Transformační Business Akcelerátor

VZDĚLÁVÁCÍ BUSINESS PROGRAM

Program založený na znalostech energetických zákonitostí, transformace tvých stínů a ztělesnění osobní moci tak, aby ses stala stala leaderem tvého podnikání v každém jeho aspektu

Vstup do programu s 12měsíční podporou se uzavře 26.6.2022
ve 22:00.

Vstupem do programu získáváš obsah, který ti zůstane doživotně, a moje vedení v rámci programu Shadow Mastery na 12 měsíců.

 

Všechny podmínky, které jsou platné pro tento program, platí i pro variantu, když si zakoupíš Transformační Business Akcelerátor.

Nemám o čem přemýšlet, jdu do toho!

Ano, jsem si vědoma toho, že se jedná o online program v rámci členské sekce s vedením Alessandry na 12 měsíců v rámci FB skupiny a že se objednávkou zavazuji ke splacení celé částky programu, tedy nebudu mít nárok na odstoupení od smlouvy dle obchodních podmínek. Vím, že program lze zaplatit naráz nebo na 4 splátky.

Přečti si nejčastější otázky.

Transformační Business Akcelerátor je tvou vstupenkou do světa opravdové magie
v podnikání díky aplikaci energetických zákonitostí a hloubkové archetypální práce s tvým (pod)vědomím. Tento program je jedinečný a i když jich je na trhu mnoho podobných, tady půjdeme ještě více do hloubky, než si dokážeš představit. Dále už to nejde, věř mi. :-D Proč?

Protože sama neustále rostu, učím se od předních leaderů, kteří sami vybudovali mulitmilionová podnikání díky efektivní a správné práci s energií a vědomím.

Je to transformační program, který tě vezme do hlubin sebe sama. Je absolutním zrcadlem tvojí energie a opravdového vnitřního nastavení.

Akcelerátor je koncipován tak, aby zcela otevřel tvou energii a otevřel ti přístup k tvému potenciálu tak, aby ses mohla bezpodmínečně posunout do své grandiózní verze.

Jsou lidé, kteří vstoupí do Akcelerátoru, a okamžitě je to raketově vystřelí k úspěchu. Pak jsou lidé, kterém tento program natolik otevře jejich sračky, že je to může na nějakou dobu paralyzovat. Ničeho se ale neboj, protože uvnitř získáš nástroje, jak si s tím rychle poradit, a navíc budeš mít mou podporu na celých 12 měsíců.

Vše, co se s tebou v průběhu absolvování programu bude dít, slouží ale k tomu, aby ses transformovala a aktivovala svou nejlepší, grandiózní verzi.

Akcelerátor je program pro odvážné podnikatelky, které chtějí EXPANDOVAT, být nekompromisně autentické, originální a vypustit svého génia ven. Chtějí se zbavit se všech limitů a emocionální zátěže, a touží se otevřít statisícovým+ částkám ve svém podnikání.

Jaké výsledky můžeš očekávat, POKUD Akcelerátor budeš poctivě procházet?

 • Zbavíš se kompletně tvých strachů. Staneš se natolik powerful verzí sebe sama, že se po 5 měsících ani nepoznáš. Přestaneš se konečně dokola čistit a řešit ty samá témata dokola.
 • Začneš prodávat na povel. Tvé dekrety se stanou skutečností.
 • Zvýšíš bezpodmínečně a radikálně svoje standardy v životě, a to i ohledně tvých klientů, způsobu, jakým svoje podnikání vedeš a samozřejmě cen, které si účtuješ. Už žádné kompromisy.
 • Naučíš se milovat prodej, začneš tvořit opravdu autentický a originální obsah (díky tomu, že se přestaneš schovávat a věř mi, že to pořád děláš), který budeš milovat ty i tvoje publikum. Už žádné kecy, které nikoho nezajímají.
 • Razantně se posílí tvoje sebeláska, vnímání vlastní hodnoty a hranice. Zkvalitní se tedy nejen tvoje klientela, ale i tvoje osobní vztahy.
 • Půjdeš do akce! Začneš operovat z archetypu Hrdiny, díky tomu tvoje podnikání přestane být zatěžující a začneš si užívat cestu, ale i výsledky. Už žádná prokrastinace, žádné odkládání tvých snů na zítra, ale budeš realizovat svou grandiózní vizi.

Pokud se v tomto poznáváš, tak v Akcelerátoru musíš být.

 • Jsi hladová po růstu. Baví tě tvůj osobní podnikatelský rozvoj a je to pro tebe velká priorita v životě.
 • Už jsi tak trochu (víc) unavená z neustálého čištění, zpracovávání sraček a máš pocit, že je to neustálé točení dokola v kruhu. Toužíš po tom to mít hotové a nevěříš těm žvástům, že se budeš muset čistit do konce života.
  Upřímně - kdo tohle chce? Nedává to žádný smysl. Jsme tu proto, abychom se kreativně vyjadřovali a hráli si s tvořením a životem, ne abychom si furt něco čistili.
 • Chceš vydělávat hezké peníze, ale nebýt ničím blokovaná v tvém kreativním sebevyjádření. Nechceš tvořit pouze pro vydělávání peněz. Chceš, aby tvoje tvorba byla šťavnatá, magnetická a originální.
 • Nebojíš se jít do hloubky sebe sama. Nebojíš se ani mojí transformační energie, která z tebe vytříská všechno, co v tobě není v integritě.
  Lhát ti nebudu. Pobyt v mém poli je někdy fakt drsnohustý.
 • Nebojíš se zpětné vazby a toho, že ti někdo calloutne tvůj bullshit.
  Pokud uvidím, že jednáš a operuješ ze svých stínových archetypů, tak ti to okamžitě řeknu. Budu v tom nekompromisní a hnidopišská, protože já dělám svou práci excelentně a precizně, to samé chci po tobě.

Veškerý obsah tohoto programu je odrazem mého několikaletého studia, absolvování desítek business programů, ale zejména mých zkušeností a finančních výsledků, kterých jsem dosáhla v posledních 8 letech napříč různými obory.

 

Není v něm nic, co bych sama neaplikovala do praxe se sebou a se svými klientkami, které pravidelně dosahují statisíců i milionů ve svých kampaních.

 

Vše, co učím, žiju, protože integrita je pro mě na prvním místě. A pro tebe bude taky.

Spolupráce s Aless mě vždycky posunula mnohem dál, než jsem očekávala. Pomohla mi k odstranění bloků při první milionové kampani a o půl roku později jsem se rozhodla pro spolupráci s ní. Hned v prvním měsíci se mi povedlo vydělat další milion. Programy i spolupráce s Aless vás zavedou vždycky do hloubky, ale stojí to za to, protože když budete makat a půjdete do akce, výsledky na sebe nenechají čekat.

Spolupráci s Aless rozhodně doporučuju, protože na vás nezůstane kámen na kameni. Ale musíte být připraveny jít do akce, makat a chtít se posouvat!

Štěpánka VernerováModerní čarodějka, autorka projektu Tvůrci Nové Země

Investice do Akcelerátoru mě doslova katapultovala na vyšší level. Byla to energetická vstupenka, kterou jsem ve svém podnikání opravdu potřebovala.

Hned v prvním měsíci jsem si sáhla na svých prvních téměř 100 000 Kč za měsíc, následně mi přišla vize na tvorbu projektu Bohatá Koučka nové doby.

Zvýšila jsem ceny za svoje programy a Aless mě nakopla si nastavit cenu za individuální business mentoring za 300 000 Kč, na který se mi už přihlásila první klientka!

Akcelerátor rozhodně doporučuju, protože pokud chcete, změní vám život.

Lenka MichalčákováLuxury Business Mentor
Oslovila jsem Aless díky jejímu úspěchu v poslední kampani. Naprosto mě nadchly její výsledky a chtěla jsem si tuto možnost otevřít pro sebe. Spolupracovaly jsme 2 měsíce a mně se podařilo vydělat v jedné kampani 660 000 euro (cca 17 000 000 Kč), což je můj absolutní rekord.
Katarína RunaPrůvodkyně žen
Každý den děkuji sobě i Aless za to, že jsem vstoupila do Akcelerátoru. Rozhodně díky vstupu prožívám doskud největší business transformaci, která prostupuje do dalších oblastí mého života. Aless jsem začala sledovat od prosince 2020, ale bála jsem se vstoupit. Odhodlala jsem v květnu 2020 a 6 dní po vstupu jsem obdržela majetek v hodnotě 160 000 Kč. Také se mi podařilo v průběhu mojí kampaně prodat produkt svým božským klientkám s výnosy 400 000 Kč. Pokud vás to volá, neváhejte. Čeká vás velká transformace.
Alena Aika JindrováSpi-rituální mentorka pro podnikatelky
Já ti to prostě musím napsat! Vůbec nevím, kde začít. Před měsícem a půl jsem si koupila akcelerátor. S nulou. Nevěděla jsem, absolutně jak to dám. Mám dluhy. A žila jsem od výplaty k výplatě a teď? Z 20.000,- měsíčně jsem teď na 160.000,- , celá investice do akcelerátoru se vrátila. A to jsem v půlce dělání všech modulů. 😍🙏🏼 A nejen finanční ale i jiné zázraky se dějí. 💫 Moc ti takto děkuju. Děkuju, že jsi vytvořila tuto možnost. A tak moc se těším, co mě ještě čeká dál. Protože toto je teprve začátek. 🔥 Díky, díky, díky! 🙏🏼
Naomi Hořejšová

Když jsem poznala Aless, měla jsem 12 000 Kč měsíčně v kapse, žádnou konkrétní představu o podnikání a jeden velký sen, který se bohužel nerealizoval.

Nevěděla jsem, jak začít, s jakým tématem tak, aby mi to fungovalo, proto jsem se rozhodla pro spolupráci s Aless.

Už po prvním setkání jsem věděla, co přesně mám dělat, jak uchopit svoje podnikání a jaká je opravdová vize v souladu s mou duší.

Díky této spolupráci jsem se dostala do fáze, kdy jsem vydělávala 70 000 Kč měsíčně, měla jsem vybookováno i na měsíc dopředu a i když jsem si pak po nějaké době vzala volno, klienti mě oslovovali dál, i bez mé aktivní sebepropagace.

Alessandra je úžasnou mentorkou, která umí propojit duchovno, energetické zákonitosti a hmotu tak, aby vše zapadlo do sebe jako puzzle a aby vše začalo fungovat i v naší fyzické realitě. Je pro mě první podnikatelkou, která mě dovedla až tam, kde jsem dnes a díky které můžu šířit svoje poslání a pomáhat spoustě lidem.

Gabriela GočevaWoman's healing evolution

Hned první měsíc, ve kterém jsme s Aless spolupracovaly, se zvýšily moje obraty o 70 %. Zároveň ve mně dozrála i myšlenka na zbrusu nový projekt, ve kterém budu dál předávat svoje know-how. I po několika měsících se utvrzuji v tom, že Akcelerátor byl skutečně skvělá investice, protože se cítím jako královna v prodeji, a to všechno díky změně mého mindsetu, vnímání hodnoty toho, co dělám a toho, že jsem se za to postavila.

Bára SeverinDesignérka spodního prádla
Akcelerátor mi změnil život, a to ho zdaleka nemám celý dokončený. Stačil modul Upgrade vědomí a pochopení mých darů duše a začal jsem se zbavovat veškeré zátěže, která mě brzdila v úspěchu. Dnes bych za takový program dal i 500 000 Kč, protože hodnota je absolutně nevyčíslitelná.
Michal ŘíčánekMentor for limitless life

Program je pro tebe, pokud...

 • Jsi podnikatelka, která si je vědoma toho, že ona sama si tvoří vlastní realitu, a tedy i podnikání, a chce to dělat vědomě
  Už nechceš, aby se podnikání dělo tobě, ale chceš si ho opravdu tvořit - od finančních výsledků, po podobu spolupráce s tvými ideálními klienty.
 • Tvoje podnikání tě přestává tak trochu bavit. Máš pocit, že jsi dosáhla určitého stropu, a chceš do něj vnést svěžest, autenticitu, originalitu a dovolit si být provokativní.
 • Chceš jednoduše řečeno vědět, jak se posunout ne o jeden, ale o desítky levelů výš, a chceš se učit od někoho, kdo byl schopen za 1 rok zvýšit svoje příjmy desetinásobně
  Všechny vědomosti, principy a triky, které jsem používala pro svůj růst, ti naservíruju na zlatém podnose právě v Akcelerátoru
 • Už máš funkční podnikání, které ti vydělává peníze
  To je bod, který uvádím proto, že program je vhodnější pro podnikatelky, které už mají alespoň nějakou rámcovou business strategii a tak nějak se dokážou už pohybovat v podnikatelských vodách. Pokud ho nemáš, ale i přesto tě program volá, je to v pořádku, a budeš z něj velice benefitovat. Jen nepočítej s tím, že tě naučím od základů, jak podnikat.
 • Si ráda jedeš ve vlastním tempu, jsi samostatná a nepotřebuješ přímou podporu a vedení mentora
  Podporu ode mě získáš na 12 měsíců v rámci FB skupiny, ale i tak bude většina práce na tobě.
 • Nemáš strach ze svých stínů a toho, co z tebe v průběhu programu vyleze, a dokážeš už teď jsi zvyklá pracovat s tvými emocemi.
  Samozřejmě ode mě dostaneš detailní nástroje a postupy, díky kterým na sobě budeš moci pracovat, ale důležité je, abys přebírala zodpovědnost za to, co se ti díky absolvování programu může otevřít.

Rozhodně nevstupuj, pokud:

 • Jsi kompletně na začátku podnikání
  Tento program je orientovaný na vnitřní práci, změně mindsetu a otevření se tomu dovolit si dělat odvážnější kroky v tvém podnikání s důrazem na porozumění tomu, jakou roli v našem podnikání hraje energie. Předpokládá se tedy, že už máš naučené praktické aspekty podnikání jako budování komunity (ideálně už nějakou máš), tvoření marketingových strategií, technikálie a reklamy.
 • Potřebuješ, aby se ti někdo věnoval individuálně
  Každý člověk má jiné potřeby. Z Akcelerátoru nejvíce těží lidé, kteří si rádi jedou svým tempem a nikdo je u toho "nehlídá". :-D Je to tedy pro někoho, kdo nevyžaduje podporu na své cestě.
 • Tíhneš k emocionální přecitlivělosti
  Jsou odolnější lidé a jsou lidé, kteří jsou velmi citliví na své emoce. To je naprosto v pořádku. Jenže Akcelerátor ti může otevřít zákoutí tvého podvědomí a bolestí, které jsi dávno potlačila (a možná ani nevěděla, že v tobě jsou), což určitou odolnost a nadhled vyžaduje. Nechci tě strašit, ale zkušenost mi ukázala, že je potřeba tohle vypíchnout.
 • Nejsi si skálopevně jistá, že zvládneš Akcelerátor splácet.
 • Jsi diagnostikovaná na nějakou psychickou či mentální poruchu
  V rámci Akcelerátoru budeš pracovat se svým podvědomím. Za žádnou cenu nedoporučuji vstupovat, pokud jsi pod vedením psychologa, psychoterapeuta či psychiatra.

CO TĚ ČEKÁ A NEMINE?

 • 7 modulů
  Ve kterých se naučíš pracovat se 4 pilíři vědomí (a tedy s archetypy), získáš efektivní nástroj, kterým se budeš moci transformovat - bez kyvadla a dalších vychytávej (a už nikdy nebudeš potřebovat terapeuta a ani jinou metodu, to ti garantuju), naučíš se aplikovat prakticky energetické principy do tvého prodeje a marketingu, zlepšíš razantně svůj money-mindset a zreviduješ si svoje produktové portfolio.
 • 12 měsíců podpory
  V rámci FB skupiny, ve které ti budu pomáhat s tvou shadow alchemy (transformací tvých stínů) a budu ti pomáhat aplikovat učení Akcelerátoru do tvého podnikání. Vše bude probíhat formou živých vysílání, ve kterých budu odpovídat na tvoje otázky.
 • Specializovaný obsah na instagramu pouze pro tebe
  Na instagramu si tě přidám do seznamu "Blízcí přátelé" a budu tam přidávat obsah, který nebude pro nikoho jiný dostupný. Od tebe budu pouze potřebovat název tvého účtu, který mi pak napíšeš ve skupině. :-)

Program je s mým vedením na 12 měsíců skrze FB skupinu. To bude probíhat tak, že budu formou komentářů a živých vysílání odpovídat na tvoje otázky, a 1x měsíčně se potkáme s dalšími účastníky na živé online videokonferenci.

Prohlédni si obsah programu, abys věděla přesně, co je uvnitř.

MODULY V PROGRAMU

Energetic Selling Blueprint UPGRADE

3dílný trénink, který tě uvede do světa energetického prodeje a podnikání.

Upgrade vědomí

Klíčový modul, který obsahuje detailní informace o 4 párech archetypů (Prositutka/Milenec, Dítě/Vládce, Oběť/Hrdina, Sabotér/Mág) a jak se přesně projevují v podnikání. Získáš také "shadow alchemy tool", což je velice jednoduchý nástroj, který tě zavede až do jádra tvých přesvědčení a pomůže ti je rozpustit jako nic. Témata, která sis řešila roky a neustále se vracela, díky němu můžeš zpracovat třeba i za jeden týden.

Královská manifestace

Naučíš se mechaniku manifestace a jakou roli v ní hrají stínové a zlaté archetypy. Získáš velice jednoduchý návod, díky kterému bude vždy přesně vědět, jak správně a úspěšně zhmotňovat svoje záměry.

Aktivace potenciálu

Prožitkový modul plný transformačních meditací, které ti změní vnímání sebe sama a aktivují tvou grandiózní inspiraci. Někdy ale k tomu zlatu uvnitř nás vede trnitá cesta, takže ti to pravděpodobně vyplaví i nějaké bloky, strachy a sračky. Od toho ale budeš mít metodu EST, aby sis je mohla zpracovat.

Podnikání prakticky

Tento modul je orientovaný na definici tvého spřízněného klienta a nastavení nového produktového portfolia v souladu s tvou autentickou podnikatelskou vizí.

Peníze a archetypy

V tomto modulu se naučíš rozpoznávat, jak ti stojí v cestě k tvým ideálním příjmům tvoje stínové archetypy, jak tě sabotují, a jak využívat sílu zlatých k tomu, abys dělala správné kroky k navýšení tvých příjmů.

Energetický prodej a marketing

V tomto modulu změníš tvůj postoj k prodeji tak, abys ho dělala více, častěji, autenticky a tak, aby promlouval k tvým spřízněným klientům.

Rekapitulace toho, co získáš vstupem do Akcelerátoru

7 hlavních tréninků

Týkající se práce s tvými vnitřními archetypy, manifestace a jak se stát tvůrcem svojí reality, (energetického) prodeje, práce s nastavením mysli ohledně peněz, podnikatelským nastavením, definování ideálního klienta a jakým způsobem si přitahovat svoje spřízněné klienty jednou provždy. Přístup do členské sekce ti zůstane navždy.

12 měsíců podpory v rámci FB skupiny

Ve které budu odpovídat na tvoje otázky, pomáhat ti s podnikáním i prakticky a budu dělat po celou dobu živá vysílání, ve kterých budu dodatečně vysvětlovat, co ti nebude jasné. 1x měsíčně se také setkáme "naživo" (online) s dalšími účastníky programu.

Soukromá stories na instagramu

Kam budu nahrávat různé vhledy ohledně archetypů, podnikání, prodeje a rozvádět témata, která se otevřou v rámci FB skupiny.

CENA: 100 000 Kč / 4 000 euro.
(s možností rozdělit na 4 splátky)

 • ANO
  Vím, že si objednávám si vstup do programu Spirituální Business Akcelerátoru, který obsahuje 7 modulů. První dva moduly se otevřou hned (Energetic Selling Blueprint a Upgrade vědomí) a zbytek se otevře po měsíci.
 • ANO
  Vím, že podpora v rámci FB skupiny bude trvat 12 měsíců - od 13.6.2022 do 13.6.2023, a je mou zodpovědností, jak moc se budu do dění ve skupině zapojovat, a zda se budu účastnit mentoringových skupinových online setkání.
 • ANO
  Vím, že objednávkou na splátky se zavazuji k řádnému placení splátek dle termínu splatnosti na fakturách, a ke splacení celé částky bez nároku na odstupení od smlouvy. Vím, že program se platí ve 4 splátkách.
 • ANO
  Vím, že za mě nikdo nic neudělá a moje podnikatelské výsledky jsou čistě moje zodpovědnost. Je i mou zodpovědností si říkat o pomoc a podporu a neočekávám, že mě někdo bude kontaktovat s tím, jak se mi daří.

Alessandra Lanzafame není zodpovědná a není schopna garantovat tvé výsledky a tvou schopnost vydělat peníze či vybudovat profitující podnikání jejími nápady, informacemi, doporučenými nástroji či strategiemi.

Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.

Nejčastější otázky

Jak přesně program funguje?

Hlavní část programu jsou tréninky v členské sekci zaměřené na různé oblasti, které ti pomohou akcelerovat tvoje podnikání ve formě videí, pracovních listů, meditací a vizualizací. Do materiálů a do celého projektu jsou vkládány silné energetické záměry, tedy už jen tím, že si začneš procházet dané materiály, se bude dít transformace (moje duše má z 55 % transformátorskou energii, takže si to představ :-D ). V současné chvíli je tento program napojen na program Shadow Mastery, který obsahuje 12měsíční podporu v rámci skupiny a 12 skupinových hovorů 1x za měsíc. Takže budeš mít k dispozici jak obsah, tak moje (a mé kolegyně) přímé vedení.

Kdy se mi vrátí investice do programu?

To velmi záleží na tvém záměru a zejména na tom, jak poctivě budeš procházet všechny tréninky a opravdu dělat změny ve tvém podnikání. Z energetického pohledu se takovéto investice vrátí velice rychle, klidně i do měsíce od vstupu, ale to závisí na tom, zda už máš fungující podnikání a nějaké produkty nebo je budeš teprve tvořit. Je potřeba, abys byla v tomto směru realistická a vycházela z tvých současných podmínek. Současně bych ráda zdůraznila, že něco jako energetické vstupenky jsou mýtus, protože to, zda se lidem investice vrátí "zázračně" rychle a otevře jim to jejich next level, záleží na tom, z jakého archetypu toto rozhodnutí plyne. Spousta lidí věří tomu, že to, že udělají tento krok, je spasí, a odevzdávají svou zodpovědnost (archetyp dítěte) právě do naděje v to, že se jim investice vrátí, bez vnitřního zážehu archetypu hrdiny, který je ochoten udělat cokoliv proto, aby to fungovalo. Pokud chceš tedy do programu investovat s vidinou toho, že je to tvoje energetická vstupenka a to samotné tě spasí, tak to nedělej, a sáhni si do svědomí, jak moc jsi ochotná makat.

Jak poznám, že je tento program právě pro mě?

Pokud chceš růst, jsi ochotná převzít zodpovědnost za svůj život a nebudeš předpokládat, že za tebe někdo něco udělá, tak je program stoprocentně pro tebe. Pokud potřebuješ velkou podporu a cítíš, že to nezvládneš převážně sama, tak si najdi raději mentora, který se bude věnovat individuálně tobě. Také bych program nedoporučila někomu, kdo chce teprve začít podnikat, vůbec neví, co se sebou, co by chtěl dělat, nezná sám sebe a vnímá podnikání jako způsob k rychlým penězům. Tenhle program je pro podnikatelky, které skrze svoje podnikání chtějí něco opravdu dokázat, touží po správných informacích a po systému, který je bude podporovat do konce života, a mentora vnímají jako někoho, kdo je popostrčí, navede, ale nebudou na něj svalovat to, že nemají výsledky do 5 minut.

Co když mi nebude program vyhovovat? Vrátíš mi peníze?

Ne. Mým záměrem je, aby do tohoto programu vstoupily podnikatelky, které to myslí stoprocentně vážně, chtějí se posunout a nejdou si jen něco "zkoušet". Mám 100 % důvěru v kvalitu služeb a tréninků, které získáš. Také chci, abys byla trošku připosraná z částky, kterou do tohoto programu investuješ, protože to tě bude motivovat, abys opravdu začala makat a přestala čekat na to, až se stane zázrak. Jedině takto převezmeš zodpovědnost. Pokud si nejsi jistá, máš otázky a potřebuješ morální podporu, že to zvládneš, tak mi napiš.

Kolik mi program zabere času?

Materiály v členské sekci budeš mít k dispozici napořád, tudíž tvoje tempo je zcela na tobě. Vzhledem k množství materiálů je ovšem nadesignovaný tak, abys ho v klidu procházela a vstřebávala 6 měsíců.

Můžu vstoupit kdykoliv?

Momentálně je vstup do programu omezen do 26.6.2022. Co bude potom, to nevím, a nejsem schopná nic garantovat, neboť ve svém podnikání postupuji velice intuitivně a bez plánu. Pokud cítíš volání hned, tak je TEĎ ten čas vstoupit.

Mám už fungující podnikání, je akcelerátor i pro mě?

Samozřejmě. Z tohohle programu bude benefitovat naprosto každý, protože vždy, když se chceme v našem podnikání posunout - chceme navýšit finanční hojnost, mít smysluplnější podnikání nebo větší dopad naší činností, vyžaduje to určitou transformaci a posun vašeho vědomí na vyšší level, a to ti Akcelerátor umožní.