Spirituální business akcelerátor

TRANSFORMAČNÍ BUSINESS PROGRAM

Jediný program tohoto druhu v ČR a SR. Nakopni své podnikání a začni vydělávat!

Nemám o čem přemýšlet, jdu do toho!

Ano, jsem si vědoma toho, že objednávkou se zavazuji ke splacení celé částky programu a nebudu mít nárok na odstoupení od smlouvy. Přečti si nejčastější otázky.

Díky mým technikám, principům, učení, strategiím a zkušenostem moje klientky dosahují příjmů přes 1 000 000 Kč za jednu prodejní kampaň. Přidej se do klubu milionářek a vytvoř si své plně autentické a grandiózní podnikání v souladu S TEBOU, tedy tvou duší.

Jsi podnikatelká, která ví, že je tady pro to, aby dokázala něco grandiózního. Už se nechceš držet zpátky, ale chceš se dostat o několik desítek levelů vpřed. Víš, že limity jsou pouze v tvé hlavě, a toužíš se zbavit veškerých překážek, které ti stojí v úspěchu.

Naučím tě energetické principy milionového podnikání v tomto transformačním a akceleračním programu.

Představuji ti Spirituální Business Akcelerátor. Tvůj vesmírný online urychlovač úspěchu ve formě nabušených tréninků v členské sekci a podpůrné FB skupiny.

Představ si, že do 6 měsíců...

 • Zahajuješ kampaň na svůj první stotisícový produkt
 • Do kampaně se ti přihlašuje více než 10 spřízněných klientů, kteří jsou nadšení z toho, že ti mohou zaplatit takové peníze
 • Užíváš si plody své práce ve finanční podobě! Vymýšlíš další projekty, které budou pomáhat měnit tento svět, naplňuješ svůj grandiózní potenciál
 • Prodáváš na povel. Kdykoli ti přijde nápad na nový produkt, tvoje komunita je naprosto v souladu s tvou energií a kupují, protože jste natolik propojeni, že tvoříš pro ně to, co potřebují, ale zároveň ze srdce to, co tě baví

Budu k tobě upřímná

 • Tvým neustálým váháním a ustupováním dáváš najevo, že to se svým růstem nemyslíš vážně a tvoje realita ti nemůže manifestovat konzistentní a grandiózní výsledky
 • Dokud se uvidíš neustále malá a budeš se držet při zemi, přesně takto tě uvidí (podvědomě) tvoje komunita a svoje spřízněné klienty NIKDY nepřitáhneš
 • Dokud se nepostavíš do své síly a nerozhodneš se BEZPODMÍNEČNĚ pro svůj růst, nikdy ti nepřijde ta správná inspirace na stotisícový produkt v souladu s tvou duší

JAK SE TEDY ROZHODNEŠ? PŮJDEŠ DO TOHO?

Vytvořila jsem pro tebe systém 6 urychlovačů na bázi spirituálních zákonitostí a mých vlastních zkušeností tak, abys ušetřila měsíce a roky práce na sobě, a naskočila jsi na mnohem vyšší level financí, radosti a svobody, než na kterém se momentálně nacházíš!

Ať už jsi v jakékoliv fázi podnikání, tento systém ti vždy pomůže se dostat mnohem dál a v mnohem kratším čase, než kdybys na to šla bez těchto informací. Pokud se naučíš tyto univerzální principy, budeš mít vždy po ruce způsob, jak tvoje podnikání posunout na mnohem vyšší úroveň, nekomfort a strach z růstu se promění v grandiózní zábavu a ať už se v tvém podnikání objeví jakýkoliv problém, budeš schopná si s ním poradit.

MODULY V PROGRAMU

Upgrade vědomí

Jeden z nejdůležitějších modulů, který ti poslouží neustále, ať už se budeš chtít dostat na jakýkoliv level Naučíš se, jak se přepnout do vědomí tvůrce (ne jen tak pim pam, ale doopravdy), co to obnáší a naučíš se pracovat efektivně a hravě s tvým podvědomím.

Aktivace potenciálu

Prožitkový modul plný transformačních meditací, které ti změní vnímání sebe sama a aktivují tvou grandiózní inspiraci. Někdy ale k tomu zlatu uvnitř nás vede trnitá cesta, takže ti to pravděpodobně vyplaví i nějaké bloky, strachy a sračky. Od toho ale budeš mít metodu EST, aby sis je mohla zpracovat.

Podnikání srdcem

Nejsme tady pro všechny, a proto je důležité vědět, komu v souladu s tvou duší dokážeš opravdu pomoci. Získáš spoustu technik a přístupů, jak nejen zjistit, KDO je tvůj ideální klient, ale také, co od tebe doopravdy potřebuje.

Hojnost a peníze

V tomto modulu se podíváš na hojnost a peníze naprosto novým úhlem pohledu. Pochopíš, že mít královskou hojnost není pouze o money mindsetu, ale o úplně odlišných věcech! Také se naučíš, jak mít svoje peníze pod kontrolou místo toho, aby ony ovládaly tebe.

Královská manifestace

Proces zhmotňování záměrů není pro každého stejný. Ty se naučíš, jak manifestovat v souladu s tvým designem duše, a díky tomu budeš schopna realizovat všechny tvoje záměry v podnikání.

Energetický prodej a marketing

Prodej. To slovo, kterého se spousta podnikatelek děsí, ale bez něho to nejde. Nejen, že změníš kompletně svůj pohled na prodej, ale naučíš se, jak nechat tvou energii prodávat za tebe, aby sis tento proces mohla opravdu užívat.

Soulad s duší

Naše duše je reservoárem životodárné božské energie, a tedy hojnosti. Dostaneš ode mě Mapu duše a přesný návod, jak aktivovat tvoje unikátní dary, tak, abys raketově vystřelila svoje podnikání ke hvězdám.

Vytvoř svůj milionový produkt [dostupné od května 2021]

V tomto modulu ti pomůžu se napojit na tvou milionovou verzi, přemýšlet o milionových produktech a krok po kroku tě dovedu k tomu si takový produkt vytvořit. V souladu s tvou přirozeností.

Vstup do jediného programu tohoto druhu v ČR a SR. Propoj duchovno a podnikání, přestaň se dřít pro pár kaček, ale rozjeď s námi grandiózní jízdu.

Co přesně se bude dít s tebou v Akcelerátoru, pokud se do toho opřeš naplno?

 • Pochopíš, jak funguje tvoje energie, co je na ní přitažlivé pro tvé ideální klienty, a zbavíš se všech bloků, které ti stojí v cestě
 • Zjistíš na základě tvojí vnitřní moudrosti, kdo je tvůj ideální klient, energeticky se s ním propojíš a začneš ho manifestovat do tvojí fyzické reality
 • Zjistíš, co je tvůj unicorn factor - zóna génia v rámci zóny génia - což je to, co od tebe tvoji spříznění klienty vyloženě VYŽADUJÍ, a ty v tom naprosto exceluješ [v rámci dodatkového programu Mistrovství v energetickém prodeji]
 • Navýšíš svůj finanční strop na minimálně 1 000 000 Kč
 • Půjdeš do akce! Už žádná prokrastinace, žádné odkládání tvých snů na zítra, ale budeš realizovat svou grandiózní vizi

Možná mi to nebudeš věřit, ale ještě v dubnu 2018 jsem byla tam, kde jsi pravděpodobně teď ty.

Vydělávala jsem 8 000 Kč měsíčně a klienti mě pořád odmítali. I když si objednali ode mě službu, nakonec mi ani nezvedli telefon. Pracovala jsem pod koučovací agenturou, řídila se jejich postupy a nefungovalo mi to. Věděla jsem, že musím něco změnit. Příspěvek na toto téma si můžeš přečíst na instagramu.

Co jsem udělala a jak to dělám se svými klientkami?

 • Začala jsem si zpracovávat všechny bloky, emoce a příběhy, které mě nutily věřit tomu, že já nejsem dost dobrá a že na to nemám
 • Poznávala jsem do hloubky svojí duši a to, jaké jsou její dary a kvality
 • Pochopila jsem, jak funguje tato realita a jak fungují energetické zákonitosti, a že abych měla hojnost, MUSIM JI NAJÍT UVNITŘ SEBE
 • Investovala jsem do svého profesního vzdělávání a v roce 2019 i do prvního mentoringu
  Protože když jde podnikatel po té cestě sám, dosáhne určitého stropu a vnímá, že je potřeba se učit od zkušených a mít podporu.
 • Šla jsem do akce, překračovala komfortní zónu a chybovala.
  Protože i chyby k podnikání patří a perfekcionismus není tvůj kámoš

Co se stalo v realitě?

 • Za rok 2018 jsem vydělala celkem 523 000 Kč.
 • Za rok 2019 to bylo 981 000 Kč.
 • Za rok 2020 jsem dosáhla výnosů ve výši cca 10 000 000 Kč.

Ale hlavně se kompletně změnil můj vztah k sobě, přestala jsem honit za penězi

a zažívám svobodu na emoční, mentální i finanční úrovni.  A k tomu chci pomoci

i tobě, protože TY na TO MÁŠ!

Co vše je součástí programu?

8 hlavních tréninků

Týkající se práce se sebou a svou energií, manifestace a jak se stát tvůrcem svojí reality, (energetického) prodeje, práce s nastavením mysli ohledně peněz, podnikatelským nastavením, definování ideálního klienta a nastavení vize v souladu s duší.

Online trénink Mistrovství v energetickém prodeji

Obsahující informace o tom, jak pracovat s dary duše, s vnitřními (podnikatelskými) archetypy, jaká je vaše dominantní mimosmyslová schopnost (ke zjištění toho, jakým způsobem k vám chodí poselství a informace) a další mini-tréninky související s manifestací a tvořením vlastní reality.

Mapa duše

Dostanete kompletní mapu duše s informacemi o tom, jaké jsou hlavní dary vaší duše, jaký je ideální podnikatelský přístup v souladu s vašimi dary, jaké jsou ideální způsoby zhmotňování přání v souladu s vaší duší a jaké jsou příznaky toho, že nejste v souladu s duší.

Metoda EST

Součástí SBA je také možnost pracovat s metodou EST – duchovní metoda, která vám efektivně pomůže, co nejrychleji odstranit všechny bloky, strachy a limity tak, aby vás zbytečně nebrzdily na vaší cestě ke grandióznímu podnikání a hojnosti.

FB skupina

Která opravdu žije! Všechny členky akcelerátoru se navzájem podporují a nakopávají. Když ti bude ouvej nebo budeš chtít oslavit svoje úspěchy, s námi to můžeš sdílet. Já sama přispívám čas od času do skupiny svými vhledy, cestou a zkušenostmi a sdílím tam ze své business cesty to, co běžně na sociální sítě nedávám.

Co je to?

Součástí akcelerátoru jsou následující produkty, pokud se o nich chceš dozvědět více, stačí kliknout. :-)

Jaká je hodnota tohoto programu?

7 hlavních tréninků
120 000 Kč
Mapa duše
Business verze
10 000 Kč
Metoda EST
Všechny 3 levely
29 000 Kč
Živá vysílání ve skupině
Na základě vašich podnětů
59 000 Kč
Online trénink Mistrovství v energetickém prodeji
K dispozici od 17.5.2021.
45 000 Kč

Hodnota všech položek: 263 000 Kč

PRO TEBE JE CENA

120 000 Kč vč. DPH

Respektive je to 10 000 Kč měsíčně (rozděleno na 12 splátek)

Máš zájem o VIP verzi a přímé vedení mě a dalších mentorek?

Co lidé říkají o práci se mnou v rámci jiných služeb?

Když jsem poznala Aless, měla jsem 12 000 Kč měsíčně v kapse, žádnou konkrétní představu o podnikání a jeden velký sen, který se bohužel nerealizoval.

Nevěděla jsem, jak začít, s jakým tématem tak, aby mi to fungovalo, proto jsem se rozhodla zakoupit u Aless Mapu duše.

Už samotné zjištění mých darů a způsob, jakým se projevují, bylo pro mě velmi zásadním momentem, tím nejdůležitějším momentem se však pro mě stal vstup do podnikatelské Mastermind, kterou Aless vede. Už po 14 dnech od prvního videohovoru v Mastermind jsem naprosto přesně věděla, jakým způsobem uchopit moje podnikání tak, aby fungovalo s lehkostí a zároveň aby mi přinášelo hojnost.

Po měsíci v Matermind mám na účtě poprvé v životě 60 000 Kč, vybookováno na 3 týdny dopředu a konečně mám pocit, že jsem našla to, co je skutečně moje a v čem opravdu vynikám!

Alessandra je úžasnou mentorkou, která umí propojit duchovno, energetické zákonitosti a hmotu tak, aby vše zapadlo do sebe jako puzzle a aby vše začalo fungovat i v naší fyzické realitě. Je pro mě první podnikatelkou, která mě dovedla až tam, kde jsem dnes a díky které můžu šířit svoje poslání a pomáhat spoustě lidem.

Gabriela Gočeva

Musím se s vámi podělit o obrovský AHA moment, který se mi dnes stal. V posledních měsících jsem Aless moc nesledovala. Věnovala jsem se „svému písečku“ a rozvíjela svůj projekt, na čemž samozřejmě není nic špatného.

No jo, jenže během těchto měsíců se mi jaksi zaprášil můj business mindset! Začala jsem (aniž bych si to uvědomovala), zabředávat do ještě nevyčištěných vzorců ohledně podnikání. Díky bohu za to, protože jinak bych je neobjevila, že?

Jediný dnešní krátký rozhovor s Aless mě vykopnil snad do vesmíru a já se probudila se slovy: Co to tady doprčic děláš? :-D

Otevřela jsem oči a zjistila, že jsem se cpala do něčeho, co jsem sama nechtěla (šudlat si stovečky). Ne, ne, ne! Moje podnikání je top!! Moje podnikání není pouze zdroj obživy a já tady nejsem pro to, abych vydělávala na to, že budu mít na své výdaje a tím to končí.

JÁ JSEM TADY PROTO, ABYCH MĚNILA SVĚT A ŽILA V NAPROSTÉ HOJNOSTI!

Dámy! Doufám, že vám tento post dodal odvahu i inspiraci!

Štěpánka Vernerová

Ahoj, jdu se podělit o své dojmy a zážitky – od včera mám mapu duše.

Je krásná, pro mě ideální, protože jsem si vlastně zpětně projela svůj život a vše, co se tam píše moje duše někdy v minulosti projevila „zájem“ dělat. No jo, jenže tenkrát jsem mapu neměla a nevěděla tedy všechny souvislosti, které teď krásně zapadly do sebe. 😊 A já najednou vidím, že nejsem divná, proto, že jsem jiná, než ostatní apod., ale naopak, zažila jsem pocit toho, když „jste doma“, toho, že najednou cítíte, že jste v pořádku přesně tací, jací máte být.

Samozřejmě, že na mne sedí na milion procent vše, co je v mapě uvedeno jako charakteristika toho, když nejste v souladu s duší, a to já tedy vážně nebyla. Byla jsem pro Aless pěkný oříšek. No spíš para ořech, nebo ještě lépe pořádný kokosový ořech, který by prostě jen tak někdo nerozlousknul.

Jenže Aless není jen tak někdo, dala do toho vše, co měla a podezírám jí krapet, že i toho, co neměla :-D a najednou se to po dvou dnech povedlo. Moje duše ji k sobě konečně pustila. A to si s ní moje duše nejdřív dost hrála, vymýšlela si a vůbec nechtěla spolupracovat. Ale protože je Aless geniální a ví přesně, co dělá, tak to nevzdala a dotáhla to do konce. Já mezitím už ztrácela naději, ne, že ne, propadala panice, že já budu ta „vyvolená“, která mít mapu duše nebude. Nic takového se nakonec naštěstí nekonalo a já díky Aless vím všechno, co jsem potřebovala vědět, a také jsem zpátky napojená na zdroj a můžu konečně fungovat ze své superpower, respektive ze svých superpowers. 😊

Aless, díky moc ještě jednou a ještě milionkrát, protože nebýt tebe, tak je moje duše pořád někde odpojená a já bych se plahočila životem a netušila, kam se vrtnout. Aless, jsi nejvíííííc 😊

z FB skupiny

#reference Energetická business analýza

Mít Aless na hodinu jenom pro sebe? To chceš!

Už nějakou dobu zkouším nemít očekávání a nechávám se překvapovat. No i kdybych očekávání měla, těžko bych si dokázala představit tu smršť informací. Skoro jsem si nestíhala dělat poznámky!

Aless na nic nečeká, jde rovnou k jádru věci a postupně vytahuje na světlo všechna témata, o kterých možná trochu tušíte, ale sami od sebe je ze sklepa nevytáhnete.

Bylo to, jako kdybychom se znaly roky. Aless přesně ví, kde, co drhne a kde to prošťouchnout, aby se prolomily ledy. Těším se, až si zpracuju všechny domácí úkoly, které se v mých poznámkách objevily. U jednoho Aless podezírám i z telepatie, protože jsem to chtěla udělat už tak týden před naším hovorem!

Pokud uvažujete, jestli se k Aless objednat, jděte do toho. Možná to bude chvílemi nepříjemné, něco jako „Jak to, že mě tak dobře zná?“ a „Tohle přece nikdo neví!“. Ale holt je asi potřeba slyšet to nahlas 😊

A rozhodně doporučuju dělat si poznámky. Ono si sice budete myslez, že „tohle přece nemůžu zapomenout“, ale můžete. A zapomenete.

Jsem nadšená, že jsem se na analýzu objednala a až si zpracuju vyvstalá témata, nejspíš se objednám znovu. <3

Kateřina Jandlová

Koupila jsem si od Aless mapu duše, protože jsem potřebovala najít správnou cestu životem. Jsem z ní unešená, doslova jsem se zamilovala do své duše. Je v ní detailně popsáno, jaké mám hlavní i vedlejší dary, jak je uchopit v životě i podnikání a jakým způsobem se navrátit zpátky ke své duši. Neskutečně moc se mnou rezonuje, je tam vše, o čem jsem celý život nila, ale nedokázala si představit, ani si dovolit tohle žít. Mockrát děkuji za nakopnutí na mojí správnou jedinečnou a úžasnou cestu v souladu se svou duší. Po zakoupení mapy duše i metody EST jsem přehodnotila svůj budoucí život, ukončuji vše, co nedělám z hlavního daru a těším se na můj nový snový život. Bez Aless a její mapy duše a EST bych nikdy nesebrala odvahu žít své sny. DĚKUJU <3 <3

Lenka Cabrnochová

Super. Jsem ráda, že jsem do sebe investovala a pořídila si tvůj program, normálně každou korunu v kapse třikrát obrátím, třeba jako koupi melounu zvažuju týden, protože je to „risk“ – do melounu nevidím, s jabkama je to jistější. Ale s EST 1 a 2 to bylo naprosto spontánní a bez váhání, a navíc mi téměř okamžitě přišly prostředky i na 3, asi zázrak prostě… Můj první AHA moment je, že můj finanční nedostatek není způsoben v dětství často slyšeným „peníze poctivou prací nevyděláš“ a „peníze kazí ducha“ atd., a ani tím, že „nejsem dost dobrá“ a „nezasloužím si“ – tohle všechno se domnívám mám už zpracovaný, ale je to STRACH ZE ZTRÁTY, protože kdo nic nemá, o nic nepřijde. To samé platí pro partnerské (i přátelské) vztahy… tak šupajdim čistit. <3

z došlé korespondence

REFERENCE NA ENERGETICKOU ANALÝZU S ALESS

V úterý jsem s Aless absolvovala EA. Aless se dokázala napojit a zjistit, co mě blokuje a na čem je potřeba zapracovat a co je pro mě vhodné.

Řadu věcí mám již zpracovaných a také jako koučka a terapeutka mohu lépe vést druhé. 😊

Na druhou stranu, ráda na sobě pracuji a vím, že mám ještě hodně práce před sebou.

Za práci Aless jsem nesmírně vděčná. Po dlouhé době jsem slyšela konkrétní informace, důležité pro můj osobní rozvoj.

Aless mohu jedině doporučit všem, co se chtějí dozvědět něco více co:

- tuší, říká jim jejich intuice, ale mysl ji převálcuje,
- chtějí se pohnout z místa,
- chtějí si užít „OUT OF THE BOX“ a brát ho za kámoše
- chtějí vystoupit z osobních, rodových a karmických bloků.

Petra Kubálková

Je to tak týden, co jsem dostala mapu své duše a jak už tady je zvykem, taky se podělím o dojmy.

Když jsem si přečetla své SP z jedné se mi chtělo trochu blinkat a z druhé jsem se smála téměř až k slzám. No musela jsem se podívat do několika výkladových slovníků, než jsem se mohla ztotožnit s první SP a začít číst.

Navzdory první reakci, vše sedí do puntíku přesně. Tedy lépe řečeno negativní dopady nesouladu sedí úplně, protože to jsem žila 99 % svého života. Ale měla jsem v životě i pár pokusů a chvilek, které byly v souladu s mou duší, a dokonce jsem poslední měsíce přemýšlela o projektech, které jsou opravdu v souladu.

No není to prostě paráda, takové ujištění :-D Věci začínají dávat smysl, otevírají mi nové a nové možnosti, přichází další a další pochopení a velké AHA momenty.

Mapa duše JE opravdu úžasná, jak jsem si představovala, jak jsem si představovala, že bude, a to je prostě úžasné. No zbytek už je na mě, ale konečně se mám čeho chytit a už nemusím bloudit z dvojky do trojky a zase zpátky.

Můžu začít řádit v jedničkách :-D To je prostě nejvíc.

Díky moc Alis

Mia Mirka

Milá Aless, milé ženy,

Jdu sem sdílet svou vděčnost, že jsem se rozhoupala a vstoupila do kurzu EST. – už nějakou dobu jsem věděla, že mě má duše kope směrem k Aless. Další potvrzení přišlo, když jsem se definitivně rozhodla pro EST – jenom tím rozhodnutím, ještě, než jsem s jeho pomocí začala čistit, začaly roztávat ledy okolo mě.

Teď zhruba týden čistím – a je to jízda – neuvěřitelná!

Za prvé – jsem šťourací typ, kterého fascinuje existence v celé své šíři – takže tahle technika mě prostě baví.

Za druhé – jsem hodně zemský typ – zasekávám se, změny ve fyzické realitě bývají velmi obtížné (což se tedy teď už nějakou dobu mění) – teď si užívám tu novou dynamiku, kterou mi EST přináší do života – samozřejmě to neznamená, že se celý den cítím totálně happy, ale vždy po čištění přicházejí chvíle neuvěřitelné lehkosti, kdy s vděčností změny ukotvuji v realitě – což prakticky znamená, že s radostí proměňuji svůj životní prostor a zbavuji se věcí. Když mám chvilku, sedám k čištění.

Taky začíná chodit inspirace a vhledy co a jak já v podnikání – jen si musím zvyknout nosit u sebe notýsek – dost často si pak nejsem schopná vybavit ty skvělé myšlenky, které mi sem tam přicházejí… Zmizel tlak, přišla vděčnost a mám pocit, že na vše mám moooře času (tedy ne, že bych se neměla snažit, ale jsem tak nějak víc v klidu a míru…)

z FB skupiny

Nejčastější otázky

Jako fakt bych strašně chtěla vstoupit, ale je to prostě moc peněz

Chápu, že v tuto chvíli se ti zdá částka za program vysoká. Z tohoto důvodu jsem umožila možnost splácení 12 měsíců. Z energetického pohledu dáváš ovšem najevo, že jsi ochotná do sebe a svého podnikání investovat, a to ti budou odrážet i tvoji klienti. Máš tady jedinečnou příležitost integrovat VŠECHNY podstatné komponenty energetického podnikání, projít velmi rychlou transformací a peníze vydělat v desetinásobně větším množství. Pokud tě duše kope, abys do toho šla, ale hlava na tebe řve, že je to nebezpečné - poslechni duši, protože ona tě sem zavedla a ví přesně, co dělá. Uvidíš, že nebudeš litovat.

Jak přesně program funguje?

Hlavní část programu jsou tréninky v členské sekci zaměřené na různé oblasti, které ti pomohou akcelerovat tvoje podnikání ve formě videí, pracovních listů, meditací a vizualizací. Do materiálů a do celého projektu jsou vkládány silné energetické záměry, tedy už jen tím, že si začneš procházet dané materiály, se bude dít transformace (moje duše má z 55 % transformátorskou energii, takže si to představ :-D ). Jako další součást tohoto programu je FB skupina, ve které budeš moci pokládat otázky, řešit s námi tvá vítězství i výzvy. My budeme do skupiny natáčet živá vysílání, takže obsahu bude mnohem více. Zároveň je ale tempo na tobě. Můžeš procházet jakýkoliv modul jak dlouho budeš chtít (ačkoliv vše bude udělané tak, abys u jednoho modulu strávila cca měsíc), záznamy z živých vysílání budou zůstávat, takže o nic nepřijdeš. VIP verze je popsána níže.

Jaký je přesně rozdíl mezi klasickou a VIP verzí?

Klasická verze programu obsahuje materiály z členské sekce, všechny další bonusy, ale neobsahuje naši přímou podporu. Ano, lidé, kteří si zakoupí klasickou verzi, budou mít přístup ke skupině a ke všem živým vysíláním, ale nebudou se s námi moci přímo radit. VIP verze obsahuje tedy 24 setkání s námi a individuální channeling potenciálu duše, vč 2h konzultace ohledně unikátního přínosu tvojí duše do tohoto světa.

Kdy se mi vrátí investice do programu?

To velmi záleží na tvém záměru a zejména na tom, jak poctivě budeš procházet všechny tréninky a opravdu dělat změny ve tvém podnikání. Z energetického pohledu se takovéto investice vrátí velice rychle, klidně i do měsíce od vstupu, ale to závisí na tom, zda už máš fungující podnikání a nějaké produkty nebo je budeš teprve tvořit. Je potřeba, abys byla v tomto směru realistická a vycházela z tvých současných podmínek.

Jak poznám, že je tento program právě pro mě?

Pokud chceš růst, jsi ochotná převzít zodpovědnost za svůj život a nebudeš předpokládat, že za tebe někdo něco udělá, tak je program stoprocentně pro tebe. Pokud potřebuješ velkou podporu a cítíš, že to nezvládneš převážně sama, tak si najdi raději mentora, který se bude věnovat individuálně tobě. Také bych program nedoporučila někomu, kdo chce teprve začít podnikat, vůbec neví, co se sebou, co by chtěl dělat, nezná sám sebe a vnímá podnikání jako způsob k rychlým penězům. Tenhle program je pro podnikatelky, které skrze svoje podnikání chtějí něco opravdu dokázat, touží po správných informacích a po systému, který je bude podporovat do konce života, a mentora vnímají jako někoho, kdo je popostrčí, navede, ale nebudou na něj svalovat to, že nemají výsledky do 5 minut.

Co když mi nebude program vyhovovat? Vrátíš mi peníze?

Ne. Mým záměrem je, aby do tohoto programu vstoupily podnikatelky, které to myslí stoprocentně vážně, chtějí se posunout a nejdou si jen něco "zkoušet". Mám 100 % důvěru v kvalitu služeb a tréninků, které získáš. Také chci, abys byla trošku připosraná z částky, kterou do tohoto programu investuješ, protože to tě bude motivovat, abys opravdu začala makat a přestala čekat na to, až se stane zázrak. Jedině takto převezmeš zodpovědnost. Pokud si nejsi jistá, máš otázky a potřebuješ morální podporu, že to zvládneš, tak si s tebou ráda zavolám.

Kolik mi program zabere času?

Materiály v členské sekci budeš mít k dispozici napořád, tudíž tvoje tempo je zcela na tobě. Co se týče živých Q&A vysílání, ty budou pravidelně každý týden ve skupině a záznamy tam budou zůstávat, takže si je budeš moci prohlédnout zpětně. Naše podpora pro VIP členky bude trvat do července 2021, skupina ovšem zůstane, takže tam budeš moci psát a žádat o podporu dál.

Můžu vstoupit kdykoliv?

Do klasické verze půjde vstoupit kdykoliv. VIP verze programu se bude otevírat pravděpodobně 1x, max. 2x ročně. Já už individuálně (kromě členek Akcelerátoru) už pracovat s nikým nechci, tudíž pokud stojíš o spolupráci se mnou, toto je jediná možnost.

Co když už mám EST/Mapu duše, dostanu slevu?

Ano, dostaneš slevu 10 %, pokud sis zakoupila oboje (EST+mapa) nebo klasickou verzi mapy duše. Pro zkrácenou se tato sleva nevztahuje, neboť dostaneš jako bonus vypracovanou kompletní. Pro slevový kód mi napiš e-mail.

Mám už fungující podnikání, je akcelerátor i pro mě?

Samozřejmě. Z tohohle programu bude benefitovat naprosto každý, protože vždy, když se chceme v našem podnikání posunout - chceme navýšit finanční hojnost, mít smysluplnější podnikání nebo větší dopad naší činností, vyžaduje to určitou transformaci a posun vašeho vědomí na vyšší level, a to ti Akcelerátor umožní.

Kdo tě provází programem?

Alessandra Lanzafame

Spirituální business a energetická mentorka

Podnikání vnímám jako úžasné sebevyjádření pro naše duše a jako způsob, jak rozvíjet nekonečný potenciál růstu osobnosti, ale i bohatství. Propojuji business a  duchovno prakticky, vtipně, rázně, ale hlavně s rychlými výsledky. Pokud není někdo připraven na mou transformační energii, upřímnost a nakopávání, tak nejsem správný člověk pro něj. V podnikání se pohybuji od roku 2013, takže jsem si nelítala x let na obláčku, ale vydělávala jsem reálné peníze. Nepotrpím si na marketingové strategie, ale na ty energetické jsem master. Pojďse naladit na mou vlnu růstu, transformace a bohatství a uvidíš zázraky, o kterých se ti ani nesnilo.

Kateřina Polčanová

Integrity catalyst

Mojí vášní i darem je odhalovat ženám jejich skutečnou podstatu - dary jejich duše i jejich největší potenciál. To dost často přichází i s odkrytím traumat, bolestí a temnoty, kterou je potřeba s láskou přijmout. Všechny channelingy a vhledy, které lidem dávám, se zároveň automaticky ukotvují i do těla, tím pádem se zrychluje aktivace darů i převedení do reálných činů. Mou vizí je, aby co nejvíce žen objevilo a žilo svou grandióznost, a realizovaly se skrze podnikání.