viděla jako naprosté zlo lidstva, logicky se u mě nedržely 😃 po změně mindsetu jsem se zase finančně posunula výš, jasně statisíce to nejsou, ale pro mě je asi z 15 tis. krásný příjem i 35 – 40 k, teď se mi rýsuje další spolupráce, která mě zvedne cca na 45 – 50 tis. Až se ukotvím tady, půjdu zase výš 🙂

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor a Mistrovství v energetickém prodeji

Do SBA jsem vstoupila v červnu 2021. Nevstupovala jsem kvůli penězům nebo podnikatelské činnosti. Moje podnikání účetní mě slušně živilo, i když to znamená měnit čas za peníze. Moje myšlení a postoje se za ten rok tak hodně změnily, že dnes ty nahrávky poslouchám úplně z jiného úhlu a slyším tam úplně jiné věci. Je to jako když se loupe cibule. Pokaždé když se posuneme, tak nám SBA odhalí další vrstvy. Je to prostě úžasné. Až mám husinu. 🙂 Transformace se začala dít od začátku a jak jinak ….. rozpadalo se všechno kolem mě, kromě financí ze stávajícího podnikání. Řešila jsem hlavně sebe, vztahy s přáteli , s rodinou, minulost, přítomnost, budoucnost a zase sebe. Na rozjetí mého online podnikání, psaní a jiných kreativních činností nebyl vůbec čas ani síla. Ale inspirace se mi už nevejde do hlavy 🙂. Té jsou mraky. Já děkuji Alessandra Lanzafame a nelituji, protože jsem se naučila že.: Cena je abstraktní pojem a neznamená hodnotu. A že hodnota se nedá vždycky měřit. Správně uchopená hodnota takového programu se rozprostírá dál a dál a má nekonečný potenciál.

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor

Jsem v SBA od začátku, začínala jsem v totálním nedostatku a oběti, zrovna jsem přešla ze zaměstnání na volnou nohu a dost reálně hrozilo, že to nezvládnu finančně, zvládla jsem to i se splátkami Akcelerátoru, na což jsem hrdá. Frčela jsem v programu rok hodně intenzivně, čistila jsem mraky věcí, podnikání jsem posunula o hodně levelů dopředu, mám spoustu zakázek, ale finančně pořád velké propady, jsem v mentalitě pracovníka a chci z ní letos vystoupit do tvůrce a práce v lehkosti a radosti, přejít na on-line a vytvořit první on-line kurz. Taky se chci dostat víc k „srdcovým zákazníkům“, což jsou ti, co s nimi bude má práce maximálně rezonovat. Pořád jsem se podceňovala a neviděla v mé práci skutečnou hodnotu. Na vnitřní úrovni to byl vážně hukot, objevila jsem vyšší já, mé duchovní pomocníky na cestě, naučila se pracovat s Akášou, konstelacemi a vizualizacemi, zatím testuju, čeho všeho jsem schopná a jak to využít, je to jízda a jsem za to vděčná. Občas se něco nedaří, jak bych chtěla, vracím se k programu, vždycky tam najdu dobrou radu, video nebo něco, co mě znovu nakopne, díky moc za vše😁❤

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor.

VSTUP UZAVŘEN

Varianta na 3 měsíce se znovu otevře v prosinci 2022

Varianta na 3 měsíce

Cena 50 000 Kč/ 2 000 EUR

s možností rozdělit na 2 splátky.

Varianta na 12 měsíců

Cena 75 000 Kč/ 3 000 EUR

s možností rozdělit na 4 splátky.

Už jsi v Akcelerátoru a máš zájem o vstup do Shadow Mastery?

Pro tebe je cena klasické verze 40 000 Kč s možností 2 splátek. Tato cena se vztahuje pouze na 12měsíční variantu. 3měsíční variantu uplatnit nikterak nelze.

Pokud máš zájem, napiš na e-mail: management@alessandra.cz s variabilním symbolem první faktury za Akcelerátor a asistentka ti pošle prodejní formulář.

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra.

Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.

Mám zájem o Shadow Mastery a Spirituální Busines Akcelerátor

Cena 100 000 Kč s možností rozdělit na 4 splátky. Veškerý obsah a podmínky, které jsou součástí Shadow Mastery platí automaticky i pro SBA.