SLUŽBA – individuální sezení

MANIFESTUJ!

s Alessandrou a Lukášem

Jedná se o individuální sezení, ve kterém vás naučíme, jak opravdu manifestovat bez nutnosti vynaložit jakékoliv úsilí

Můžete mít všechno, co chcete. A důvod, proč „to“ ve vaší realitě není, je prostší, než si myslíte.

Jste to vy?

Toužíte po tom, aby se něco zhmotnilo ve vaší realitě

a nehledě na to, jak moc na tom pracujete, kolik jste toho zpracovali, jak moc se ladíte na vaši verzi, která už to má, nemluvě o tom, kolik fyzického úsilí jste už do této manifestace vložili, se nic neděje. Pořád to v tom 3D není!

Už vás nebaví na tom neustále pracovat 

Už vás doslova sere se šťourat v tom, jaké zase trauma, blok, mentální limit nebo rodové zranění v tom je.

Jenže nevidíte, jak jinak to řešit, než o to neustále usilovat

Víte, že můžete mít všechno, co chcete. Váš mindset je bezchybný. Důvěřujete, jdete do akce, ladíte se na intuici, ale jako byste naráželi do zdi.

Ať je vaše přání jakékoliv, my vám pomůžeme ho zhmotnit.

Na tomto sezení vám ukážeme, jak s manifestací doopravdy (ne)pracovat tak, abyste vaše přání zhmotnili.

MANIFESTUJ! vám umožní:

konec čištění bloků

hrabání se v sobě, v rodovce, v minulých životech (to ještě někdo dělá?) a neustálých terapií a sebe-čištění

Konec neustálého afirmování

snahy manipulovat s vaší myslí, dosáhnout energetického souladu a kdesi cosi 😀

Konec fyzického úsilí

Všichni do jednoho jsme si mysleli, že bez akce nejsou koláče. No naštěstí to není pravda. My vám vysvětlíme, jak to funguje!

DOSÁHNOUT STAVU ABSOLUTNÍHO KLIDU

Trápí vás vaše situace? Hryžete si nehty, protože ty peníze, které potřebujete, stále nepřichází? Tomu bude po tomto sezení definitivní konec.

začít se oprošťovat z iluze

identifikace s vaším egem a postupně se začít přepínat do vědomí Zdroje. 

Když lpíte na vašem přání, vytváříte odpor 3D realitě, aby vám ho bez vašeho úsilí donesla až před dveře vašeho domu.

Jaké další výsledky zažijete po sezení?

Uvolnění a puštění tlaku

V daném tématu, se kterým k nám přijdete, pocítíte ohromnou úlevu, klid a přestanete potřebovat, aby se dané přání zhmotnilo.

 

Což je takový paradox, ale klíčová ingredience k tomu, aby k vám vaše přání mohlo přijít.

Zesílení vašeho pole přijímání

Abych byla zcela přesná, s vaším polem přijímání není nic. Ale kvůli vašemu nesprávnému postoji a neustálé snahy měnit 3D realitu k vám to, co chcete, nemůže přijít.

Přestanete přemýšlet o tom, JAK to udělat

Přestanete neustále analyzovat a přemýšlet, jak to udělat, aby k vám vaše přání přišlo. Necháte konečně 3D realitu, aby vám ho doručila před dveře vašeho obydlí. 😀

Nárůst fyzické energie, pocitu lehkosti a radosti.

Uvolnění vašich emocionálních bloků

Budeme se věnovat uvolnění vašich emocionálních bloků, které vám brání vystoupit z vězení vaší mysli a neustálé potřeby všechno kontrolovat a řídit.

Odnesete si jednoduchou techniku,

jak pracovat s vašimi emocemi i po našem sezení. Už se nebudete potřebovat v čemkoliv hrabat, šťourat, řešit, proč daný limit máte. Přestanete přetěžovat vaši mysl ne-smysly. 🙂

Pro koho toto sezení je?

Chtějí rychlé a efektivní sezení. U nás neprokecáme půlku sezení nesmysly, ale sejdeme se a jdeme rovnou na věc. 

Už je nebaví na sobě neustále pracovat. Odpracovali jste toho už mnoho a výsledky tomu neodpovídají. To vás nebaví a toužíte po té „instantní pilulce“.

Si chtějí dovolit více od života. Už jste ve fázi, kdy jste fakt nasraní, že vás váš život nebaví, je to nuda, neustále ty samé starosti a chcete radikální změnu. Ale něco ve vás jako by vás stále drželo za pačesy.

Pro koho toto sezení není?

Jdou na sezení s pocitem, že je to spasí. Na tomto sezení se stanou velké změny, to je pravda, ale celoživotní odpor a fungování z ega nejde odčarovat mávnutím kouzelné hůlky. Musíte pokračovat dále i sami. My vám řekneme jak, nebojte. 🙂

Jsou pod vedením psychologa, psychiatra, nebo psychoterapeuta a berou léky. Naše sezení nenahrazuje odbornou psychologickou či psychiatrickou péči.

Nejste připraveni na spojení se Zdrojem. Vaše identifikace s vaší myslí (udělejte si kvíz zde na webu, abyste zjistili, jak na tom jste) je natolik silné, že nejste opravdu připraveni konečně pustit kontrolu nad vaším životem. Stále ho chcete řídit a chcete, aby se děly věci přesně tak, jak chcete. 

 

Pokud je vaše mysl příliš silná a ovládá vás, vybízím vás k nákupu programu Power Alchemy, což je technika, kterou jsem sama používala před tím, než u mě došlo k prozření a tohoto stavu mi umožnila dosáhnout.

Reference klientů z naší předchozí práce

RA ADANAAbsolventka sezení
Read More
Ahoj, máte neřešitelný problém? Zasekli jste se? Nemůžete se k tomu dostat a pořád se to kolem Vás točí? Jděte na 1:2 s Alessandra Lanzafame a Lukáš Habich. Po týdnu, co jsem to absolvovala, přináším recenzi. Po terapii jsem se NIKDY nesmála. Nikdy. A tady jsem to prvně zažila. Ohromná úleva.Vytáhli ze mě roky obrovského tlaku, který jsem cítila a nevěděla, jak na něj. Necítila jsem žádný rozebrání na atomy. Spíš mě dali konečně dohromady. Plus se mi fakt přeprogramoval mozek. Prostě jako by vytáhli čip a dali jinej. Každým dnem je to cítit víc.Jejich energie je velmi efektivní, čistá, nezdržují se omáčkami a jdou do zdroje. Mrhat tím, že někdo na sobě nechce makat a prostě si to chce odsedět, je podle mě velká škoda.


Rozumím tomu, co k této spolupráci říkají a proč to říkají.


Díky.
HANA "MAUA" KONÍČKOVÁAbsolventka sezení
Read More
Tak první report, zatím je mi skvěle, od rána spousta energie, samy mi choděj pořad ty přepisovací věty: Můžu mít všechno, a tak podobně… a jo, věřím tomu a je to skvělej pocit… Mám spoustu energie, nápadů na posty, ráno jsem se vzbudila s tím, že zdražím a vůbec jsem tam neměla žádný strach nebo pachuť. Už vím, že si můžu dělat, co chci. Fakt to zafungovalo, jako kdybyste vyndali stavidlo… Od rána mě napadlo i, jaký vytvořím magnet a program… Předtím jsem nevěřila, že by to lidem mohlo fungovat nebo že bych to uměla předat… A teď vím, že jo! Sotva stíhám zapisovat všechny nápady, které proudí, ale mám úplnou radost a fakt se těším na všechno.

Díky, jsem zvědavá, jaký vlnky ještě přijdou, ale tuhle si užívám… Hodně důležitý i bylo vidět, že to může fungovat i takhle bezbolestně a že jste byli takový hodný 🙂 🙂 🙂, i já můžu a přesto to bude fungovat 🙂

IVANA BACHOVÁAbsolventka sezení
Read More
Ahoj, super! Docela frčím. 😃 Fakt na sobě cítím okamžitý a kompletní změny. Už ani nevím, jak jsem to vlastně měla předtím. 😃 Začíná mi chodit nová inspirace a taková niterná chuť a radost pustit se do něčeho velkýho a úplně svýho. Fyzicky spíš odpočívám, trochu mě hned skolila docela bolestivá menstruace, ale těším se až to příští týden v ateliéru rozjezdu. Takže ještě jednou díky moc! ❤️
PATRIK DERGNOVICHAbsolvent sezení
Read More
Ahojjj! Mno mam 4. den od sedenia a ja stale vstrebavam, aky progres ste so mnou urobili iba za 1 hodinu cisteho casu. Ake vsetky celozivotne iluzie ste vo mne nasli, ako ste ich v priebehu chvilky odpalili do stratena. Cely zivot sa trapis kvoli nejakym iluziam, snazis sa ich vyriesit, ale nedari sa ti a potom pride Aless s Lukasom a „lusknutim prstov“ ta ich jednoducho zbavia akoby nic. 😁 😁 A hlavne tu zmenu som pocitil ihned, ako ste ma z tej iluzie vycistili a stale trva a viem ze aj bude stale trvat.A potom sa ti to potvrdi aj v realite. Nejako podvedome (nevedome) zareagujem a potom sa zamyslim nad tou situaciou a spytam sa ze co? Ako som to zareagoval? Ved cely zivot som bol dosraty takto reagovat a teraz to urobim tak, ze o tom ani neviem? 🙃🙃 Nepisem konkretne pripady, ale bolo by ich niekolko. A vdaka vam sa citim volnejsie, pokojnejsie, vyrovnanejsie a spokojnesie, pretoze sa uz dokazem prejavit a neriesim presvedcenia, ktore som mal s tym spojene😉 To co robite je jednoducho neskutocne, nikdy som nic podobne (ani tu vygumovanost 😂) nezazil a ma to az neskutocne okamzite vysledky.

DAKUJEM VAM, STE POPICI 😁😁😁


Previous
Next

Často kladené dotazy

Sezení probíhá naživo online přes platformu ZOOM, na kterou najdeš odkaz v e-mailu s fakturou, ve kterém najdeš odkaz i na bookovací systém, ve kterém si zarezervuješ svůj termín. Záznam se nedělá. Sezení trvá tak dlouho, jak je potřeba.

Na sezení tě naučím uvolňovat svoje emocionální bloky, které tě drží ve lpění na tvém přání, velice jednoduchým a nenásilným způsobem, a sama je v průběhu sezení budu uvolňovat.

 

Nicméně to neznamená, že ten proces pro tebe bude snadný. Proto nabízím i možnost delší individuální spolupráce, na které se můžeme domluvit po sezení, pokud budeš cítit, že potřebuješ další podporu. V tomto případě se částka za toto sezení z dané spolupráce odečte.

Vždy záleží na pokročilosti daného člověka. Proto se zaměřujeme specificky na klienty, kteří už mají spoustu vnitřní práce za sebou, mají nějaké povědomí o tom, jak se se svými bloky pracovat, ale už jsou z toho vyčerpaní, a potřebují jednoduchý přístup, který jim pomůže vystoupit z tohoto kruhu neustálé práce na sobě. Nicméně nemám pochybnosti, že po jednom sezení uvidíš VELKÉ změny.

Je dobré vědět, jaké konkrétní změny chceš díky sezení dosáhnout. Čím specifičtěji se zaměříme, tím lépe se budeme schopni soustředit na téma, které potřebuješ, a cílit na dosažení tebou kýžené změny. Jestliže máš témat více, je dobré si vybrat jedno, ve kterém cítíš, že potřebuješ změny dosáhnout nejvíce.

Cena: 45 000 Kč / 1 900 € za jedno sezení

Délka sezení: 60-90 minut

Všechny instrukce vám přijdou v e-mailu spolu s fakturou po zaplacení.