Diamond Disruptive Theta - Alessandra.cz

DIAMOND DISRUPTIVE THETA

s Alessandrou a Lukášem

Jedná se o individuální online sezení, které je zaměřeno na „zbourání“ všeho, co vám v životě přináší tíhu, pocit bezmoci, záseku (toho, že něco nemůžete nebo to nejde, i když hodně chcete), nedůvěru v sebe sama, obsesivní myšlenky a úzkosti, zacyklení v určitých situacích a tématechh atd.

Kombinujeme techniku Theta Healingu (kterou zaštiťuje můj partner Lukáš) a stínovou práci s archetypy, o kterou se starám já, Alessandra. Lukášova role je čistit a přepisovat negativní přesvědčení, Alessandry role je hloubková energetická analýza a channeling vašich stínů tak, abyste pocítili změny hned po prvním sezení.

V jakých případech se na nás obrátit?

Cokoliv, s čím přijdete, my s elegancí a humorem nám vlastním zbouráme. Můžete přijít i opravdu s velice těžkými tématy, která třeba roky nemůžete rozklíčovat a neustále se vám vrací.

Pro nás neexistuje nic, co by nešlo „zbourat“. Naše bohatá praxe s různými čistícími technikami, se stínovou prací a archetypy z nás dělá špičky v rámci oboru transformace lidského vědomí. Společně kombinujeme naše přístupy, letité zkušenosti a tisíce hodin čištění, což vám zajistí maximální efekt a velice rychle viditelné změny, a to zejména na mentální a emocionální úrovni.

Pro koho toto sezení je? Pro lidi, kteří

Pro koho toto sezení není? Pro lidi, kteří:

Nejčastější otázky

Sezení probíhá online přes platformu ZOOM, na kterou najdeš odkaz v e-mailu s fakturou, ve kterém najdeš odkaz i na bookovací systém, ve kterém si zarezervuješ svůj termín. Během sezení si budeme dávat i krátké, cca 5minutové pauzy, abychom si všichni mohli trošku odfrknout. 😀

Sezení jako takové je pro tebe velice nenáročné. Budeme rozebírat situaci a programy, které chceš změnit, a my je budeme okamžitě přepisovat, takže změny uvidíš v reálném čase.

Principem Theta Healingu je pojetí člověka a jeho vědomí jako počítače, který je ovládán určitými programy
na různých úrovních. Cílem je najít zdrojové programy, které v tobě způsobují obtíže, a přepsat je těmi pozitivními skrze napojení na Zdroj. Vše se děje za tvého plného vědomí a s tvým vědomým souhlasem.

Není nutné měnit stavy vědomí, ani se jakkoliv vracet do starých situací k jejich revizi. V rámci sezení pojmenováváme negativní programy a navrhujeme znění těch pozitivních, které ty musíš odsouhlasit, aby mohly být přepsány a nainstalovány.

Rozdíl mezi tradičním Theta Healingem a tím naším je v tom, že já jsem do něj zakomponovala práci se stíny
a archetypy a současně používám svou schopnost energy readingu, díky kterému jsem schopná vidět to, co ty ne, a vyhrabat zdrojový program, který ti způsobuje obtíže. Díváme se tedy na nastavení a postoj tvých stínových archetypů, které posléze přepisujeme těmi zlatými. Díky tomu jdeme mnohem více do hloubky a změna je opravdu trvalá.

Vždy záleží na pokročilosti daného člověka, na tom, co vše má zpracované a na komplexitě daného tématu. Máme zkušenosti s velice pokročilými klienty, kteří se pouze zasekli, nevidí si na svoje programy a potřebují zásah zvenčí. Máme ale zkušenost i s klienty, kteří toho tolik zpracováno nemají, a tam je zpravidla potřeba sezení více. Proto nabízíme i balíček 3 sezení, v rámci kterých bude změna opravdu signifikantní. Změny ale pocítíš okamžitě už po jednom sezení, ať už se nacházíš kdekoliv.

Je dobré vědět, jaké konkrétní změny chceš díky sezení dosáhnout. Čím specifičtěji se zaměříme, tím lépe se budeme schopni soustředit na téma, které potřebuješ, a cílit na dosažení tebou kýžené změny. Jestliže máš témat více, je dobré si vybrat jedno, ve kterém cítíš, že potřebuješ změny dosáhnout nejvíce.

Cena: 30 000 Kč za balíček 3 sezení

Délka jednoho sezení: 1,5 – 2,5h na základě potřeby. 

Všechny instrukce vám přijdou v e-mailu spolu s fakturou po zaplacení.