SKUPINOVÝ PROGRAM

2. BĚH PROBĚHNE OD 9.10.2023 DO 4.11.2023

SOURCE PORTAL

Portál k integraci a stabilnímu ukotvení vědomí Zdroje

Skupinový program,
ve kterém se naučíš 3 jednoduché principy, jak žít a tvořit z vědomí Zdroje - s mou každodenní podporou po dobu 4 týdnů.

Život ve vědomí Zdroje přináší opravdovou svobodu a lehkost, protože to je to, kdo doopravdy jsme. Žití z této úrovně vědomí ale sahá daleko pouze za to, že akceptuješ věci tak, jak jsou, protože já tě naučím jednoduchý způsob, jak se stát vědomým režisérem 3D filmu.

Poznáváš se v tom?

Máš za sebou měsíce či roky intenzivního osobního rozvoje

Techniky na zpracování vzorců a čištění bloků ti nejsou cizí. Používáš (používala) je na denní bázi, chodíš i na terapie. Ale už jsi z toho UNAVENÁ a popravdě, už se ti nechce nic zpracovávat.

Máš svoje touhy a „ambice“, ale ať děláš, co děláš, tak se tvoje okolnosti nemění vůbec nebo velice pomalu.

Absolvovala jsi opravdu kdeco, techniky manifestace ti nejsou cizí, umíš jít do akce a pořádně za to vzít, ale cítíš se, jako by ti 3D realita neustále házela klacky pod nohy. 

Jsi unavená ze všech zaručených návodů a technik, jak změnit svůj život.

Co si budeme povídat, jsi na této prodejní stránce a říkáš si, že tě to sice láká, ale už se ti nechtějí investovat další peníze do dalšího „zaručeného“ způsobu, jak změnit svůj život.

I přesto ale vnímáš, že něco na tom bytí ve Zdroji je…

Cítíš v těle, jako by to probouzelo něco velice známého, osvobozujícího a představa toho, že ten život jde žít jednoduše a mít v životě vše, co chceš, mnohem snáze, než nám bylo roky prezentováno, se ti prostě líbí.

Už jsi zažila několikrát spojení se Zdrojem…

Takže víš moc dobře, jaké to je, ale nikdy to nevydrží, jako by se to nedokázalo udržet v tvém těle, a ty spadneš zpátky do mentálního paradigmatu.

Co kdybys místo toho...

Přestala ŘEŠIT a začala žít?

Představ si, že…

 

tvůj vztah se změní v láskyplnou, harmonickou a respektující interakci, přičemž s partnerem mezi vámi láska roste každý den.

 

překypuješ nápady do svého podnikání, okamžitě je realizuješ (bez odporu, prokrastinace a pochybností) a neřešíš, jestli si někdo koupí nebo ne, necháváš to plynout a ono se to děje.

 

Skvělé příležitosti si tě nachází samy, bez tvého úsilí a síly vůle.

 

A to všechno bez zpracování jakéhokoliv vzorce.

Pocítila trvalý klid, mír a vnitřní stabilitu?

Žádné emocionální vlny.

 

Žádná období smrti a znovuzrození.

 

Konec cyklům vyhoření a dysregulace.

 

Konec vyčerpanosti z konstantního souzení věcí a odporu, který ego produkuje.

 

To vše bez managementu tvého ega a aplikaci tisícero technik, které mají většinou jen dočasný efekt, nebo to trvá měsíce až roky.

K sobě nechala všechny skvělé věci přijít – bez tvého cíleného zásahu?

Děsí ta představa tvou mysl? Jsi control freak? Nevěříš tomu, že když neuděláš pevné rozhodnutí, příslušnou akci a ty nebudeš v čele všeho, tak se věci rozpadnou?


V Source Portalu pochopíš, že tohle je pravý opak toho, jak věci doopravdy fungují, a začneš to pomalu žít.


Pochopíš, že nemusíš věci vymýšlet, ale že k tobě přijde vždy všechno samo – jakékoliv řešení, nápad nebo příležitost.

V čem je tento program tak "zázračný" od jiných, transformačních programů?

Jde o změnu tvojí pozice vědomí, což není o tom cokoliv zpracovávat, jak jsem si také roky, co jsem se věnovala osobnímu rozvoji, myslela.


Věřila jsem, že musíme transformovat naše vědomí tím, že budeme zpracovávat programy a stíny, abychom byli bohy. 🙂 A byť mají tyto techniky svůj efekt, pořád jsou to mentální techniky, které nezpůsobí změnu pozice tvého vědomí z ega do Zdroje. A to je přesně to, čemu se věnujeme v programu - přes aktivace a 3 jednoduché kroky.

Co se naopak přestane dít v tvém životě po absolvování tohoto programu?

Přestaneš na sobě pracovat,

v čemkoliv se šťourat, řešit, proč věci nefungují, co ti realita zrcadlí, jestli máš srovnanou mužskou a ženskou energii, jestli dostatečně VĚŘÍŠ tomu, že si něco zasloužíš, protože konečně začneš žít skrze své tělo to, že to není a nikdy nebylo potřeba.

Přestaneš se honit za penězi a celkově změnou tvojí reality

Pocítíš hluboký klid a svobodu do morku kostí, protože se konečně přestaneš prát s tvou 3D realitou, díky čemuž se v ní začnou dít změny. Je to takový paradox, ale je to tak, protože se všichni do jednoho (když fungujeme z identifikace s egem) chováme k 3D realitě „špatně“. Tvá přání tě přestanou ovládat, ty začneš ovládat je.

Tvá mysl přestane být tvým nepřítelem.

Na cestu osobního rozvoje se většina z nás vydala zejména proto, že nás naše mysl sabotovala a brzdila od toho si plnit naše sny, jednat za každých okolností autenticky a podle toho, jak to opravdu cítíme. Už nebudeš muset řešit každičký vzorec a trauma, které tě brzdí, ale naprosto zmizí právě tím, že svou mysl obejdeš díky integraci vědomí Zdroje.

Nekončící investice do sebe

Možná si říkáš, že je to odvážné tvrzení, ale je to tak. Mysl je ta, která věří tomu, že potřebuje kvanta a kvanta informací, čímž je zahlcená, v chaosu a vlastně nejsme schopni většinu daných informací nejen integrovat, ale i aplikovat do praxe. Ve vědomí Zdroje k tobě přichází vždy to, co potřebuješ vědět. To neznamená, že už nikdy investovat nebudeš (pokud tě k tomu život / intuice nezavolá), ale budeš vědět, že nemusíš. 

Jak program probíhá konkrétně?

4 týdny

"anti-koučování" a podpory

V pracovních dnech (po – pá) od 10 do 18.

 

Spolupráce se mnou a mou kolegyní Julií bude probíhat na platformě Discord, která umožňuje živou interakci pomocí zpráv, hlasovek, ale i online videohovorů.

 

 

Můžeš s námi komunikovat dle libosti a sdílet všechny tvé procesy – podpoříme tě, dáme ti vhled (který ti pomůže se odpojit od tvého ega, aniž by ses musela v něčem šťourat), nakopneme tě a v případě potřeby i vytriggerujeme tvoje ego. 😀

Živá setkání

online

Součástí programu jsou i 4 živá setkání – 3 budou sloužit k aktivaci (respektive otevření) vědomí Zdroje v tvém těle a čtvrté bude sloužit jako integrační k uzavření celého programu.

 

Aktivace jsou klíčovou součástí tohoto programu, protože přes ty provádíme spuštění procesů, ve kterých se razantně otevírá tvoje vědomí (awareness) a ty si díky tomu uvědomuješ, že JSI ZDROJ.

3 kroky

integrace vědomí Zdroje na denní bázi

Osvojíš si 3 jednoduché kroky, jak praktikovat fungování z vědomí Zdroje na DENNÍ BÁZI, a které budeš využívat i po skončení programu.

 

 

Slibuji, že nejde o žádný management ega, ale o změnu přístupu k tvému životu a k jeho VĚDOMÉMU TVOŘENÍ.

Podpora

po skončení programu

Zakládám si na tom zůstat se svými klienty v kontaktu i po skončení programu, neboť shift z vědomí ega do Zdroje je proces, který těmito 4 týdny započne a bude aktivně pracovat i nadále.

 

 

Proto po skončení dostaneš přístup do FB skupiny, ve které budeme nadále v kontaktu a budu provádět čas od času aktivace i na dále, podle aktuální potřeby a impulsu, který mi přijde.

Tento program je pro tebe, pokud:

Chceš konečně, aby se ti děly skvělý věci, a děly se SAMY.

Tohle je totiž naše přirozenost, jen to my lidé, skrze naše ego, což je pracovník, nejsme schopni vidět. Ale ta touha v nás dřímá. 

 

Neznamená to, že jsi líná.

 

Znamená to, že chceš žít v souladu se zákony života, které jsou velice jednoduché.

Chceš ÚLEVU, klid a svobodu.

Máš pocit, že ať jsi na sobě jakkoliv zapracovala, jako by to nebylo stabilní. Jsou období, kdy se cítíš powerful a tvoje záměry se plní na běžícím páse. Pak přijde nějaká situace (spouštěč) a jako by tě to knockoutovalo, a tys měla najednou pocit, jako bys narážela do zdi.

 

To dělá tvoje ego.

 

A bude pokračovat v tom to dělat, i když budeš vyčištěná jak dětská prdýlka. Věř mi – znám to.

Toužíš žít v lehkosti, kterou ti sliboval osobní rozvoj.

Vím, že ti osobní rozvoj a práce s tvými traumaty a vzorci pomohla, mně také, a nelituju žádného zpracovaného vzorce.

 

Ale může se to zdát jako celoživotní proces, který nikdy neskončí.

 

Sama jsem pochopila, že tím, že zpracuju úplně všechno, se tohle nezmění, právě proto, že ego JE duální.

 

Proto na to půjdeme jinak – změnou tvého vědomí. 🙂

Toužíš po tom najít svůj „calling“

Další z věcí, kvůli které se vydáváme na cestu os./spirituálního rozvoje – najít své poslání. Můžu ti říct, že jakmile se propojíš se Zdrojem, život tě zavolá SÁM přesně tam, kde budeš moci uplatnit svoje dary, talenty, a tvořit v absolutní přirozenosti toho, v čem je génius tvého těla.

Chybí ti fyzická energie

Jeden z dalších mnoha benefitů, který jsem začala vnímat v pozici vědomí Zdroje – vrátila se mi chuť do tvorby, chuť se fyzicky více hýbat, aniž bych se do toho musela konstantně nutit, lépe se mi spí a obecně jsem mnohem akčnější. Proč? Protože nebojuju s konstantním odporem mojí mysli k činnostem.

Nejčastější otázky

Možná uvažuješ o individuální spolupráci se mnou, a kladeš si tuto otázku. 1. běh tohoto programu se v tomto směru více než osvědčil, všechny účastnice dostaly vždy odpovědi na své otázky, vedly jsme (sáhodlouhé) rozhovory, když to bylo potřeba, a pokud to ostatní účastnice nechtěly číst, nemusely. Na druhou stranu vím, že spousta účastnic si z těchto rozhovorů, které se přímo netýkaly jich, mnohé vzaly a pomohlo jim to k vlastním průlomům..

Pochybuje tvoje mysl, což je naprosto normální, protože doslova k tomu je stvořená – k pochybnostem, k tomu tě upozorňovat na hrozby a soustředit se na negativní scénáře. Pravda je, že neexistuje nic jako „cesta do Zdroje“, protože ty JSI ZDROJ. Jediné, co budeme v této spolupráci dělat, je odlupovat tvoje egoické vrstvy, které ti brání to vnímat, uvědomit si to a hlavně to žít na denní bázi. Je to velice jednoduché, takže nic jako „mně to fungovat nebude“ neexistuje. Kdybys totiž nebyla připravená tuhle iluzi pustit, vůbec bys na mě nenarazila nebo bys nebyla na téhle prodejce. ŽIVOT (Zdroj) funguje efektivně, takže když tě něco táhne, má to svůj důvod. 🙂

Jednak příležitosti ke mně chodí i bez toho, aniž bych pro to fyzicky něco dělala. Za druhé – to, že jsem aktivní na sociálních sítích a rozhodla jsem se lidi provázet v procesu prozření a ztělesnění vědomí Zdroje, je z čisté radosti a impulsů, které získávám zevnitř. Nic nedělám, protože musím nebo protože bych se snažila čehokoliv dosáhnout. Nic nedělám z vůle mého ega. Když nic nechci, nic nedělám, nesdílím, ale paradoxně mi právě tato svoboda a prozření nesmírně rozjely inspiraci a vrátily radost z tvorby, protože už to nedělám účelově, což je vždycky z ega a pozice nedostatku, což je vždy vysilující, a je to provázeno emocionální sinusoidou. 

 

Pointa ale je, že POCHOPÍŠ, že nic dělat nemusíš, abys měla všechno, co chceš. Každá akce z tvojí strany už bude pouhým odrazem flow života (kterým ty jsi), které pohybuje tvým tělem.

Jedna z dalších iluzí osobního rozvoje je to, že my musíme cokoliv rozhodnout, iniciovat a přičiňovat se to, třeba právě tím, že vydáme dekret z archetypu Vládce (což je něco, co jsem také ještě donedávna učila). Já tě naučím jak spolu-tvořit tvou realitu, aniž bys na tom musela lpět, zaměřovat na to pozorovat a pracovat na tom. Jednoduše řečeno se dostaneš do stavu, kdy to, že tu věc máš nebo nemáš ve 3D realitě, pro tebe bude úplně stejné, protože zmizí iluze duality, nedostatku a konstantní nespokojenosti, která vychází z toho, že něco nemáme, respektive že chceme, aby byly věci jinak. Tohle vše neznamená, že nemáš svoje preference a chuť zažívat určitý typ zkušeností ve 3D, ale už na nich není lpěno, a to je to kouzlo.

Proces integrace vědomí Zdroje je proces odpojování se z konstruktu a ztotožňování se s tvým egem. Ze zkušenosti s mými individuálními klienty vím, že s pravidelností nastává ten shift už po týdnu. Nicméně tohle je individuální cesta a nedá se říct, kdy nastane ten stabilní shift. Ale ze spolupráce odejdeš vyzbrojená tím, že budeš vědět, jak nadále pokračovat i bez naší podpory. 

Když začne proces prozření a ukončuje se identifikace s egem, tvoje ego i mysl budou bojovat o to, aby zůstaly u kormidla, to je velká pravda, takže to může být nepříjemné. Můžeš být mnohem víc reaktivní, iritovaná, protože se začnou probouzet tvoje nejhlubší instinkty přežití. Konec konců jde, svým způsobem, o smrt ega, a naším přirozeným instinktem je to, že se snažíme za každou cenu přežít. Nicméně právě proto tam já a moje kolegyně Julie budeme pro tebe, podpoříme tě a těmito procesy tě provedeme.

Ne a ne. Meditace, čili snaha ZKLIDNIT MYSL, je dalším z mýtů spirituálního rozvoje, a boj s náturou naší mysli. Mysl je stvořená k tomu přemýšlet, cestovat a brouzdat všude možně. Ty jí NECHÁŠ, ne naopak. Co se týče tvojí časové investice, pointa je, abys žila svůj život naprosto běžně a normálně (abychom využily tvojí 3D reality jako portálu do Zdroje), takže všechny kroky, které budeš implementovat, budou zcela časově nenáročné.

Milí pánové, jste naprosto vítáni v tomto programu také. To, že oslovuji ženy ve svém psaném projevu, je pouze z toho důvodu, že chci tykat, a čeština na tohle není šikovná. Takže ne, neprobíhá tu žádná diskriminace. 😀

Cena programu: 60 000 Kč / 2 600 euro

Minimální počet účastníků k otevření tohoto programu jsou 2.

Pokud by se nenaplnila kapacita, domluvíme se na alternativním řešení.

Program je koncipovaný ve formátu 4 pracovních týdnů s víkendovými pauzami (5+5+5+5 dní).

 

Program oficiálně startuje v pondělí 9.10.2023 v 10:00.

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní odpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.