KVÍZ ZDARMA

Dark Feminine Power Blueprint

Délka trvání 5-8 minut

Zjisti jak vypadá tvůj
Dark Feminine Power Blueprint

Dlouhou dobu jsme všichni bez rozdílu museli ztělesnit mužskou formu moci (kterou vyobrazují archetypy Milence, Vládce, Hrdiny a Mága), abychom mohli manifestovat výsledky, které chceme. Tato doba se vlivem kolektivních změn měnila a vede nás do přirozenosti našeho těla.

 

Na základě toho se nám, ženám mění způsob, jakým my tvoříme naši realitu a výsledky, a je potřeba se naplno ponořit do přirozenosti naší feminine power, která stojí a padá na svobodě našeho sebevyjádření.

 

Zjisti, jak vypadá tvůj dark feminine power blueprint, tedy jaký je tvůj dominantní archetyp vyobrazující tvou temnou přirozenost (ano, temnota je ženská energie), nespoutanost a autenticitu, jakým způsobem aktivovat tvou osobní moc a tím pádem, jak přistupovat k podnikání tak, aby tě BAVILO, cítila ses v něm svobodná a MĚLA VÝSLEDKY.

Reference absolventů kvízu

Absolventka kvízu
Read More
Jestli můžu zpětnou vazbu teda, tak test délka úplně super, ty obrázky specielně mě moc bavili, otázky jasné a zábavné. Jediná otázka mě zmátla, když se mělo vybrat slovo, co nás přitahuje, nebo odpuzuje, jsem nechápala, jestli je to psané po dvojicích na řádku (jedna věc je love/druhá hate), nebo jeden řádek jedna věc.. ale to je možná jen můj mozek. Každopádně díky, bylo to zábavné.
Absolventka kvízu
Read More
Narušitel (Rebelka, narušitelka, limit-breaker)...sedí... test je rychlý, srozumitelný.
Absolventka kvízu
Read More
Vyšlo mi Milenka, divoženka, hvězda. Ta charakteristika se mi dost líbí.
Absolventka kvízu
Read More
Disruptor. Rebel vždy a navždy... Jojo.. třeba s prodejem jsem se ještě nenarovnala do žádné škatule toho, jak se to má. A ejhle, ono to nejde.. však jo. Škatule jsou na *****
Absolventka kvízu
Read More
Bomba, naprosto sedí. CREATRIX 🙂
Absolventka kvízu
Read More
Creatrix. Jste se včera trefily. 😀 Jen teda tím, že teď nepodnikám pže se mi do toho moc nechce (proč asi haha), tak se mi o dost hůř vyplňovaly ty otázky k podnikání. Jinak paráda, sedí skvěle, můj systém ten shift o 180 stupňů pomalým generátorským krokem integruje.
Absolventka kvízu
Read More
Creatrix. Úplně to sedí, až jsem i slzu dojetí zamáčkla, že je to ok být taková a že mě konečně někdo chápe a nechává mě takovou být. 🙂
Přítelkyně absolventa kvízu
Read More
Dnes jel v autě a řekl "JÁ JSEM TADY PRINCEZNA A VŠICHNI JSTE MOJI ŽÁNOVÉ", ten by mohl učit princezny být princeznami. 😀
Absolventka kvízu
Read More
Chameleon.. Nečekaně 😀
Previous
Next

Chceš se dozvědět více,
jak tohle funguje?

Chceš vědět, jak se mění doba, a jakých konstruktů se potřebujeme definitivně zbavit, abychom mohly tvořit naše podnikání a expandovaly ho bez vyhoření, tlaku, důrazu na akci a výsledky, ale přitom ten finanční růst zažívaly stabilně?

Přihlaš se na 3denní minitrénink zdarma, který proběhne koncem března.