Genius Keys – Alessandra

GENIUS KEYS

Aktivujte ve vašem těle kódy vašeho génia a začněte probouzet vaši unikátní, originální frekvenci
a projev, který vám přinese level svobody a euforie, který jste nikdy nezažili.

Chápu, jak se cítíte...

Co jsou Genius Keys?

Jedná se o jedinečný koncept, který jsme nachannelovali s mým partnerem Lukášem při studiu frekvence génia. Jsme první na světě, kteří s tímto konceptem pracují. Protože jsme k channelingu těchto informací využili našeho vlastního génia. Génius je substance, série kódů, které byly dosud spící v našem těle vlivem vývoje našeho vědomí. Vždycky byly v nás, ale naše vědomí a tělo nám je neumožnilo aktivovat a plně z nich tvořit, protože to nebylo kolektivně možné. 

Génius je vaše ultimátní kreativita, způsob umění, který je unikátní pouze pro vás, který vám přináší hlubokou euforii, což je stav, po kterém každý toužíme, aniž bychom si to uvědomovali. Genius keys sahají mnohem dál než např. dary duše, protože dary duše jsou způsob, jakým aktivováváme naši moc. Genius keys otevírají level božského tvoření, který je ve vašem těle.

Genius Keys Report je channeling a podrobný popis kódů vašeho génia. Možná nebudete všemu v reportu zcela rozumět, ale to je kvůli tomu, že je psán takovým způsobem, aby ve vás probudil to neznámé a nové. Aby ve vás začal bourat vaše staré fungování, starý způsob tvoření a vám se začal otevírat nový svět vašeho unikátního tvoření.

Co od reportu očekávat a neočekávat?

Aless GK

Co je součástí balíčku?

CENA: 25 000 Kč

K ZAKOUPENÍ K DISPOZICI OD 1.11.2022