SUMMIT

(nejen)

DUCHOVNÍHO SEBEPOZNÁNÍ

Pro podnikatele, kteří milují sebepoznání.


5denní summit ZDARMA

10 BÁJEČNÝCH ODBORNÍKŮ NA DANÉ TÉMA

 

11 PŘEDNÁŠEK A ROZHOVORŮ

 

5+1 NADUPADNÝCH DNÍ PLNÝCH VZDĚLÁVÁNÍ

Zvu vás na jedinečný summit, jehož účelem je vás uvést nejen do teorie různých sebepoznávacích systémů, ale zejména vám ukázat, čeho lze díky nim dosáhnout v praxi.

Sebepoznání je klíčovým faktorem pro úspěch v životě, neboť když poznáme svoje silné stránky a přirozenost, můžeme říct NE obecným radám a přístupům, které nás vnitřně škrtí, a mnohdy nás blokují jít do akce a jít si za našimi sny.

Na tomto 5denním summitu se podíváme na různé sebepoznávací přístupy, které vám umožní si vybrat ten, který s vámi nejvíce zarezonuje, a ponořit se do něj naplno.

Čekají vás rozhovory s hosty, kteří vám jednoduchou formou představí sebepoznávací systém, ve kterém jsou sami experti.

Podíváme se na tyto systémy i v kontextu podnikání.

Každý den vás čekají dvě videa – buď rozhovor, nebo samostatná přednáška.

TÉMATA SUMMITU

 • Typologie duší aneb dary duše
  Duše jsou tvořeny z různorodých energií s odlišným účelem. Ani duše tedy nejsou zcela totožné. Podíváme se na to, co jsou to dary duše a jak je využít ve vašem životě a podnikání.
 • Human Design
  Jedná se o systém popisující, jakým způsobem funguje naše aura, jak působíme na okolí a jak přirozeně funguje naše tělo. Dozvíte se, jakým způsobem přistupovat k našemu tělu jako ke zdroji naší moudrosti a intuice.
 • Astrologie & numerologie
  Astrologie je velice komplexní disciplína, která nám ukazuje kompletní mapu našeho života, směřování a životních výzev. Numerologie nám ukazuje zase cykličnost našeho života a to, jakým způsobem nás ovládají vesmírné zákony. V rámci tohoto tématu se také podíváme na to, jak vám může astrologie pomoci v podnikání.
 • Akášické záznamy
  Jsou vesmírnou informační knihovnou, která obsahuje všechny informace, ale nabízí neuvěřitelný nadhled, moudrost a láskyplné vedení na naší cestě. Dozvíte se, jak lze s akášickými záznamy pracovat, a jaké mýty jsou kolem tohoto tématu opředené.
 • Neurotypy
  Naše tělo je plné biochemických procesů, které ovlivňují naše fungování, životní styl, ale i osobnostní rysy. Každý člověk má trošku odlišný hormonální profil, který ovlivňuje to, jaká strava a způsob fyzické aktivity jsou pro nás vhodné. Podíváme se tedy na toto téma právě z pohledu zdravého životního stylu.
 • Práce s podvědomím
  Naše podvědomí v sobě nese veškerou historii našeho života. Naše vzorce, traumata, bloky, ale i náš (potlačený) potenciál. Podíváme se tedy na to, jakým způsobem lze s podvědomím pracovat pro váš osobní rozvoj.

SUMMIT POŘÁDÁ

Alessandra Lanzafame

Business mentorka, Spirituální učitelka
Sebepoznání bylo prvním krokem mého osobního rozvoje a pomohlo mi získat ztracené sebevědomí a najít svůj životní směr. Mou vizí je to, že díky sebepoznání dosáhneme nejen většího přijetí sebe sama a rozvoje vlastního potenciálu, ale také dojde ke zvýšení vzájemného respektu mezi lidmi ve společnosti.

Přihlaš se na summit!

Summit proběhne ve speciální členské platformě. Po vyplnění údajů je potřeba ještě kliknout na odkaz, přes který se tam dostaneš. Nezavírej tedy stránku.