ČLENSKÁ

APLIKACE SELFDESIGNER

Pro podnikatele, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti spirituality, energetických principů podnikání a práci s vnitřními archetypy.


3 typy členství

Přihlásit se můžete úplně dole na stránce.

PODNIKATELSKO-SPIRITUÁLNÍ CUKRÁRNA

SELFDESIGNER

Nemusíte si vybírat jeden zákusek. Můžete si dát všechny v podobě obsahu mých videí z různorodých oblastí. Výhoda je, že nepřiberete tukové zásoby, zato se vám výrazně zatuční bankovní konto.

Získejte přístup k tomu nejšťavnatějšímu obsahu, který vás bude pravidelně nakopávat a rozvíjet na vaší podnikatelské cestě.

Všechen obsah, který je v aplikaci dostupný, je natolik transformační, že pokud ho budete sledovat pravidelně (a aplikovat do praxe), ÚSPĚCH JE ZCELA NEVYHNUTELNÝ!

Vize tohoto projektu je umožnit zpřístupnění mého vzdělávacího obsahu za částky, které uspokojí naprosto všechny, ať už jsou to lidé, kteří chtějí zobat můj obsah, účastnit se mých specializovaných webinářů a vzdělávat se v Human Designu jednoduše a systematicky, nebo touží po přístupu ke všem mým programům.

Pro členy aplikace chystám obsah, který nebude dostupný nikde na sociálních sítích.

Členství lze kdykoliv zrušit, což je výhoda oproti standardnímu pořízení programů, ve kterých musíte zaplatit fixní částku. Na této platformě si, dá se říci, pronajímáte můj obsah, a můžete z ní kdykoliv vystoupit. Částka, kterou jste již zaplatili za dané časové období, je ovšem nevratná. 

JAK TO FUNGUJE?

Funguje to jako standardní členská sekce jiných platforem, jako mioweb, wordpress atd., ve které naleznete jednotlivé programy s lekcemi a moduly. Aplikace je ale výrazně přehlednější a najdete vše rozřazené do přehledných sekcí.

Prostředí aplikace vás bude opravdu bavit, protože je krásné a minimalistické. Umožňuje sledovat váš pokrok a díky tomu vědět, u jaké lekce jste skončili naposled. Dle slov již aktivních uživatelů je "uspokojuje" vidět červené kolečko při splnění lekce. :-)

Zásadní revoluce přichází ovšem díky tomu, že platforma je dostupná i jako mobilní aplikace, kterou si stáhnete na AppStore nebo Google Play s názvem SELFDESIGNER (aktuálně není ještě k dispozici pro Google Play). Současně je zde možnost se propojovat skrze sekci "Community" s ostatními členy. Můžete zde také snadno sledovat váš pokrok v lekcích a tím vědět, kde jste skončili naposled.

Platbu lze provádět pouze kartou, neboť se jedná o zahraniční platformu.

TYPY ČLENSTVÍ

Měsíční mls
600 Kč
měsíčně

Přístup k tomu nejlepšímu z mojí tvorby.

Business Expanze (obsah o podnikání, energetických principech, hojnosti, cenotvorbě, prodeji, získávání klientů a milionových kampaní)

Energetic selling blueprint upgrade 5denní mini-trénink zaměření na aktivaci a navýšení vašich prodejů)

Human Design & Genové klíče (typy, strategie, autority, centra, kanály, genové klíče - sekvence i jednotlivé významy)

Podcast Pětiminutovky: Pravidelné epizody podcastu

Summit duchovního sebepoznání (8 rozhovorů a 2 samostatné přednášky s hosty na téma darů duše, human designu, akášických záznamů, astrologie&numerologie, neurotypů a práce s podvěomím)

Neobsahuje sérii e-booků

Podcast pětiminutovky
250 Kč
měsíčně

Přístup ke krátkým, pravidelným epizodám podcastu.

Přístup k pravidelným epizodám podcastu, který je koncipován jako mirco-mentoring na témata podnikání, osobního a duchovního rozvoje, prodeje a hojnosti, a jako náhled do zákulisí mého podnikání. Toto členství je pro ty, kteří touží po rychlé, pravidelné dávce nakopávání.

Shadow mastery - PŘIPRAVUJE SE
5000 Kč
měsíčně

Specializovaný obsah zaměřený na práci s vnitřními archetypy, shadow & energy mastery pro expanzi podnikání a potenciálu.

Videa

Živá vysílání

Kolektivní channelingy

Krátké podcastové epizody

Přidejte se do mého kmene ambiciózních podnikatelů, kteří milují sebepoznávání, duchovno a chtějí ho aplikovat prakticky do svého podnikání tak, aby vytvářeli hojnost a neustále rostli.

 

O členy svého kmene s láskou pečuji tím, že jim dodávám ten nejlepší, nejvíc nakopávací a nadčasový obsah, který je vystřelí k úspěchu. To je #MeandrielGarance