ABSOLVUJ KVÍZ zdarma

Stínový archetyp, který ovládá tvé podnikání

Délka trvání: 5 minut

V jakém případě si kvíz vyplnit?

Podnikáte, děláte akční kroky,

máte už nějakou komunitu, jste konzistentně vidět a prodáváte pravidelně. Jednoduše řečeno - máte odškrtnuté všechny podnikatelské kolonky, ale objednávky nechodí.

Občas se vám podaří vydělat peníze,

ale pak je dlouho ticho po pěšině. Působí to, jako by se stal nějaký zázrak, byla správná konstelace hvězd, a proto byl "dobrý měsíc". Není to pravidelné, a to vás štve.

Vyděláváte tak akorát, ale nikdy víc.

A když se vám podaří mít jeden nebo pár měsíců za sebou vyšší příjmy, o peníze začnete přicházet nebo se začnou objevovat neočekávané výdaje.

Máte nadbytek, ale cítíte, že...

...vás blokuje jakýsi neviditelný strop, který vám brání se dlouhodobě překlenout na výrazně vyšší částky.

Stíny jsou důvod, proč nemáte grandiózní úspěch

Vím, že jste experti na osobní rozvoj a s prací s archetypy jste se již setkali. Co ale v tomto učení chybí, je informace ohledně toho, že všechny různé archetypy (nejznámější jsou vnitřní muž, žena a dítě) jsou pouhými deriváty 4 základních pilířů našeho vědomí, které jsou vyobrazeny 4 páry stínových a power archetypů.

CO JSOU STÍNY?

Stíny jsou naše vlastní, pokřivená energie, která je usazená v našem těle. Stíny, respektive stínové archetypy, se starají o naše přežití, které stojí na iluzi toho, že někdo nebo něco má nad námi moc. To se pak projevuje tím, že nevěříme ve vlastní úspěch, nedovolujeme si nastavit ceny, po kterých toužíme, lidé od nás nenakupují, protože stínová energie není kreativní, ale je destruktivní.

 

Jestli věříte tomu, že pouhá akce stačí na to, abyste měli výsledky v podnikání, tak se mýlíte. Kdyby to tak bylo, všichni jsme bohatí a úspěšní. Tvořit a jednat ze stínů je stejné, jako byste chtěli uvařit jídlo z plesnivých a prošlých ingrediencí. Naopak, když vaše stíny začnete alchymizovat, vaše energie se začne přepínat do vašeho přirozeného stavu moci a ultimátní, božské kreativity, což se zákonitě projeví tím, že budete mít grandiózní příjmy, vaši spříznění klienti vám budou zobat z ruky a budou chtít koupit všechno, co vypustíte.