Supermentoring - Alessandra

SUPERMENTORING před prodejní kampaní

O co se jedná?

Co tě konkrétně čeká v této spolupráci?

Jaké výsledky ti mohu garantovat?

TRANSFORMACI TVOJÍ ENERGIE A MINDSETU

Tvoje energie bude výrazně čistší a magnetičtější. Zbavíš se valné většiny tvých strachů, které máš spojené s podnikáním, prodejem a penězi.

Budeš se vnímat jako autoritu a staneš se Vládcem tvého podnikání.

AKTIVACE GÉNIA

Díky Genius Keys reportu, channelingu a úzkému kontaktu se mnou se aktivují portály v tvém těle, skrze které se tvůj génius bude moci projevit, a ty budeš naprosto přesně vědět, kdy k tobě promlouvá.

RAZANTNÍ NAVÝŠENÍ TVÝCH STANDARDŮ

Všechno začíná v pilíři iniciační energie, tedy v piliíři prostitutky/milence. Nenechám tě hrát malou hru a nenechám tvou prostitutku, aby tě v tvé kampani ovládala.

Nastavíme každičký aspekt tvé kampaně, produktu i klientů tak, aby odrážely tvou integritu a niterné standardy.

Pro koho tento program NENÍ? Pro lidi, kteří:

Kdo z tohoto programu vytěží NEJVÍCE? Lidi, kteří:

OBSAH V ČLENSKÉ SEKCI

MODUL 1: Nástroj stínové alchymie

Naprosto jednoduchý, zato nejúčinnější nástroj pro transformaci vašich stínů, který na této planetě je. Nebudete potřebovat kyvadlo, cokoliv vizualizovat a naciťovat. To, co budete ovšem potřebovat, bude vysoká míra sebereflexe, která je klíčovým principem tohoto nástroje.

MODUL 2: Archetyp prostitutky / milence / bezcenného drahokamu

V tomto modulu se podíváme opravdu do hloubky na všechny konkrétní projevy těchto archetypů (a to i v kontextu podnikání), které představují pilíř hodnot, tužeb, standardů, sebevyjádření a poslání. Zmasterovat tento pilíř je důležité proto, abyste se projevovali naprosto autenticky, beze strachu a hlavně se přestat zaprodávat za peníze, uznání druhých lidí a bezpečí. Přestanete se držet v malosti a začnete se vám otevírat vaše skutečná identita.

MODUL 3: Archetyp dítěte / vládce / POŠETILÉHO BOHA

Zde se dozvíte konkrétní projevy těchto archetypů, které představují pilíř identity, autority, leadershipu, vizí, snů, osobní moci a zodpovědnosti. Zmasterovat tento pilíř je důležité proto, abyste jednak věděli, co ty vaše vize a sny jsou, ale také proto, abyste za ně převzali konečně zodpovědnost a tyto vize se začaly stávat skutečností. Pokud fungujete z dítěte, vaše nejdivočejší sny zůstávají přesně pouze jenom sny. Vaše záměry se neplní a váš život a podnikání nemáte pevně ve vašich rukách.

MODUL 4: Archetyp oběti / hrdiny

Zde se dozvíte konkrétní projevy těchto archetypů (taktéž i v kontextu podnikání), které představují pilíř fyzické energie, zdrojů (peněz, lidí, podpory, příležitostí, zdraví) a síly vůle. Tento pilíř musíte zmasterovat proto, abyste začali opravdu konat v souladu s vašimi záměry, přestali se vymlouvat na vaše okolnosti, začali vnímat sebe sama jako zdroj všeho ve vašem životě a vidět realitu očima hojnosti místo nedostatku. V tomto modulu vaše oběť dostane opravdu na prdel.

MODUL 5: Archetyp sabotéra / mága

Zde se dozvíte konkrétní projevy těchto archetypů (taktéž i v kontextu podnikání), které představují pilíř času, mysli, manifestace, kreativity a inspirace. Tento pilíř je potřeba zmasterovat proto, abyste začali vidět plody vaší práce ve fyzické realitě. Abyste měli opravdové a hmatatelné výsledky. Tento pilíř je ten nejvíc lstivý, protože váš sabotér vás blokuje v tom, abyste věřili v zázraky, abyste dělali kvantové skoky, přitahovali skvělé klienty, vytvářeli finanční přebytek a hlavně vám blokuje kreativní sebevyjádření.

Jaké konkrétní výsledky můžeš očekávat, pokud budeš tuto práci dělat precizně?

Možná si říkáš, že...

„Už na sobě pracuju dlouho, v čem tohle bude jiné?“

„Mně vlastně stačí to, co mám, víc nepotřebuji.“

„Já už to mám všechno vyřešený, vím, jak se sebou pracovat.“

Už jsem toho vyzkoušel(a) hodně, ale s nevalnými výsledky. Nemám důvěru, že tohle bude to přelomové.

Existuje způsob, jak jít do té největší hloubky a konečně uchopit transformaci efektivně.

Důvod, proč se neustále dokola vracíš k řešení a čištění určitých témat, je proto, že pracuješ stále na povrchu. Ve sféře osobního rozvoje je spousta mýtů ohledně stínů a limitujících přesvědčení, zejména ten, že je to práce na celý život. NENÍ. 

Důvod, proč na sobě lidé roky pracují, ale jejich život se reálně příliš nemění (respektive ta investovaná energie, úsilí a i peníze se nevrací v takové míře, ve které by člověk doufal), je proto, že nechápou, jak funguje vědomí, a jak se přesně projevují iluze bezmoci a strachu. Tohle je něco, co se v Shadow Mastery naučíš, a budeš v šoku z toho, jak se každý den rozhoduješ z pozice iluzí a ne z tvé ultimátní pravdy.

Svět archetypů a shadow mastery pod mým vedením jde do té největší hloubky, které lze dosáhnout. Naučím tě, jak odbouchnout ložiska tvých limitů a strachů, konečně se přestat čistit a začít žít a tvořit!

Nebudu lhát.

Pokud na tohle nejsi připravená, tak nemá smysl do tohoto programu vstupovat.

Aless

Rekapitulace: Co získáš vstupem do programu?

Aless

Doživotní přístup do členské sekce, ve které najdete videa, podrobné návody k archetypům, které budou zároveň velice jednoduché a funkční a pracovní listy.

3 nebo 6 měsíců transformačního mentoringu, respektive 3 nebo 6 online skupinových živých setkání (1x za měsíc)

„Doživotní“ členství ve FB skupině (tedy na dobu neurčitou, ale určitě nejméně na rok).
Vyhrazuji si právo na to uzavřít skupinu kdykoliv to uznám za vhodné, o čemž vás budu informovat nejpozději 2 měsíce předem. Minimální délka trvání členství ve skupině bude ale určitě rok.

Co o mně říkají klienti?

Pusťte Alessinu energii a ono to vaše stíny tak sevře, že vám budou vyskakovat před očima. Už během minitreninku se mi začaly spouštět procesy, že nepochybuju o tom, že jdu údolím stínů. MASAKR! Dominantní archetyp mám hrdinu a už dva dny mě svírá oběť, kterou vytáhla prostitutka a bez hrdiny bych snad nevstala z postele.

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Konečně mě někdo přestal utěšovat, že je všechno OK (ono defacto je 😃) a adresoval moji lenost, vyhýbání se akci a spousta dalších věcí… a pojmenoval konkrétně směr, kam se ubírat… Puzzle zapadá, cítím se skvěle (mysl dostala napapat) a těším se na další dávku emocí. 😃 Shadow work je TOP!

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Od malička se léčim s atopickým ekzémem. 5 posledních let se věnuju duchovnějšímu pojetí celé nemoci a letos na začátku roku jsem si dala záměr, že přijdu na podstatu a poznám sama sebe kompletně a do hloubky. Celá ta nemoc souvisí s nedostatkem pozornosti a rolí oběti. Což jsem si začala uvědomovat a prožívat letos během jara. . Ale jen během Tvého minitréninku se mi to celé ve mně tak srovnalo, jako nikdy předtím. Ekzém se mi fakt srovnal a když se role oběti ukáže hned to poznám, protože ekzém začne svědit nebo se něco nového objeví.

Účastnice mini-tréninku Ovládni své vnitřní archetypy

Absolvování programu Mistroství v energetickém prodeji transformovalo můj vztah k penězům. Peníze jsem viděla jako naprosté zlo lidstva, logicky se u mě nedržely 😃 po změně mindsetu jsem se zase finančně posunula výš, jasně statisíce to nejsou, ale pro mě je asi z 15 tis. krásný příjem i 35 – 40 k, teď se mi rýsuje další spolupráce, která mě zvedne cca na 45 – 50 tis. Až se ukotvím tady, půjdu zase výš 🙂

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor a Mistrovství v energetickém prodeji

Do SBA jsem vstoupila v červnu 2021. Nevstupovala jsem kvůli penězům nebo podnikatelské činnosti. Moje podnikání účetní mě slušně živilo, i když to znamená měnit čas za peníze.

Moje myšlení a postoje se za ten rok tak hodně změnily, že dnes ty nahrávky poslouchám úplně z jiného úhlu a slyším tam úplně jiné věci. Je to jako když se loupe cibule. Pokaždé když se posuneme, tak nám SBA odhalí další vrstvy. Je to prostě úžasné. Až mám husinu. 🙂 Transformace se začala dít od začátku a jak jinak ….. rozpadalo se všechno kolem mě, kromě financí ze stávajícího podnikání. Řešila jsem hlavně sebe, vztahy s přáteli , s rodinou, minulost, přítomnost, budoucnost a zase sebe.

Na rozjetí mého online podnikání, psaní a jiných kreativních činností nebyl vůbec čas ani síla. Ale inspirace se mi už nevejde do hlavy 🙂. Té jsou mraky. Já děkuji Alessandra Lanzafame a nelituji, protože jsem se naučila že.: Cena je abstraktní pojem a neznamená hodnotu. A že hodnota se nedá vždycky měřit. Správně uchopená hodnota takového programu se rozprostírá dál a dál a má nekonečný potenciál.

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor

Jsem v SBA od začátku, začínala jsem v totálním nedostatku a oběti, zrovna jsem přešla ze zaměstnání na volnou nohu a dost reálně hrozilo, že to nezvládnu finančně, zvládla jsem to i se splátkami Akcelerátoru, na což jsem hrdá.

Frčela jsem v programu rok hodně intenzivně, čistila jsem mraky věcí, podnikání jsem posunula o hodně levelů dopředu, mám spoustu zakázek, ale finančně pořád velké propady, jsem v mentalitě pracovníka a chci z ní letos vystoupit do tvůrce a práce v lehkosti a radosti, přejít na on-line a vytvořit první on-line kurz.

Taky se chci dostat víc k „srdcovým zákazníkům“, což jsou ti, co s nimi bude má práce maximálně rezonovat. Pořád jsem se podceňovala a neviděla v mé práci skutečnou hodnotu. Na vnitřní úrovni to byl vážně hukot, objevila jsem vyšší já, mé duchovní pomocníky na cestě, naučila se pracovat s Akášou, konstelacemi a vizualizacemi, zatím testuju, čeho všeho jsem schopná a jak to využít, je to jízda a jsem za to vděčná. Občas se něco nedaří, jak bych chtěla, vracím se k programu, vždycky tam najdu dobrou radu, video nebo něco, co mě znovu nakopne, díky moc za vše😁❤

Účastnice programu Spirituální Business Akcelerátor

CENA 121 000 Kč

bez možnosti splátek

Varianta na 3 měsíce

Cena 51 000 Kč/ 2 040 EUR

s možností rozdělit na 3 měsíční splátky

Varianta na 6 měsíců

Cena 72 000 Kč/ 2890 EUR

s možností rozdělit na 6 měsíčních splátek

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra.

Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.