Spirituální business akcelerátor

TRANSFORMAČNÍ BUSINESS PROGRAM

Jediný program tohoto druhu v ČR a SR. Zažij ohromnou transformaci tvého podnikání a života a získej tajemství úspěšného podnikání v souladu se spirituálními principy, které ovládají tuto realitu.

Nemám o čem přemýšlet, jdu do toho!

Ano, jsem si vědoma toho, že se jedná o samostudium bez přímého vedení Alessandry a že se objednávkou zavazuji ke splacení celé částky programu, tedy nebudu mít nárok na odstoupení od smlouvy. Přečti si nejčastější otázky.

Jsi podnikatelká, která ví, že je tady pro to, aby dokázala něco grandiózního. Už se nechceš držet zpátky, ale chceš se dostat o několik desítek levelů vpřed. Víš, že limity jsou pouze v tvé hlavě, a toužíš se zbavit veškerých překážek, které ti stojí v úspěchu.

Naučím tě energetické principy úspěšného podnikání v tomto transformačním a akceleračním programu.

Spirituální Business Akcelerátor je transformační program, který tě vezme do hloubky sebe sama, objevíš svou temnotu a budeš schopna ji transformovat. Díky tomu se postavíš do své grandiózní verze.

Jaké výsledky získáš díky Akcelerátoru, pokud se do toho opřeš naplno?

 • Všechny strachové a limitující slupky cibule, které zakrývají tvou duši, se budou rozpouštět jako v kyselině. Tvoje grandiózní a milionová verze konečně prostoupí napovrch a zázáří.
 • Zvýšíš svůj standard ohledně klientů, se kterými spolupracuješ. Přepneš se z módu "musím hledat klienty" na "vybírám si klienty, protože oni oslovují mě".
 • Nastavíš si svoje nové (grandiózní) produktové portfolio, zjednodušíš svoje podnikání a budeš schopná s naprostou lehkostí prodávat svým klientům
 • Zvýší se tvoje finanční standardy a vnitřní finanční strop. Miliony pro tebe přestanou být tabu (pokud se touto cestou budeš chtít vydat) a budeš si účtovat několikanásobné finanční částky za tvé produkty než dosud. Tvoji spříznění klienti ti je s radostí zaplatí.
 • Razantně se posílí tvoje sebeláska, vnímání vlastní hodnoty a hranice. Zkvalitní se tedy nejen tvoje klientela, ale i tvoje osobní vztahy.
 • Půjdeš do akce! Už žádná prokrastinace, žádné odkládání tvých snů na zítra, ale budeš realizovat svou grandiózní vizi

V tomto programu se naučíš všechny principy a enegetické postupy, které mým klientkám pravidelně přináší příjmy v prodejních kampaních kolem 1 000 000 Kč a mně samotné za poslední 4 roky vydělaly 30 000 000 Kč.

Aless mi v minulosti pomohla s odstraněním bloků, když jsem připravovala svou první velkou kampaň a s její podporpou jsem se stala milionářkou. Rozhodla jsem se poté spolupracovat s Aless dál a hned v prvním týdnu spolupráce jsem vydělala 400 000 Kč a v ten samý měsíc se moje výnosy vyšplhaly na milion Kč.

Spolupráci s Aless rozhodně doporučuju, protože na vás nezůstane kámen na kameni. Ale musíte být připraveny jít do akce, makat a chtít se posouvat!

Štěpánka VernerováModerní čarodějka, autorka projektu Tvůrci Nové Země

Investice do Akcelerátoru mě doslova katapultovala na vyšší level. Byla to energetická vstupenka, kterou jsem ve svém podnikání opravdu potřebovala.

Hned v prvním měsíci jsem si sáhla na svých prvních téměř 100 000 Kč za měsíc, následně mi přišla vize na tvorbu projektu Bohatá Koučka nové doby.

Zvýšila jsem ceny za svoje programy a Aless mě nakopla si nastavit cenu za individuální business mentoring za 300 000 Kč, na který se mi už přihlásila první klientka!

Akcelerátor rozhodně doporučuju, protože pokud chcete, změní vám život.

Lenka MichalčákováLuxury Business Mentor
Oslovila jsem Aless díky jejímu úspěchu v poslední kampani. Naprosto mě nadchly její výsledky a chtěla jsem si tuto možnost otevřít pro sebe. Spolupracovaly jsme 2 měsíce a mně se podařilo vydělat v jedné kampani 660 000 euro (cca 17 000 000 Kč), což je můj absolutní rekord.
Katarína RunaPrůvodkyně žen
Každý den děkuji sobě i Aless za to, že jsem vstoupila do Akcelerátoru. Rozhodně díky vstupu prožívám doskud největší business transformaci, která prostupuje do dalších oblastí mého života. Aless jsem začala sledovat od prosince 2020, ale bála jsem se vstoupit. Odhodlala jsem v květnu 2020 a 6 dní po vstupu jsem obdržela majetek v hodnotě 160 000 Kč. Také se mi podařilo v průběhu mojí kampaně prodat produkt svým božským klientkám s výnosy 400 000 Kč. Pokud vás to volá, neváhejte. Čeká vás velká transformace.
Alena Aika JindrováSpi-rituální mentorka pro podnikatelky
á ti to prostě musím napsat! Vůbec nevím, kde začít. Před měsícem a půl jsem si koupila akcelerátor. S nulou. Nevěděla jsem, absolutně jak to dám. Mám dluhy. A žila jsem od výplaty k výplatě a teď? Z 20.000,- měsíčně jsem teď na 160.000,- , celá investice do akcelerátoru se vrátila. A to jsem v půlce dělání všech modulů. 😍🙏🏼 A nejen finanční ale i jiné zázraky se dějí. 💫 Moc ti takto děkuju. Děkuju, že jsi vytvořila tuto možnost. A tak moc se těším, co mě ještě čeká dál. Protože toto je teprve začátek. 🔥 Díky, díky, díky! 🙏🏼
Naomi Hořejšová

Když jsem poznala Aless, měla jsem 12 000 Kč měsíčně v kapse, žádnou konkrétní představu o podnikání a jeden velký sen, který se bohužel nerealizoval.

Nevěděla jsem, jak začít, s jakým tématem tak, aby mi to fungovalo, proto jsem se rozhodla pro spolupráci s Aless.

Už po prvním setkání jsem věděla, co přesně mám dělat, jak uchopit svoje podnikání a jaká je opravdová vize v souladu s mou duší.

Díky této spolupráci jsem se dostala do fáze, kdy jsem vydělávala 70 000 Kč měsíčně, měla jsem vybookováno i na měsíc dopředu a i když jsem si pak po nějaké době vzala volno, klienti mě oslovovali dál, i bez mé aktivní sebepropagace.

Alessandra je úžasnou mentorkou, která umí propojit duchovno, energetické zákonitosti a hmotu tak, aby vše zapadlo do sebe jako puzzle a aby vše začalo fungovat i v naší fyzické realitě. Je pro mě první podnikatelkou, která mě dovedla až tam, kde jsem dnes a díky které můžu šířit svoje poslání a pomáhat spoustě lidem.

Gabriela GočevaWoman's healing evolution

Hned první měsíc, ve kterém jsme s Aless spolupracovaly, se zvýšily moje obraty o 70 %. Zároveň ve mně dozrála i myšlenka na zbrusu nový projekt, ve kterém budu dál předávat svoje know-how. I po několika měsících se utvrzuji v tom, že Akcelerátor byl skutečně skvělá investice, protože se cítím jako královna v prodeji, a to všechno díky změně mého mindsetu, vnímání hodnoty toho, co dělám a toho, že jsem se za to postavila.

Bára SeverinDesignérka spodního prádla
Akcelerátor mi změnil život, a to ho zdaleka nemám celý dokončený. Stačil modul Upgrade vědomí a pochopení mých darů duše a začal jsem se zbavovat veškeré zátěže, která mě brzdila v úspěchu. Dnes bych za takový program dal i 500 000 Kč, protože hodnota je absolutně nevyčíslitelná.
Michal ŘíčánekMentor for limitless life

Program je pro tebe, pokud...

 • Jsi podnikatelka, která si je vědoma toho, že ona sama si tvoří vlastní realitu, a tedy i podnikání, a chce to dělat vědomě
  Už nechceš, aby se podnikání dělo tobě, ale chceš si ho opravdu tvořit - od finančních výsledků, po podobu spolupráce s tvými ideálními klienty.
 • Chceš, aby tvoje energie podporovala tvoje podnikání tak, abys toho dělala fyzicky méně, ale vydělávala více a neustále finančně rostla
 • Chceš jednoduše řečeno vědět, jak se posunout ne o jeden, ale o desítky levelů výš, a chceš se učit od někoho, kdo byl schopen za 1 rok zvýšit svoje příjmy desetinásobně
  Všechny vědomosti, principy a triky, které jsem používala pro svůj růst, ti naservíruju na zlatém podnose právě v Akcelerátoru
 • Si ráda jedeš ve vlastním tempu, jsi samostatná a nepotřebuješ přímou podporu a vedení mentora
  Pokud ovšem spolupracuješ s nějakým mentorem právě teď, Akcelerátor je naprosto fantastickým doplněním a game-changerem

Program pro tebe naopak není, pokud

 • Pokud očekáváš, že vstoupíš do programu a věci se "stanou samy"
  Žádný program není samospásný. Práce je na tobě a tvoje zodpovědnost je, jakým způsobem přistoupíš k materiálům a informacím, které získáš
 • Očekáváš ode mě přímou podporu a vedení
  Program je samostudium, protože i já takto nejradši procházím programy. Je celý nastaven tak, abys žádnou podporu nepotřebovala, ale samozřejmě je k dispozici skupina, ve které můžeš klást svoje otázky
 • Potřebuješ, aby se ti někdo věnoval individuálně
  Kombinace individuálního mentoringu a Akcelerátoru je více než vhodná. Pokud jsi ale člověk, co potřebuje podpořit, přímé vedení a to, aby ti někdo říkal, co a jak máš přesně dělat, raději si vyhledej přímou 1:1 spolupráci.
 • Máš nerealistická očekávání ohledně výsledků, které získáš
  Každý člověk je individuální. Někdo vleze do Akcelerátoru a peníze se mu okamžitě vrátí v další objednávce, u někoho to trvá delší čas. Vše záleží na tom, jak moc je tvoje energie otevřená, jak moc jsi doopravdy otevřená změně a jaké jsou tvé aktuální bloky a limity.

CO TĚ ČEKÁ A NEMINE?

 • 10 modulů
  Které budou pracovat s tvým mindsetem, energií, ale dostaneš i naprosto praktické kroky k tomu, jak rozjet grandiózní verzi tvého podnikání
 • Mapa duše & energetic selling blueprint
  Zjistíš, kdo jsi na úrovni duše a jaký je tvůj přirozený způsob prodeje, a díky tomu se budeš schopna rychle otevřít k přijímání mnohem větší hojnosti
 • Podpůrná skupina na FB
 • VIP VERZE: Bonusové programy
  Mistrovství v energetickém prodeji
 • VIP VERZE: 1 strategy business konzultace
  se spirituální business koučkou Silvií Solárikovou

Program je bez mého přímého vedení, nejedná se o mentoring, ale samostudium. Podporu získáš skrze FB skupinu, ve které ti budu, pokud bude potřeba, odpovídat na tvoje otázky.

Níže najdeš popis jednotlivých modulů a manuál k Akcelerátoru, ve kterém si můžeš přečíst detailnější popis.

MODULY V PROGRAMU

Upgrade vědomí

Jeden z nejdůležitějších modulů, který ti poslouží neustále, ať už se budeš chtít dostat na jakýkoliv level Naučíš se, jak se přepnout do vědomí tvůrce (ne jen tak pim pam, ale doopravdy), co to obnáší a naučíš se pracovat efektivně a hravě s tvým podvědomím.

Aktivace potenciálu

Prožitkový modul plný transformačních meditací, které ti změní vnímání sebe sama a aktivují tvou grandiózní inspiraci. Někdy ale k tomu zlatu uvnitř nás vede trnitá cesta, takže ti to pravděpodobně vyplaví i nějaké bloky, strachy a sračky. Od toho ale budeš mít metodu EST, aby sis je mohla zpracovat.

Podnikání prakticky

V tomto modulu se naučíš základy marketingu, jak si budovat komunitu, jak mít aktivní komunitu a jak této komunitě prodávat. Nadefinuješ si jasně svou podnikatelskou vizi, kdo je tvůj ideální klient, s čím přesně mu pomáháš a na základě toho vytvoříš svoje grandiózní služby a další produkty.

Hojnost a peníze

V tomto modulu se podíváš na hojnost a peníze naprosto odlišným způsobem. Naučíš se, o čem je skutečně hojnost a že to není pouze o money-mindsetu. Přenastavíš se na úplně novou vlnu hojnosti a cenotvorby. Přestaneš si účtovat za svoje služby drobné, ale začneš se konečně oceňovat tak, jak si zasloužíš.

Královská manifestace

Každý si přeje se naučiš zhmotňovat přání na povel... Představ si, že by sis řekla, že chceš v prodejní kampani vydělat milion a ono by se to opravdu stalo. Díky tomuto modulu se naučíš, jak správně zhmotňovat svoje záměry a jaké vesmírné zákony za tím stojí.

Energetický prodej a marketing

Prodej. To slovo, kterého se spousta podnikatelek děsí, ale bez něho to nejde. Nejen, že změníš kompletně svůj pohled na prodej, ale naučíš se, jak nechat tvou energii prodávat za tebe, aby sis tento proces mohla opravdu užívat.

Soulad s duší

Naše duše je reservoárem životodárné božské energie, a tedy hojnosti. Dostaneš ode mě Mapu duše a přesný návod, jak aktivovat tvoje unikátní dary, tak, abys raketově vystřelila svoje podnikání ke hvězdám.

Aktivuj svou milionovou verzi

Aktivujeme tvou milionovou verzi, která v tobě dřímá. Dozvíš se, co je tajemstvím vydělávání milionů a jak si přitáhnout milionové klienty.

Energetic Selling Blueprint UPGRADE

5dílný trénink, který tě rychle naučí energetické principy úspěšného podnikání, a zároveň tě připraví na veškerý obsah v Akcelerátoru.

Metoda EAT

Energetická Alchymie Transformace - jedná se o velice jednoduchou a funkční metodu čištění bloků, kterou se naučíš během pár hodin, a budeš moci velice rychle zatočit se všemi tvými limity, strachy a traumaty. Díky této metodě neexistuje, že bys nedokázala jít vpřed a neviděla výsledky.

Možná mi to nebudeš věřit, ale ještě v dubnu 2018 jsem byla tam, kde jsi pravděpodobně teď ty.

Vydělávala jsem 8 000 Kč měsíčně a klienti mě pořád odmítali. I když si objednali ode mě službu, nakonec mi ani nezvedli telefon. Pracovala jsem pod koučovací agenturou, řídila se jejich postupy a nefungovalo mi to. Věděla jsem, že musím něco změnit. Příspěvek na toto téma si můžeš přečíst na instagramu.

Co jsem udělala a jak to dělám se svými klientkami?

 • Začala jsem si zpracovávat všechny bloky, emoce a příběhy, které mě nutily věřit tomu, že já nejsem dost dobrá a že na to nemám
 • Poznávala jsem do hloubky svojí duši a to, jaké jsou její dary a kvality
 • Pochopila jsem, jak funguje tato realita a jak fungují energetické zákonitosti, a že abych měla hojnost, MUSIM JI NAJÍT UVNITŘ SEBE
 • Investovala jsem do svého profesního vzdělávání a v roce 2019 i do prvního mentoringu
  Protože když jde podnikatel po té cestě sám, dosáhne určitého stropu a vnímá, že je potřeba se učit od zkušených a mít podporu.
 • Šla jsem do akce, překračovala komfortní zónu a chybovala.
  Protože i chyby k podnikání patří a perfekcionismus není tvůj kámoš

Co se stalo v realitě?

 • Za rok 2018 jsem vydělala celkem 523 000 Kč.
 • Za rok 2019 to bylo 981 000 Kč.
 • Za rok 2020 jsem dosáhla výnosů ve výši cca 10 000 000 Kč.
 • V červnu 2021 jsem dosáhla výsnosů během týdenní kampaně ve výši 13 879 000 Kč

Co vše je součástí programu?

10 hlavních tréninků

Týkající se práce se sebou a svou energií, manifestace a jak se stát tvůrcem svojí reality, (energetického) prodeje, práce s nastavením mysli ohledně peněz, podnikatelským nastavením, definování ideálního klienta a nastavení vize v souladu s duší.

Mapa duše

Dostanete kompletní mapu duše s informacemi o tom, jaké jsou hlavní dary vaší duše, jaký je ideální podnikatelský přístup v souladu s vašimi dary, jaké jsou ideální způsoby zhmotňování přání v souladu s vaší duší a jaké jsou příznaky toho, že nejste v souladu s duší.

Více informací →

FB skupina

Která opravdu žije! Všechny členky akcelerátoru se navzájem podporují a nakopávají. Když ti bude ouvej nebo budeš chtít oslavit svoje úspěchy, s námi to můžeš sdílet. Já sama přispívám čas od času do skupiny svými vhledy, cestou a zkušenostmi a sdílím tam ze své business cesty to, co běžně na sociální sítě nedávám.

[POUZE SOUČÁSTÍ VIP VERZE] 1:1 strategy spiritual business konzultace

Po vypracování mapy duše získáš možnost si domluvit individuální konzultaci se spirituální business koučkou Silvií Solárikovou, se kterou probereš svoje dary duše, poradí ti na základě tvojí individuální situace, jakým modulem v Akcelerátoru začít, a co je důležité pro to, abys podnikala efektivně a ve FLOW v souladu s tvými dary duše

[POUZE SOUČÁSTÍ VIP VERZE] Online trénink Mistrovství v energetickém prodeji

6modulový program specializující se na téma prodeje skrze tvou energii. Očekávej, že půjdeš do velké hloubky a zpracuješ velké množství bloků a limitů, naučíš se analyzovat svou energii a objevíš svůj unicorn factor.

Více informací →

Jaká je hodnota tohoto programu?

10 hlavních tréninků
200 000 Kč
Mapa duše
Business verze
11 000 Kč
Energetic Selling Blueprint
Dostaneš načtené tvoje prodejní archetypy - tedy způsob, jakým se ukazovat na sociálních sítích tak, abys přitahovala své spřízněné klienty
10 000 Kč

Hodnota všech položek: 221 000 Kč

CENA PRO TEBE JE: 80 000 KČ (s možností rozdělit na 5 splátek)

Alessandra Lanzafame není zodpovědná a není schopna garantovat tvé výsledky a tvou schopnost vydělat peníze či vybudovat profitující podnikání jejími nápady, informacemi, doporučenými nástroji či strategiemi. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.

Nejčastější otázky

Jako fakt bych strašně chtěla vstoupit, ale je to prostě moc peněz

Chápu, že v tuto chvíli se ti zdá částka za program vysoká. Z tohoto důvodu jsem umožila možnost splácení 12 měsíců. Z energetického pohledu dáváš ovšem najevo, že jsi ochotná do sebe a svého podnikání investovat, a to ti budou odrážet i tvoji klienti. Máš tady jedinečnou příležitost integrovat VŠECHNY podstatné komponenty energetického podnikání, projít velmi rychlou transformací a peníze vydělat v desetinásobně větším množství. Pokud tě duše kope, abys do toho šla, ale hlava na tebe řve, že je to nebezpečné - poslechni duši, protože ona tě sem zavedla a ví přesně, co dělá. Uvidíš, že nebudeš litovat.

Jak přesně program funguje?

Hlavní část programu jsou tréninky v členské sekci zaměřené na různé oblasti, které ti pomohou akcelerovat tvoje podnikání ve formě videí, pracovních listů, meditací a vizualizací. Do materiálů a do celého projektu jsou vkládány silné energetické záměry, tedy už jen tím, že si začneš procházet dané materiály, se bude dít transformace (moje duše má z 55 % transformátorskou energii, takže si to představ :-D ). Po obdržení mapy duše si zarezervuješ termín individuální konzultace s tvou spirituální business koučkou, která ti pomůže tyto informace uvést do kontextu tvého podnikání, poradí ti, čím v Akcelerátoru začít a jak odstartovat tvou grandiózní cestu.

Kdy se mi vrátí investice do programu?

To velmi záleží na tvém záměru a zejména na tom, jak poctivě budeš procházet všechny tréninky a opravdu dělat změny ve tvém podnikání. Z energetického pohledu se takovéto investice vrátí velice rychle, klidně i do měsíce od vstupu, ale to závisí na tom, zda už máš fungující podnikání a nějaké produkty nebo je budeš teprve tvořit. Je potřeba, abys byla v tomto směru realistická a vycházela z tvých současných podmínek.

Jak poznám, že je tento program právě pro mě?

Pokud chceš růst, jsi ochotná převzít zodpovědnost za svůj život a nebudeš předpokládat, že za tebe někdo něco udělá, tak je program stoprocentně pro tebe. Pokud potřebuješ velkou podporu a cítíš, že to nezvládneš převážně sama, tak si najdi raději mentora, který se bude věnovat individuálně tobě. Také bych program nedoporučila někomu, kdo chce teprve začít podnikat, vůbec neví, co se sebou, co by chtěl dělat, nezná sám sebe a vnímá podnikání jako způsob k rychlým penězům. Tenhle program je pro podnikatelky, které skrze svoje podnikání chtějí něco opravdu dokázat, touží po správných informacích a po systému, který je bude podporovat do konce života, a mentora vnímají jako někoho, kdo je popostrčí, navede, ale nebudou na něj svalovat to, že nemají výsledky do 5 minut.

Co když mi nebude program vyhovovat? Vrátíš mi peníze?

Ne. Mým záměrem je, aby do tohoto programu vstoupily podnikatelky, které to myslí stoprocentně vážně, chtějí se posunout a nejdou si jen něco "zkoušet". Mám 100 % důvěru v kvalitu služeb a tréninků, které získáš. Také chci, abys byla trošku připosraná z částky, kterou do tohoto programu investuješ, protože to tě bude motivovat, abys opravdu začala makat a přestala čekat na to, až se stane zázrak. Jedině takto převezmeš zodpovědnost. Pokud si nejsi jistá, máš otázky a potřebuješ morální podporu, že to zvládneš, tak si s tebou ráda zavolám.

Kolik mi program zabere času?

Materiály v členské sekci budeš mít k dispozici napořád, tudíž tvoje tempo je zcela na tobě. Vzhledem k množství materiálů je ovšem nadesignovaný tak, abys ho v klidu procházela a vstřebávala 6 měsíců.

Můžu vstoupit kdykoliv?

Do klasické verze půjde vstoupit kdykoliv. VIP verze programu se bude otevírat pravděpodobně 1x, max. 2x ročně. Já už individuálně (kromě členek Akcelerátoru) už pracovat s nikým nechci, tudíž pokud stojíš o spolupráci se mnou, toto je jediná možnost.

Mám už fungující podnikání, je akcelerátor i pro mě?

Samozřejmě. Z tohohle programu bude benefitovat naprosto každý, protože vždy, když se chceme v našem podnikání posunout - chceme navýšit finanční hojnost, mít smysluplnější podnikání nebo větší dopad naší činností, vyžaduje to určitou transformaci a posun vašeho vědomí na vyšší level, a to ti Akcelerátor umožní.