AKTIVACE VĚDOMÍ ZDROJE A GÉNIA V TĚLE

Délka trvání cca 25 minut

Génius je naše,
nespoutané sebevyjádření, individuální projev vědomí Zdroje skrze tělo v momentě, kdy se odpojíme od ztotožnění s egem.

Započni cestu prozření
toho, co je tvou přirozenou náturou

To, co považujeme za nadpřirozené, je naše skutečná nátura. Jsme Zdrojem, ale žijeme v iluzi ego-mentálního matrixu, který nás drží v oddělenosti, nedostatku a v iluzi toho, že musíme neustále něco dělat, na čem pracovat a managovat naši energii k tomu, abychom měli v životě, co chceme.

Tím, že se přestanete ztotožňovat s egem, vytvoříte prostor ve vašem těle (přesněji řečeno se stanete tímto prostorem), ve kterém se bude moci naplno projevit váš génius. Ego a génius spolu nemohou stabilně a aktivně koexistovat.

 

Když jste uvolnění, nic neřešíte a je vám všechno jedno, váš génius vykoukne, ale není to stabilní, že? Je to takový ten pocit úžasné euforie, toho, že plynete s životem a cokoliv vytvoříte, je prostě delikatesa. Jenže to není stabilní.

 

Tahle aktivace vám pomůže začít odpojovat vaše ego a naopak vašeho génia integrovat více a více do vašeho po-vědomí (a těla.

Uvolnění a puštění tlaku

V daném tématu, se kterým k nám přijdete, pocítíte ohromnou úlevu, klid a přestanete potřebovat, aby se dané přání zhmotnilo.

 

Což je takový paradox, ale klíčová ingredience k tomu, aby k vám vaše přání mohlo přijít.

Zesílení vašeho pole přijímání

Abych byla zcela přesná, s vaším polem přijímání není nic. Ale kvůli vašemu nesprávnému postoji a neustálé snahy měnit 3D realitu k vám to, co chcete, nemůže přijít.

Přestanete přemýšlet o tom, JAK to udělat

Přestanete neustále analyzovat a přemýšlet, jak to udělat, aby k vám vaše přání přišlo. Necháte konečně 3D realitu, aby vám ho doručila před dveře vašeho obydlí. 😀

Reference lidí, kteří prošli touto aktivací před tebou

Absolventka kvízu
Read More
Jestli můžu zpětnou vazbu teda, tak test délka úplně super, ty obrázky specielně mě moc bavili, otázky jasné a zábavné. Jediná otázka mě zmátla, když se mělo vybrat slovo, co nás přitahuje, nebo odpuzuje, jsem nechápala, jestli je to psané po dvojicích na řádku (jedna věc je love/druhá hate), nebo jeden řádek jedna věc.. ale to je možná jen můj mozek. Každopádně díky, bylo to zábavné.
Absolventka kvízu
Read More
Narušitel (Rebelka, narušitelka, limit-breaker)...sedí... test je rychlý, srozumitelný.
Absolventka kvízu
Read More
Vyšlo mi Milenka, divoženka, hvězda. Ta charakteristika se mi dost líbí.
Absolventka kvízu
Read More
Disruptor. Rebel vždy a navždy... Jojo.. třeba s prodejem jsem se ještě nenarovnala do žádné škatule toho, jak se to má. A ejhle, ono to nejde.. však jo. Škatule jsou na *****
Absolventka kvízu
Read More
Bomba, naprosto sedí. CREATRIX 🙂
Absolventka kvízu
Read More
Creatrix. Jste se včera trefily. 😀 Jen teda tím, že teď nepodnikám pže se mi do toho moc nechce (proč asi haha), tak se mi o dost hůř vyplňovaly ty otázky k podnikání. Jinak paráda, sedí skvěle, můj systém ten shift o 180 stupňů pomalým generátorským krokem integruje.
Absolventka kvízu
Read More
Creatrix. Úplně to sedí, až jsem i slzu dojetí zamáčkla, že je to ok být taková a že mě konečně někdo chápe a nechává mě takovou být. 🙂
Přítelkyně absolventa kvízu
Read More
Dnes jel v autě a řekl "JÁ JSEM TADY PRINCEZNA A VŠICHNI JSTE MOJI ŽÁNOVÉ", ten by mohl učit princezny být princeznami. 😀
Absolventka kvízu
Read More
Chameleon.. Nečekaně 😀
Previous
Next

Chceš vědět, jak se mění doba, a jakých konstruktů se potřebujeme definitivně zbavit, abychom mohly tvořit naše podnikání a expandovaly ho bez vyhoření, tlaku, důrazu na akci a výsledky, ale přitom ten finanční růst zažívaly stabilně?

Cena: 1111 Kč / 50 euro