Individuální program na 10 pracovních dnů

SOURCE PORTAL

JE NA ČASE ZE SEBE SETŘÁST MASKU,
kterou na sobě nosíme od narození, a probudit se do reálného světa, kde ty POUZE JSI, víš, že UŽ JSI BEZ LIMITŮ, a z této úrovně tvoříš všechno ve svém životě

Bez ohromného úsilí (pouze ve flow s impulsy, které ti přichází z 3D a z tvého génia v těle), konstantní směny energie ve formě „práce na sobě“, sebe-managementu a implementace různých strategií pro to, abys čehokoliv dosáhla. 

Poznáváš se?

Máš za sebou měsíce či roky intenzivního osobního rozvoje

Techniky na zpracování vzorců a čištění bloků ti nejsou cizí. Používáš (používalA) je na denní bázi, chodíš i na terapie. Ale už jsi z toho UNAVENÁ a popravdě, už se ti nechce nic zpracovávat.

Máš svoje touhy a „ambice“, ale vůbec se ti za nimi nechce jít

Už jsi toho odpracovala dost, ať už energeticky, vnitřně, ale i fyzicky, aby sis šla za svými cíli. A byť máš pořád svoje sny, je v tobě rozpor, protože pro ně nic neděláš, respektive se do toho musíš extrémně nutit. Ale to, co CÍTÍŠ, že chceš, je pouze existovat. I za cenu toho, že se tvoje sny nikdy nesplní.

Peníze k tobě sice proudí, ale ty jsi ta, která pro to musí vždycky něco udělat jako první

Bez práce nejsou koláče, že? Je to jako by se neprodávalo, když k tomu lidi vyloženě nevyzveš. Kde jsou ty časy, kdy to fungovalo samo a lidi si tě hledali (v menší či větší míře) sami? Proč se to najednou zaseklo?

Cítíš, že to všechno nemůže být jen o konstantní práci

už tak nějak vnitřně tušíš a rezonuje s tebou to, že opravdu nemusíme vynakládat žádné úsilí a vůli k tomu, abychom měli všechno, co chceme. Ale nedokážeš to žít.

Iluze, ve kterých všichni, co se zabýváme seberozvojem, žijeme...

Musíme pracovat na našem mindsetu, léčit traumata, vnitřní dítě, pracovat se stíny

Po mém prozření do vědomí Zdroje jsem opustila všechny seberozvojové techniky a nauky, kterými jsem se zabývala, a učila je i vás, protože jsem uviděla, že nic z toho není potřeba pro život v hojnosti, protože MY JSME ZDROJ a už jsme bez limitů, tady a teď. A všechny tyto techniky, které mysl používá sama na sebe, nás udržují nadále v iluzi ega a ztotožňování se s ním, což nás odděluje od prozření, jaká je naše opravdová nátura.

Musíme být v energetickém souladu s tím, co chceme přitáhnout

Když víš a žiješ, že jsi všechno, víš, že nemusíš nic přitahovat, protože všechno už je tady. A tím, že se odevzdáš a přestaneš tlačit řeku skrze tvé ego a tvou vůli, se tvoje manifestace neuvěřitelné zrychlí.

 

Nikdy mi předtím nedocházelo, že snahou cokoliv přitáhnout vlastně zhmotňuji a posiluji oddělenost, zejména proto, že mi to do určité doby (2021) fungovalo.

 

A byť jsem pracovala na zbourání iluze oddělenosti od věcí, které chci, tak jsem to dělala VE SVÉ MYSLI A EGU, což bylo naprosto zbytečné. Zkušenost je ale zkušenost, že?

Musíme jít do (inspirované) akce, aby se věci mohly zhmotnit

Tohle byl pro mě samotnou největší mind-fuck. Já sama jsem byla člověk, který si miloval jít za tím, co chtěl, a dělat pro to příslušné kroky. Nevadilo mi se čistit a měnit svůj vnitřní svět. Nevadilo mi konstatně prodávat.

 

Ale mé prozření (které se dělo už nějakou dobu, aniž bych to věděla) mi ukázalo, že nikdy nic z toho nebylo potřeba. Že naopak vždy, když jsem pouze BYLA, tak se ty věci začaly zjevovat v mojí realitě. A byť jsem si myslela, že je to výsledek této práce na sobě, ve skutečnosti to tak nebylo.

Pokud jsi připravená tohle všechno nechat za sebou, přestat se v sobě neustále šťourat, léčit se a žít život v opravdovém flow, bytí sebe sama a tedy poznat a žít svou opravdovou náturu, tahle spolupráce je pro tebe. 

Jak to bude probíhat

1

Všechno probíhá online na platformě Telegram, přes kterou spolu budeme komunikovat, dostaneš instrukce, PDF materiály, a budu tě podporovat v integraci jednotlivých kroků. Každý den po dobu 10 pracovních dnů (5+5, víkend je volno) ti budu psát a budeš se mnou sdílet, co se s tebou děje. Já tě podpořím tak, jak to budeš potřebovat.

2

Dostaneš 3 naprosto jednoduché kroky, ve kterých se naučíš, jak funguje 3D realita, jak využít tu tvou k integrace vědomí Zdroje a jak manifestovat všechno, co chceš, z pozice vědomí Zdroje a ne ega. Bude to víc o ne-dělání, ale zejména to bývá pro mysl ten největší problém. 🙂

3

Tyto kroky budeš „implementovat“ i po skončení naší spolupráce. U každého jednotlivce se nedá říct, jak dlouho tato integrace opravdu trvá (není to lineární proces, ale budeš vědět, jak si poradit dál i po skončení naší spolupráce), ale ode mě dostaneš skvělý start a znalosti ohledně toho, jak se ve vědomí Zdroje udržet.

Co můžeš očekávat už v průběhu spolupráce?

Jaké konkrétní výsledky tě čekají?

Ohromné zklidnění, častější stavy euforie a projevy tvého génia.

Naučím tě naprosto jednoduchou techniku „práce“ s tvými emocemi za využití tvého těla, které ti umožní se přestat v čemkoliv šťourat, hrabat a analyzovat to. Byť tvoje mysl k tomu bude mít stále sklony.

 

Díky tomu, že se přestaneš identifikovat se svým egem a začneš vnímat tvou opravdovou náturu, ukotvíš se také v tvém těle, což způsobí častější a jasnější projevy tvého génia.

Přestaneš se honit za svými cíli v 3D

Vím, že je těžké se nenechat ovlivňovat okolnostmi ve 3D, když potřebuješ, aby se změnily. Po této spolupráci budeš v klidu, začne ti to být srdečně jedno A DÍKY TOMU se začnou dít změny.

 

Také tě naučím pracovat s tím, jak a kdy jít nebo nejít do akce, jak poznat, že je to tvoje ego, které chce něco urvat a kdy je to impuls z čistého místa Zdroje (génia v tvém těle).

Začneš přitahovat příležitosti do své 3D reality, aniž bys ty pro to musela cokoliv dělat.

Objednávky „odnikud“ a zničeho nic.

Zprávy od potenciálních klientů do tvých zpráv, aniž bys ty musela cokoliv aktivně nabízet.

Zjevování věcí, které sis dřív přála, ale úplně jsi na ně zapomněla.

Potenciální klienti, které potkáš na party.

 

To je naprosto běžná praxe, která se stane tvým každodenním chlebem.

Jakmile ze sebe začneš shazovat všechny egoické a mentální slupky, se kterými ses celý život identifikovala, začneš fungovat ze stavu božské inteligence, což je tvůj přirozený, originální stav bytí, projeví se Tvoje opravdové já. V této pozici je už všechno navždy jednoduché a jasné. Víš, že nemusíš na ničem pracovat, není kam růst, není co překonávat, není čeho dosahovat. Víš, že všechno je v tobě, že ty jsi VŠÍM.


Už nebudeš mít potřebu investovat do žádného rozvoje, terapií a business mentoringů. Vždy budeš vědět přesně, co je potřeba udělat. A ještě lépe – většinu věcí za tebe udělá 3D realita sama. Pravda, kterou hodně lidí není schopno a ochotno přijmout, je to, že celý seberozvoj je vlastně postaven na iluzi mysli a toho, jak mysl vnímá to, že svět funguje. Není to špatně per se, prostě to tak je, a není potřeba s tím bojovat. Ale já ti nabízím cestu ven, a to navždy. 🙂 

Nejčastější otázky

Pokud budeš následovat instrukce, tak bezesporu. Velice ale záleží na tom, kde ty sama se nacházíš a jak hluboko v iluzi identifikace s egem jsi. Pokud tě pořád baví na sobě pracovat, šťourat se v sobě, řešit to, co se v tobě odehrává, bude pro tebe proces těžší. Proto je tohle spolupráce pro ty, kteří jsou opravdu unavení z rozvoje, už jim žádné techniky nefungují a jejich jediná aktuální touha je prostě existovat. To jsou lidé, kteří jsou v takovém stádiu zralosti jejich mysli, že tohle pro ně bude opravdové vysvobození. Na práci „na sobě“ není nic špatného, ale ta touha jít do opravdové svobody, flow a ochota vzdát se agendy vlastního ega, standardů, vůle a kontroly, musí být něco, co s tebou opravdu souzní.

Jednak příležitosti ke mně chodí i bez toho, aniž bych pro to fyzicky něco dělala. Za druhé – to, že jsem aktivní na sociálních sítích a rozhodla jsem se lidi provázet v procesu prozření a ztělesnění vědomí Zdroje, je z čisté radosti a impulsů, které získávám zevnitř. Nic nedělám, protože musím nebo protože bych se snažila čehokoliv dosáhnout. Nic nedělám z vůle mého ega. Když nic nechci, nic nedělám, nesdílím, ale paradoxně mi právě tato svoboda a prozření nesmírně rozjely inspiraci a vrátily radost z tvorby, protože už to nedělám účelově, což je vždycky z ega a pozice nedostatku, což je vždy vysilující, a je to provázeno emocionální sinusoidou. 

 

Pointa ale je, že POCHOPÍŠ, že nic dělat nemusíš, abys měla všechno, co chceš. Každá akce z tvojí strany už bude pouhým odrazem flow života (kterým ty jsi), které pohybuje tvým tělem.

Jedna z dalších iluzí osobního rozvoje je to, že my musíme cokoliv rozhodnout, iniciovat a přičiňovat se to, třeba právě tím, že vydáme dekret z archetypu Vládce (což je něco, co jsem také ještě donedávna učila). Já tě naučím jak spolu-tvořit tvou realitu, aniž bys na tom musela lpět, zaměřovat na to pozorovat a pracovat na tom. Jednoduše řečeno se dostaneš do stavu, kdy to, že tu věc máš nebo nemáš ve 3D realitě, pro tebe bude úplně stejné, protože zmizí iluze duality, nedostatku a konstantní nespokojenosti, která vychází z toho, že něco nemáme, respektive že chceme, aby byly věci jinak.

Proces integrace vědomí Zdroje je proces odpojování se z konstruktu a ztotožňování se s tvým egem. Za 10 dnů tento proces minimálně ZAPOČNE a ty zavnímáš ten rozdíl mezi tím být v identifikaci s egem versus uvědomovat si to, že jsi Zdroj. Proto je důležité pokračovat i po naší spolupráci. Může to trvat týdny, může to trvat měsíce. Záleží na tobě.

Když začne proces prozření a ukončuje se identifikace s egem, tvoje ego i mysl budou bojovat o to, aby zůstaly u kormidla, to je velká pravda, takže to může být nepříjemné. Můžeš být mnohem víc reaktivní, iritovaná, protože se začnou probouzet tvoje nejhlubší instinkty přežití. Konec konců jde, svým způsobem, o smrt ega, a naším přirozeným instinktem je to, že se snažíme za každou cenu přežít. Nicméně budeš vědět, jak s tím pracovat. Malá nápověda – žádné bojování s egem nebude. 😉

Ne a ne. Meditace, čili snaha ZKLIDNIT MYSL, je dalším z mýtů spirituálního rozvoje, a boj s náturou naší mysli. Mysl je stvořená k tomu přemýšlet, cestovat a brouzdat všude možně. Ty jí NECHÁŠ, ne naopak. Co se týče tvojí časové investice, pointa je, abys žila svůj život naprosto běžně a normálně (abychom využily tvojí 3D reality jako portálu do Zdroje), takže všechny kroky, které budeš implementovat, budou zcela časově nenáročné.

CENA: 75 000 Kč

Aktuálně si beru pouze 4 klienty na měsíc. (volná 3 místa na červen)

 

 

Další instrukce ti přijdou spolu se zaplacenou fakturou.