INDIVIDUAL PROGRAM

1:2 work together for 21 days

SOURCE PORTAL

3-step process of supreme consciousness integration

1:1 container,
in which you learn and integrate 3 simple steps how to embody supreme consciousness with an every day support from me and my colleague.

Living life from the position of supreme consciousness brings you TRUE freedom and effortlessness. It’s not about working on yourself to achieve it, it’s about SHIFTING the position of your consciousness, which is very SIMPLE.

You’ll finally become the director of your 3D which is something you were promised by personal development, but I know it  failed you spectacularly.

Does this sound familiar?

You’ve been working on yourself for months or even years…

You know how to use (you are basically an expert) a variety of techniques for clearing your blocks, rewriting your subconscious limiting beliefs, working with your shadows etc. You’ve spent a shit ton of money for various clearing sessions, business mentors etc. But let’s be honest here – the change doesn’t reflect the effort and money you’ve already put in it and you are freaking TIRED and even angry. You don’t want to do this anymore. 

No matter what you do, 3D doesn’t change or just a little (or for a moment)

There were periods in which you thought: „Omg, things are starting to fall into place finally!“ and then – boom – big, fat NOTHING. It didn’t matter if you did inner work OR you applied all the strategies there are, it felt – and it still does – like you are pushing against an invisible wall.

You feel like there has to be something wrong with you…

You see all those online entrepreneurs, coaches and change-makers who are constantly growing, living their dream life, you do what THEY DO (you bought all their courses, am I right?) and you feel like a failure.

You don’t want to work on your „self“ anymore, yet you still want that dream life.

There is still this fire inside of you. Fire that keeps you pushing, although you feel like giving up. Because you KNOW that it is your birthright to have everything you want and even more.

Your mind is skeptical and doesn’t believe it can be easy and effortless.

And yet, you feel deep inside of you there is something so familiar about this Source / Supreme consciousness thing. You feel this pull but at the same time, you are very reluctant to make another investment and let yourself believe that this could be IT.

What you are going to say goodbye to after finishing this program?

You’ll stop working on yourself,

digging into causes of your traumas, analyzing why things don’t work the way you want, what is 3D mirroring to you, if your masculine and feminine are balanced, if you are energetically aligned to your goals… you name it.

 

You will finally SEE that none of this was ever needed to have your dream life. 

You’ll stop chasing money and trying to constantly change your circumstances

You will finally achieve PEACE that you are looking for, even though you think that it’s your circumstances that need to be changed in order for you to feel peaceful and happy.

 

Because of that, your circumstances WILL CHANGE (because you will step out of this „I need it“ state). Your desires will start chasing you, not the other way around. 

Your mind will stop being your enemy

You have started (as the majority of us) your personal development journey because you realized that your mind is sabotaging you from achieving your goals, being your most authentic version and doing freely what you want. 

 

You will never ever need to work on your mindset again, because your mind will step aside naturally. In another words, whatever thoughts and stories your mind believes, they will not have power over you anymore.

Neverending financial investments…

We are thought by personal development that we have to CHANGE ourselves and work hard in order for GOOD things happen. We need to learn this and that, and in reality, we are not even able to integrate and really use all those information. It’s because we don’t need it really. It’s just the mind that belives we do. 

 

When you fully embody supreme consciousness, everything you ever need will FIND YOU. I’m not saying you won’t ever buy a course (but it will come from the place of your intuition, not the FOMO) but you will get out of this illusion is something you NEED.

How does it work precisely?

1

The magic will be happening on Discord, where I and my colleague Julie will be supporting you from Monday to Friday through chat and voice messages.

 

Weekends remain free. 🙂

2

Once a week (usually on Fridays) we will have an online meeting in which I guide you to YOU (supreme consciousness), so you can really experience it (without your lived experience is difficult to really embody this position of consciousness) and we will „work“ on disolving your ego layers.

3

You will also get a PDF with 3-steps integration process, so you can have it always with you, study it on your own and get back to those steps if you need it.

This program is for you, if:

You are tired of chasing your goals and be always the one who has to do something in order to HAVE something

My lidé v sobě máme (skrytou) touhu po tom, abychom nemuseli neustále a konstantně managovat náš život. Ale naše mysl nás nutí (vlivem našich smyslů a vnímání 3D) věřit tomu, že pokud život nebudeme kontrolovat, vybouchne nám pod rukama.  Už jen tohle přesvědčení je dost depresivní. Tuto touhu v sobě máme proto, že to je totiž to, jak by ten život měl vypadat – absolutní flow a to, že k nám věci přichází samy.

Chceš ÚLEVU, klid a svobodu.

Ten konstantní boj s 3D a snaha změnit ty okolnosti jsou vyčerpávající. Je to zátěž na nervový systém, což způsobuje neustálou cykličnost v tom smyslu, že jeden den se cítíš na vrcholu a že můžeš zdolat svět, a druhý den máš pocit, že bys zalezla do postele. Pak si vyčítáš, že nic neděláš pro změnu tvého života, a pravidelně u tebe dochází k vyhoření. Integrace vědomí Zdroje je cesta ven.

Toužíš žít v lehkosti, kterou ti sliboval osobní rozvoj.

Vím, že ti osobní rozvoj a práce s tvými traumaty a vzorci pomohla, mně také, a nelituju žádného zpracovaného vzorce. Ale pravda je, že dokud žijeme v identifikaci s egem/myslí, té opravdové svobody nelze dosáhnout, už jen z podstaty toho, že vědomí ega je omezené a duální.

Toužíš po tom najít svůj „calling“

Další z věcí, kvůli které se vydáváme na cestu os./spirituálního rozvoje – najít své poslání. Můžu ti říct, že jakmile se propojíš se Zdrojem, život tě zavolá SÁM přesně tam, kde budeš moci uplatnit svoje dary, talenty, a tvořit v absolutní přirozenosti toho, v čem je génius tvého těla.

Chybí ti fyzická energie

Jeden z dalších mnoha benefitů, který jsem začala vnímat v pozici vědomí Zdroje – vrátila se mi chuť do tvorby, chuť se fyzicky více hýbat, aniž bych se do toho musela konstantně nutit, lépe se mi spí a obecně jsem mnohem akčnější. Proč? Protože nebojuju s konstantním odporem mojí mysli k činnostem.

Nejčastější otázky

Možná uvažuješ o individuální spolupráci se mnou, a kladeš si tuto otázku. 1. běh tohoto programu se v tomto směru více než osvědčil, všechny účastnice dostaly vždy odpovědi na své otázky, vedly jsme (sáhodlouhé) rozhovory, když to bylo potřeba, a pokud to ostatní účastnice nechtěly číst, nemusely. Na druhou stranu vím, že spousta účastnic si z těchto rozhovorů, které se přímo netýkaly jich, mnohé vzaly a pomohlo jim to k vlastním průlomům..

Pochybuje tvoje mysl, což je naprosto normální, protože doslova k tomu je stvořená – k pochybnostem, k tomu tě upozorňovat na hrozby a soustředit se na negativní scénáře. Pravda je, že neexistuje nic jako „cesta do Zdroje“, protože ty JSI ZDROJ. Jediné, co budeme v této spolupráci dělat, je odlupovat tvoje egoické vrstvy, které ti brání to vnímat, uvědomit si to a hlavně to žít na denní bázi. Je to velice jednoduché, takže nic jako „mně to fungovat nebude“ neexistuje. Kdybys totiž nebyla připravená tuhle iluzi pustit, vůbec bys na mě nenarazila nebo bys nebyla na téhle prodejce. ŽIVOT (Zdroj) funguje efektivně, takže když tě něco táhne, má to svůj důvod. 🙂

Jednak příležitosti ke mně chodí i bez toho, aniž bych pro to fyzicky něco dělala. Za druhé – to, že jsem aktivní na sociálních sítích a rozhodla jsem se lidi provázet v procesu prozření a ztělesnění vědomí Zdroje, je z čisté radosti a impulsů, které získávám zevnitř. Nic nedělám, protože musím nebo protože bych se snažila čehokoliv dosáhnout. Nic nedělám z vůle mého ega. Když nic nechci, nic nedělám, nesdílím, ale paradoxně mi právě tato svoboda a prozření nesmírně rozjely inspiraci a vrátily radost z tvorby, protože už to nedělám účelově, což je vždycky z ega a pozice nedostatku, což je vždy vysilující, a je to provázeno emocionální sinusoidou. 

 

Pointa ale je, že POCHOPÍŠ, že nic dělat nemusíš, abys měla všechno, co chceš. Každá akce z tvojí strany už bude pouhým odrazem flow života (kterým ty jsi), které pohybuje tvým tělem.

Jedna z dalších iluzí osobního rozvoje je to, že my musíme cokoliv rozhodnout, iniciovat a přičiňovat se to, třeba právě tím, že vydáme dekret z archetypu Vládce (což je něco, co jsem také ještě donedávna učila). Já tě naučím jak spolu-tvořit tvou realitu, aniž bys na tom musela lpět, zaměřovat na to pozorovat a pracovat na tom. Jednoduše řečeno se dostaneš do stavu, kdy to, že tu věc máš nebo nemáš ve 3D realitě, pro tebe bude úplně stejné, protože zmizí iluze duality, nedostatku a konstantní nespokojenosti, která vychází z toho, že něco nemáme, respektive že chceme, aby byly věci jinak. Tohle vše neznamená, že nemáš svoje preference a chuť zažívat určitý typ zkušeností ve 3D, ale už na nich není lpěno, a to je to kouzlo.

Proces integrace vědomí Zdroje je proces odpojování se z konstruktu a ztotožňování se s tvým egem. Ze zkušenosti s mými individuálními klienty vím, že s pravidelností nastává ten shift už po týdnu. Nicméně tohle je individuální cesta a nedá se říct, kdy nastane ten stabilní shift. Ale ze spolupráce odejdeš vyzbrojená tím, že budeš vědět, jak nadále pokračovat i bez naší podpory. 

Když začne proces prozření a ukončuje se identifikace s egem, tvoje ego i mysl budou bojovat o to, aby zůstaly u kormidla, to je velká pravda, takže to může být nepříjemné. Můžeš být mnohem víc reaktivní, iritovaná, protože se začnou probouzet tvoje nejhlubší instinkty přežití. Konec konců jde, svým způsobem, o smrt ega, a naším přirozeným instinktem je to, že se snažíme za každou cenu přežít. Nicméně právě proto tam já a moje kolegyně Julie budeme pro tebe, podpoříme tě a těmito procesy tě provedeme.

Ne a ne. Meditace, čili snaha ZKLIDNIT MYSL, je dalším z mýtů spirituálního rozvoje, a boj s náturou naší mysli. Mysl je stvořená k tomu přemýšlet, cestovat a brouzdat všude možně. Ty jí NECHÁŠ, ne naopak. Co se týče tvojí časové investice, pointa je, abys žila svůj život naprosto běžně a normálně (abychom využily tvojí 3D reality jako portálu do Zdroje), takže všechny kroky, které budeš implementovat, budou zcela časově nenáročné.

Milí pánové, jste naprosto vítáni v tomto programu také. To, že oslovuji ženy ve svém psaném projevu, je pouze z toho důvodu, že chci tykat, a čeština na tohle není šikovná. Takže ne, neprobíhá tu žádná diskriminace. 😀

Cena programu: 60 000 Kč / 2 600 euro

Minimální počet účastníků k otevření tohoto programu jsou 2.

Pokud by se nenaplnila kapacita, domluvíme se na alternativním řešení.

Program je koncipovaný ve formátu 3 pracovních týdnů s víkendovými pauzami (5+5+5 dní).

 

Program oficiálně startuje v pondělí 9.10.2023 v 10:00.

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní odpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.