Ebook - Ovládni svůj vnitřní svět - Alessandra.cz

E-BOOK: Ovládni svůj vnitřní svět

ULTIMÁTNÍ PRŮVODCE k vaší osobní moci v životě i v podnikání

Pochopte do hloubky to, jakým způsobem se rozhodujete v každodenním životě, kam a čemu odevzdáváte vaši osobní moc a vydejte se na cestu transformace díky do detailu zpracovaným informacím o stínových a zlatých archetypech!

Představte si vědomí jako počítač, ve kterém jsou nainstalované různé programy. Vnitřní archetypy jsou jako operační systém našeho vědomí. Všichni se s těmito archetypy rodíme a jsou společné pro všechny lidi bez rozdílu. To můžete brát tak, že všichni máme vrozené určité vzorce a tendence našeho chování, které nám slouží pro přežití.

Jak konkrétně se tyto archetypy projevují v našem životě, je pro každého člověka individuální. Co mají ale společné, je to, že ovlivňují naše činy a to, jakým způsobem tvoříme naši fyzickou realitu, a to včetně výsledků v našem podnikání.

Pokud už práci s archetypy znáte či ji dokonce používáte, vězte, že se dozvíte spoustu nových informací, které vaši práci s archetypy posunou na úplně jiný level.

Stínové archetypy jsou části našeho vědomí, které nás drží v iluzích o tom, že něco nebo někdo má nad námi moc, a fungujeme díky nim z reaktivní části našeho vědomí, která se stará o naše přežití. To znamená, že jednáme ze strachu, držíme se v komfortní zóně a kompromitujeme náš život.

Zlaté archetypy jsou naopak naše PRAVDA. Ukazují nám, že jsme absolutní tvůrci našeho života a že veškerá moc nad naším životem, výsledky a okolnostmi vždy leží v našich rukách. Když se naučíte fungovat ze zlatých archetypů, začne se vaše realita měnit před vašima očima. Stanete se suverénní bytostí, která bude naprosto nezastavitelná.

Kdy si e-booky o archetypech pořídit?

Kapitoly všech e-booků

E-book

E-BOOKY lze zakoupit buď po jedné dvojici (Prostitutka × Milenec, Dítě × Vládce, Oběť × Hrdina, Sabotér × Mág) nebo jako celý balík.

Každý e-book má cca 42 stran a získáte dvě verze – barevnou a černobílou pro tisk. Při zakoupení celého balíku vás tedy čeká nadupaných cca 160 stránek.

CENA 5000 Kč za jeden e-book

Cena 10 000 Kč za balík všech e-booků